II perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Reede

5
005006013015118p118kp118t118kt
1
TESoobik7C
KTJänes7C
RTMNael1B
KKRaenok7A
KKArutamm7A
2
TESoobik7C
KTJänes7C
KKLaikoja3A
KKRaenok7A
KKVahtra10B
KKLiivsoo10B
KKArutamm7A
3
TESoobik5C
KTMereväli5C
KKJürgens1A
KKVahtra10B
KKArutamm4B
KKLiivsoo10B
KKRaidma4B
4
TESoobik5C
KTMereväli5C
KKLaikoja3C
KKLiivsoo4A
KKRaenok7B
KKRaidma4A
KKArutamm7B
5
KTMereväli4B
KKNael2B
KKVahtra6B
KKRaenok7B
KKLiivsoo6B
KKArutamm7B
6
KTMereväli4B
RTMNael1D
KKVahtra6D
KKArutamm4C
KKLiivsoo6D
KKRaidma4C
7
KKArutamm5C
KKVahtra6C
KKLiivsoo5C
KKRaidma6C
8
KKMeremäe3D
KKVahtra8C
KKRaidma8C
9
GASTTruusa11A
GASTTruusa11B
GASTTruusa11C
KKLaansalu1C
KKVahtra8C
KKRaidma8C
10
GASTTruusa11A
GASTTruusa11B
GASTTruusa11C
105106107108109
1
EKKaldjärv7D
EKTerep6A
EKAdamson8A
20SKMeeri12A
20SKMeeri12B
20SKMeeri12C
2
EKTerep6D
KIKauksi9B
EKKaju7B
KIAdamson8A
20SKMeeri12A
20SKMeeri12B
20SKMeeri12C
3
KIKaldjärv8B
EKKauksi7A
EKTerep6C
KTMeeri9D
4
EKKIKaldjärv11A
EKKIKaldjärv11B
EKKIKaldjärv11C
EKKIKauksi11A
EKKIKauksi11B
EKKIKauksi11C
EKKIKaju11A
EKKIKaju11B
EKKIKaju11C
EKKIAdamson11A
EKKIAdamson11B
EKKIAdamson11C
KTMeeri9D
5
EKKIKaldjärv11A
EKKIKaldjärv11B
EKKIKaldjärv11C
EKKIKauksi11A
EKKIKauksi11B
EKKIKauksi11C
EKKIKaju11A
EKKIKaju11B
EKKIKaju11C
EKKIAdamson11A
EKKIAdamson11B
EKKIAdamson11C
6
KIKaldjärv8D
KIKauksi9A
EKKaju7C
IOLään5B
7
EKKIKaldjärv10B
EKKIKaldjärv10C
EKKIKaldjärv10A
EKKauksi9A
EKKIKaju10B
EKKIKaju10C
EKKITerep10B
EKKITerep10C
EKKITerep10A
EKKIAdamson10B
EKKIAdamson10C
8
9
10
206208209210
1
KEKippasto11A
KELään8B
2
KEKippasto9C
BIOtsus11B
BIPaun8B
LOSaapar6C
3
KEKippasto10A
BIOtsus8D
BILuht9A
IOTiits7B
4
KELään8D
BIOtsus8C
BILuht7D
GEEller9B
5
KEKippasto9D
GESaapar7D
BILuht9B
GEEller10A
6
KEKippasto10A
BIOtsus11B
IOTiits6A
GESaapar8C
7
KEKippasto11A
GESaapar8A
8
9
10
310311312313318
1
FYSildnik10C
MASalum4D
2
FYSildnik10C
MASõeroja6A
MASalum5C
3
IKMüllerson6A
LOLään4D
MASõeroja8A
MAPukk9B
MASalum6D
4
FYSildnik10B
MAValdmets6B
AJKahm7C
EKTerep6A
MASalum4B
5
FYSildnik9A
MJMAPukk12A
AJKahm6A
MAValdmets9C
MASalum5B
6
FYSildnik12B
MAValdmets7D
MASõeroja8B
MAPukk9D
MASalum5C
7
MAValdmets12B
MAValdmets12A
MAValdmets12C
MASõeroja12B
MASõeroja12A
MASõeroja12C
MAPukk12B
MAPukk12A
MAPukk12C
8
9
10
203204216326305314
1
MUÕmblus11B
MUUrbel4C
YHFels9C
AJBarkala9A
2
MUÕmblus4D
MUUrbel1B
YHFels9D
AJBarkala5A
3
MUÕmblus7C
MUUrbel5D
IKYevchuk12A
IKYevchuk12B
IKYevchuk12C
TSATPaggi11C
AJBarkala8C
4
LOSaapar6D
MUUrbel2D
IKYevchuk9C
YHPaggi12A
AJBarkala8B
5
MUÕmblus10C
IOTiits7A
IKYevchuk10B
YHPaggi12B
AJBarkala8D
6
MUÕmblus10C
IKYevchuk9B
AJKahm6B
AJBarkala9C
7
KLJÕmblus7D
AJBarkala9D
8
KBRAimla
KLJKahm10C
9
KBRAimla
10
113114115116214215
1
EKJürgens1A
IKKellam6D
IOTiits6C
EKMännik2A
2
MAJürgens1A
EKKellam4B
IOTiits8D
MAMännik2A
3
EKKellam1B
EKLaansalu4C
EKLaikoja3C
MANael2B
KUMännik2A
4
EKPeepson5A
MAKellam1B
EKLaansalu4C
MAMeremäe5D
KUNael2B
KUMännik2A
5
EKPeepson5A
MAJürgens4A
PPR
KLJLään4D
EKMännik5D
MALaikoja3C
6
EKLaansalu1C
PPR
EKMeremäe3D
EKPeepson2C
LIÕLaikoja3C
7
MALaansalu1C
EKSillang1D
PPR
MAMeremäe3D
8
KULaansalu1C
MASillang1D
PPR
LIÕPeepson2C
9
KUSillang1D
PPR
10
PPR
217319320321327A
1
URHohensee11C
KLJUibo S3A
EKPeetris3B
INFKits L8D
2
EKNael2B
MAPeetris4C
DTLään7D
DTKits L7D
3
URHohensee11B
EKUibo S3A
MAPeetris3B
LOÜksti5A
TEKits L9D
4
ARJürgens1A
MAUibo S3A
LIÕPeetris3B
LOÜksti5B
TEKits L9D
5
KITerep6C
KUUibo S3A
KUPeetris3B
EKÜksti2D
TEKits L4B
6
BILuht7B
KIMännik5D
EKÜksti2D
TEKits L4B
7
MAPeepson2C
LIÕÜksti2D
8
9
10
409410412414415416
1
IKVohnja6D
IKKaus4B
HKMadison10B
CONSoysal7B
2
IKVohnja3B
IKKaus11A
IKKaus11C
HKMadison10A
IKLeibur11A
IKLeibur11C
IKSoysal11A
IKSoysal11C
3
IKTapfer12A
IKTapfer12B
IKTapfer12C
IKVohnja12A
IKVohnja12B
IKVohnja12C
IKTiimus6A
HKMadison10C
IKLeibur6B
IKSoysal12A
IKSoysal12B
IKSoysal12C
4
MASamoilenko9A
IKVohnja10A
IKVohnja10C
HKMattioli12B
IKMüllerson10A
IKMüllerson10C
IKSoysal10A
IKSoysal10C
5
IKRõuk3D
IKVohnja8A
IKKaus3D
IKLeibur10B
IKMüllerson2C
IKSoysal8C
6
IKRõuk3A
IKVohnja3A
IKKaus11A
IKKaus11C
IKLeibur11A
IKLeibur11C
IKMüllerson7A
IKSoysal11A
IKSoysal11C
7
MASamoilenko12B
MASamoilenko12C
IKKaus5B
IKLeibur4A
IKRõuk3C
IKSoysal8D
8
9
10
420421422423424425
1
IKMägi4B
SKMänniste10B
PKMartila10B
2
IKKallas11A
IKKallas11C
IKMägi4A
SKMänniste10A
PKMartila10A
IKParts3B
3
IKKallas12A
IKKallas12B
IKKallas12C
IKTeever12A
IKTeever12B
IKTeever12C
IKMägi6B
SKMänniste10C
PKMartila10C
IKParts12A
IKParts12B
IKParts12C
4
IKKallas10A
IKKallas10C
IKTeever9C
IKMägi4D
IKTiimus4D
PKMartila12B
5
IKKallas8A
IKTeever8C
IKMägi4C
IKTiimus2C
IKParts4C
6
IKKallas11A
IKKallas11C
IKTeever6C
IKMägi7A
SKMänniste12A
PKMartila12A
IKParts9B
7
IKTeever8D
IKMägi5B
SKMänniste11C
PKMartila11C
IKParts3C
8
SKMänniste12B
SKMänniste12C
PKMartila12C
9
10
117218322432433
1
VKSulg9D
VKKuznetsova9D
VKKirillova9B
2
VKSulg9A
VKKuznetsova9A
EKVurma5B
VKKirillova6B
3
VKKotovitš7D
VKSulg9C
VKKuznetsova9C
AJVurma5B
VKKirillova11A
4
VKSulg6C
VKZaglada6C
5
VKKotovitš7C
VKKuznetsova8B
EKVurma5C
VKKirillova8B
6
VKKotovitš10B
VKSulg8A
VKKuznetsova8A
EKVurma4A
VKKirillova10B
7
VKKotovitš11B
VKSulg8C
VKKuznetsova8C
HKMattioli11C
VKKirillova11B
8
VKBKotovitš11A
VKBKotovitš11B
VKBKotovitš11C
HKMattioli12C
9
10
217404407405431
1
URHohensee11C
VKZaglada9B
EVÕPrigoda12A
EVÕPrigoda12B
EVÕPrigoda12C
KULaur-Paist5A
2
EKNael2B
VKZaglada6B
EVÕPrigoda12A
EVÕPrigoda12B
EVÕPrigoda12C
KULaur-Paist5D
3
URHohensee11B
VKZaglada7D
INFLuha11A
KULaur-Paist4A
4
ARJürgens1A
CAEParts12C
CAETapfer12C
BIPaun8A
KULaur-Paist7A
5
KITerep6C
VKZaglada7C
RHVSPaet12C
KULaur-Paist6D
6
BILuht7B
IKTiimus6C
RHVSPaet12C
HKMattioli12A
7
MAPeepson2C
8
9
10

Legend

ÕppeainedÕpetajad
20SK - 20. sajandi kunst
AJ - ajalugu
AR - arvutiõpetus
BI - bioloogia
CAE - sertifikaadieksami ettevalmistuskursus
CON - conversation
DT - digitehnoloogia
EK - eesti keel
EKKI - eesti keel ja kirjandus
EVÕ - EV õigussüsteem
FY - füüsika
GAST - gastronoomia põhialused
GE - geograafia
HK - hispaania keel
IK - inglise keel
INF - Informaatika
IO - inimeseõpetus
KBR - Koolibändiring
KE - keemia
KI - kirjandus
KK - kehaline kasvatus
KLJ - klassijuhatajatund
KT - käsitöö
KU - kunstiõpetus
LIÕ - loodus- ja inimeseõpetus
LO - loodusõpetus
MA - matemaatika
MJMA - majandusmatemaatika
MU - muusikaõpetus
PK - prantsuse keel
PPR - pikapäevarühm
RHVS - rahvusvahelised suhted
RTM - rütmika
SK - saksa keel
TE - tehnoloogiaõpetus
TSAT - tsivilisatsioonide arenguteooriad
UR - uurimistöö alused
VK - vene keel
VKB - vene ärikeel
YH - ühiskonnaõpetus
-
Adamson - Jaanus Adamson
Aimla - Siim Aimla
Arutamm - Ave Arutamm
Barkala - Ester Barkala
Eller - Kahrut Eller
Fels - Erki Fels
Hohensee - Signe Hohensee
Jänes - Karmen Jänes
Jürgens - Annely Jürgens
Kahm - Raido Kahm
Kaju - Külliki Kaju
Kaldjärv - Merle Kaldjärv
Kallas - Ruth Kallas
Kauksi - Eda Kauksi
Kaus - Merike Kaus
Kellam - Piret Kellam
Kippasto - Lilian Kippasto
Kirillova - Alla Kirillova
Kits L - Lennart Kits
Kotovitš - Irina Kotovitš
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova
Laansalu - Helbe Laansalu
Laikoja - Helen Laikoja
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist
Leibur - Kristi Leibur
Liivsoo - Liina Liivsoo
Luha - Siim Luha
Luht - Kaisa-Helena Luht
Lään - Anne-Ly Lään
Madison - Mari-Liis Madison
Martila - Polina Martila
Mattioli - Ana Mattioli
Meeri - Tiina Meeri
Meremäe - Marju Meremäe
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk
Mägi - Kadri Mägi
Männik - Kaja Männik
Männiste - Mart Männiste
Müllerson - Margot Müllerson
Nael - Helina Nael
Otsus - Riina Otsus
Paet - Urmas Paet
Paggi - Ingrid Paggi
Parts - Maire Parts
Paun - Maarika Paun
Peepson - Tiina Peepson
Peetris - Marelin Peetris
Prigoda - Ruth Prigoda
Pukk - Alar Pukk
Raenok - Ivo Raenok
Raidma - Heli Raidma
Rõuk - Helis Rõuk
Saapar - Helle-Kai Saapar
Salum - Aili Salum
Samoilenko - Natalia Samoilenko
Sildnik - Eve Sildnik
Sillang - Koidu Sillang
Soobik - Mart Soobik
Soysal - Mustafa Soysal
Sulg - Klaara Sulg
Sõeroja - Kaide Sõeroja
Tapfer - Marju Tapfer
Teever - Merle Teever
Terep - Anneliis Terep
Tiimus - Urve Tiimus
Tiits - Kristiina Tiits
Truusa - David Truusa
Uibo S - Sirje Uibo
Urbel - Liivi Urbel
Vahtra - Indrek Vahtra
Valdmets - Tiia Valdmets
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja
Vurma - Ave Vurma
Yevchuk - Alina Yevchuk
Zaglada - Irina Zaglada
Õmblus - Kristjan Õmblus
Üksti - Endla Üksti

Õpetajate tunniplaan

II perioodi tunniplaan: kehtiv 28. oktoober 2019 - 13. detsember 2019 Viimati uuendatud: 01.11.2019 14:18:10.