I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK TalTech
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Reede

5
005006013015118p118kp118t118kt
1
TESoobik5C
KTUibo S5C
KKPeepson1A
KKVahtra6A
KKRaidma6A
2
TESoobik5C
KTUibo S5C
KKKellam3B
KKVahtra6D
KKRaidma6D
3
TESoobik5A
KTUibo S5A
KKVahtra12A
KKRaidma4B
KKLiivsoo4B
4
TESoobik5A
KTUibo S5A
KKÜksti1B
KKArutamm4D
KKVahtra12C
KKLiivsoo4D
KKRaidma12C
5
TESoobik6A
KTMereväli6A
KKJürgens3A
KKArutamm4C
KKVahtra6C
KKLiivsoo4C
KKRaidma6C
6
TESoobik6A
KTMereväli6A
KKUnt3C
KKRaenok9D
KKArutamm9D
7
KTMereväli7C
KKRaenok9D
KKArutamm9D
8
KTMereväli7C
KKSillang3D
KKRaenok9C
KKArutamm9C
9
KKMännik1C
KKRaenok9C
KKArutamm9C
10

105106107108109431
1
EKKaldjärv9D
KIKaju9B
KIKauksi9A
20SKMeeri12A
20SKMeeri12B
20SKMeeri12C
2
EKTerep8C
KIKauksi9A
20SKMeeri12A
20SKMeeri12B
20SKMeeri12C
FYSikk9D
3
EKKIKaldjärv11A
EKKIKaldjärv11B
EKKIKaldjärv11C
EKTerep8D
EKKIKaju11A
EKKIKaju11B
EKKIKaju11C
EKKIKäämer11A
EKKIKäämer11B
EKKIKäämer11C
EKKIKauksi11A
EKKIKauksi11B
EKKIKauksi11C
BISikk9A
4
EKKIKaldjärv11A
EKKIKaldjärv11B
EKKIKaldjärv11C
EKTerep8A
EKKIKaju11A
EKKIKaju11B
EKKIKaju11C
EKKIKäämer11A
EKKIKäämer11B
EKKIKäämer11C
EKKIKauksi11A
EKKIKauksi11B
EKKIKauksi11C
BISikk9B
5
EKKIKaldjärv12A
EKKIKaldjärv12B
EKKIKaldjärv12C
EKKITerep12A
EKKITerep12B
EKKITerep12C
EKKIKaju12A
EKKIKaju12B
EKKIKaju12C
EKKIKäämer12A
EKKIKäämer12B
EKKIKäämer12C
GESaapar7B
BISikk9C
6
EKKIKaldjärv10A
EKKIKaldjärv10B
EKKIKaldjärv10C
EKKITammeaid10A
EKKITammeaid10B
EKKITammeaid10C
EKKIUibo V10A
EKKIUibo V10B
EKKIUibo V10C
EKKIKauksi10A
EKKIKauksi10B
EKKIKauksi10C
FYSikk8C
7
EKKIKaldjärv10A
EKKIKaldjärv10B
EKKIKaldjärv10C
EKKITammeaid10A
EKKITammeaid10B
EKKITammeaid10C
EKKIUibo V10A
EKKIUibo V10B
EKKIUibo V10C
EKKIKauksi10A
EKKIKauksi10B
EKKIKauksi10C
KULaur-Paist8A
8
EKKIKaldjärv12A
EKKIKaldjärv12B
EKKIKaldjärv12C
EKKITerep12A
EKKITerep12B
EKKITerep12C
EKKIKaju12A
EKKIKaju12B
EKKIKaju12C
EKKIKäämer12A
EKKIKäämer12B
EKKIKäämer12C
KULaur-Paist8A
9
10

206208209210
1
LOTiits6C
KLJKallas10B
2
KEKippasto10A
LOTiits5D
BIOtsus11A
BIPaun7A
3
KEKippasto9B
LOTiits5B
BIOtsus7D
GEEller10B
4
KELään9D
IOTiits5B
BIOtsus7C
GESaapar9C
5
KEKippasto11A
IOTiits8B
LOLään6D
GEAmbus8C
6
KEKippasto9A
IOTiits7A
KELään8A
GEAmbus8B
7
KEKippasto11A
IOTiits6D
BIOtsus12A
GESaapar9A
8
9
10

310311312313318409
1
FYSildnik8B
MAValdmets11C
MAValdmets11B
MAValdmets11A
MASamoilenko11C
MASamoilenko11B
MASamoilenko11A
MAPukk11C
MAPukk11B
MAPukk11A
MAPaat11C
MAPaat11B
MAPaat11A
2
FYSildnik11B
MASõeroja8A
MASalum4B
MAPaat9B
3
FYSildnik10C
MAValdmets9D
LOLään7B
MAPukk8C
EKSillang6D
MAPaat9C
4
MAValdmets8B
MASõeroja7B
MAPukk8D
MASalum6B
MASamoilenko7D
5
FYSildnik9B
MAValdmets10B
MAValdmets10C
MAValdmets10A
MASõeroja10B
MASõeroja10C
MASõeroja10A
MAPukk10B
MAPukk10C
MAPukk10A
MASalum5B
MASamoilenko10B
MASamoilenko10C
MASamoilenko10A
6
FYSildnik12B
GESaapar8D
MASõeroja5C
MASalum6D
MASamoilenko7C
7
FYSikk9C
MASõeroja7A
KLJRaidma6B
8
KLJTeever11B
KLJMägi9A
9
10

203204216326305314432
1
MUÕmblus5B
MUUrbel1B
2
MUÕmblus10C
MUUrbel4D
AJBarkala8B
AJVurma6A
3
MUUrbel4C
AJYHPaggi12B
AJBarkala7A
YHVurma6B
4
MUÕmblus8C
MUUrbel3B
AJPaggi10B
AJBarkala5D
YHVurma6C
5
Õmblus5A
MUUrbel7D
AJPaggi11B
AJBarkala8D
AJVurma6B
6
MUÕmblus9C
MUUrbel2D
POLPaggi12C
AJBarkala6C
7
POLPaggi12C
AJBarkala8C
8
AJPaggi10B
IORoos I10A
AJRVurma
9
POLPaggi12A
POLPaggi12B
AJRVurma
10

113114115116214215319320321
1
EKJürgens4D
MAMeremäe4C
MALaur4A
2
EKJürgens3A
KITammeaid6B
MAMeremäe6C
EKPeepson1A
EKLaur2A
LOLaikoja4C
EKÜksti1B
3
MAJürgens3A
EKKellam3B
EKTammeaid5C
MAMeremäe5D
KUPeepson1A
EKMännik4A
MALaur2A
EKLaikoja2B
MAÜksti1B
4
LIÕJürgens3A
EKSillang3D
KITammeaid5C
MAMeremäe6A
KUPeepson1A
EKMännik4A
LIÕLaur2A
MALaikoja2B
EKPeetris4B
5
EKUnt3C
MAKellam3B
EKPalo2D
MASillang3D
LOÄnilane4B
LOLaikoja5C
KULaur2A
EKPeetris2C
MAÜksti4D
6
KUJürgens3A
KUKellam3B
EKKaju5B
MAMeremäe5A
EKÄnilane1D
EKMännik1C
MAPeetris2C
EKPeepson4C
7
KUSillang3D
MAPalo2D
MAÄnilane1D
EKMännik1C
KLJUibo S5A
LIÕPeetris2C
8
MAUnt3C
LIÕPalo2D
KUÄnilane1D
KUMännik1C
KUPeetris2C
9
KLJUnt3C
KUÄnilane1D
10

410412414415416420421422425
1
IKVohnja8D
IKMägi2A
IKParts8D
2
IKVohnja5B
IKKaus7B
IKLeibur4A
IKMüllerson4A
IKKallas9C
IKTeever9C
IKMägi7B
IKParts5B
3
IKVohnja7C
IKKaus7C
IKLeibur8B
HKMattioli12C
IKKallas8B
IKMägi6C
IKParts4D
4
CRTHMette12B
IKKaus10C
CRTHLeibur12B
IKMüllerson4C
IKSoysal10C
IKKallas10A
IKTeever10A
IKMägi6D
TUGIUnt3C
5
IKVohnja7A
HKOntoria-Gonzalez11C
IKLeibur2B
IKMüllerson9A
IKSoysal7A
IKKallas9D
IKTeever9D
IKMägi9A
IKRozanova2B
6
IKVohnja5D
IKKaus6B
HKOntoria-Gonzalez11A
IKMüllerson4B
IKSoysal7D
IKKallas7D
IKTeever11B
IKMägi6B
IKMette11B
7
IKVohnja3A
HKMattioli12B
BrAmKLeibur7B
IKRozanova3C
CONSoysal7B
IKKellam3A
IKTeever11B
IKMägi3C
IKMette11B
8
HKOntoria-Gonzalez10C
IKSoysal8C
9
IKLeibur3D
IKMägi3D
10

423424117218322433
1
2
VKKotovitš11C
VKSulg8D
VKKuznetsova8D
VKKirillova11C
3
SKKreegi12C
PKHion12C
VKKotovitš10A
VKSulg6A
VKKuznetsova6A
VKKirillova10A
4
SKKreegi12A
PKHion12A
VKKotovitš9A
VKSulg7A
VKKuznetsova7A
VKZaglada9A
5
SKKreegi11C
PKHion11C
VKZaglada8A
VKSulg7C
VKKuznetsova7C
VKKirillova8A
6
SKKreegi11A
PKHion11A
VKZaglada7B
VKKirillova7B
7
SKKreegi12B
PKHion12B
VKZaglada8B
VKSulg7D
VKKirillova8B
8
SKKreegi10C
PKHion10C
9
10

217327A404407405411
1
DTLään7D
DTKits7D
EVÕPrigoda12A
EVÕPrigoda12B
EVÕPrigoda12C
2
ITDHohensee10B
DTLään7D
DTKits7D
EVÕPrigoda12A
EVÕPrigoda12B
EVÕPrigoda12C
3
GEAmbus8A
ROLeoste6C
INFKits4D
INFLuha12A
4
EKPalo2D
ROLeoste6D
INFKits4C
HKMattioli12A
KLRKaro
5
HMMeremäe5D
KLRKaro
6
EKSillang3D
ROLeoste5D
INFKits4B
MJMAPukk12A
KLRKaro
7
ROLeoste5C
TEKits7C
KLRKaro
8
TEKits7C
KLRKaro
9
MYTMeeri10B
MYTMeeri10A
MYTMeeri10C
10

Legend

ÕppeainedÕpetajad
20SK - 20. sajandi kunst
AJ - ajalugu
AJR - Ajalooring
AJYH - Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
BI - bioloogia
BrAmK - Briti-Ameerika kultuur
CON - conversation
CRTH - Critical Thinking
DT - digitehnoloogia
EK - eesti keel
EKKI - eesti keel ja kirjandus
EVÕ - EV õigussüsteem
FY - füüsika
GE - geograafia
HK - hispaania keel
HM - huvitav matemaatika
IK - inglise keel
INF - Informaatika
IO - inimeseõpetus
ITD - IT ja digiõpe
KE - keemia
KI - kirjandus
KK - kehaline kasvatus
KLJ - klassijuhatajatund
KLR - Klaveriring
KT - käsitöö ja kodundus
KU - kunst
LIÕ - loodus- ja inimeseõpetus
LO - loodusõpetus
MA - matemaatika
MJMA - majandusmatemaatika
MU - muusika
MYT - mütoloogia ja kultuurilugu
OÕ - orkestriõpe
PK - prantsuse keel
POL - politoloogia
RO - robootika
SK - saksa keel
TE - tehnoloogiaõpetus
TUGI - tugiõpe
VK - vene keel
YH - ühiskonnaõpetus
Ambus - Kevin Ambus
Arutamm - Ave Arutamm
Barkala - Ester Barkala
Eller - Kahrut Eller
Hion - Sandra Hion
Hohensee - Signe Hohensee
Jürgens - Annely Jürgens
Kaju - Külliki Kaju
Kaldjärv - Merle Kaldjärv
Kallas - Ruth Kallas
Karo - Carolin Karo
Kauksi - Eda Kauksi
Kaus - Merike Kaus
Kellam - Piret Kellam
Kippasto - Lilian Kippasto
Kirillova - Alla Kirillova
Kits - Lennart Kits
Kotovitš - Irina Kotovitš
Kreegi - Saale Ariane Kreegi
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova
Käämer - Karl-Henri Käämer
Laikoja - Helen Laikoja
Laur - Kärt Laur
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist
Leibur - Kristi Leibur
Leoste - Johan Valdemar Leoste
Liivsoo - Liina Liivsoo
Luha - Siim Luha
Lään - Anne-Ly Lään
Mattioli - Ana Mattioli
Meeri - Tiina Meeri
Meremäe - Marju Meremäe
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk
Mette - Tatjana Mette
Mägi - Kadri Mägi
Männik - Kaja Männik
Müllerson - Margot Müllerson
Ontoria-Gonzalez - Rubén Ontoria-González
Otsus - Riina Otsus
Paat - Valvo Paat
Paggi - Ingrid Paggi
Palo - Ene Palo
Parts - Maire Parts
Paun - Maarika Paun
Peepson - Tiina Peepson
Peetris - Marelin Peetris
Prigoda - Ruth Prigoda
Pukk - Alar Pukk
Raenok - Ivo Raenok
Raidma - Heli Raidma
Roos I - Ingi Roos
Rozanova - Irina Rozanova
Saapar - Helle-Kai Saapar
Salum - Aili Salum
Samoilenko - Natalia Samoilenko
Sikk - Jörgen Ivar Sikk
Sildnik - Eve Sildnik
Sillang - Koidu Sillang
Soobik - Mart Soobik
Soysal - Mustafa Soysal
Sulg - Klaara Sulg
Sõeroja - Kaide Sõeroja
Tammeaid - Keiu Kärt Tammeaid
Teever - Merle Teever
Terep - Anneliis Terep
Tiits - Kristiina Tiits
Uibo S - Sirje Uibo
Uibo V - Veronika Uibo
Unt - Krista Unt
Urbel - Liivi Urbel
Vahtra - Indrek Vahtra
Valdmets - Tiia Valdmets
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja
Vurma - Ave Vurma
Zaglada - Irina Zaglada
Änilane - Anne Änilane
Õmblus - Kristjan Õmblus
Üksti - Endla Üksti

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september - 24. oktoober 2021 Viimati uuendatud: 06.10.2021 22:11:55. Tunniplaani tarkvara: Untis