V perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Teisipäev

2
005006013015118p118kp118t118kt
1
KKVahtra8B
KKRaidma8B
2
KKJürgens1A
KKVahtra8B
KKRaidma8B
3
TESoobik6C
KTMereväli6C
KKMeremäe3D
KKVahtra8A
KKRaidma8A
4
TESoobik6C
KTMereväli6C
KKÜksti2D
KKArutamm5C
KKVahtra8A
KKLiivsoo5C
KKRaidma8A
5
TESoobik7D
KTJänes7D
KKMännik2A
KKLiivsoo4A
KKRaidma4A
6
TESoobik7D
KTJänes7D
KKSillang1D
KKArutamm5A
KKRaenok9B
KKRaidma5A
KKLiivsoo9B
7
TESoobik8D
KTJänes8D
KKRaenok9B
KKLiivsoo9B
8
TESoobik8D
KTJänes8D
KKRaenok9A
KKLiivsoo9A
9
KKLaansalu1C
UJRArutamm
KKRaenok9A
KKLiivsoo9A
10
105106107108109
1
KIKaju7C
KIAdamson8C
2
EKTerep6A
KIKaju7B
EKAdamson8C
3
KITerep6D
KIKaju7B
EKKauksi7A
KUMeeri9B
4
EKTerep6B
KUMeeri10A
5
EKKaldjärv8B
KITerep6C
KIKaju7C
KIKauksi7A
AJBarkala9B
6
KIKaldjärv8D
AJBarkala8C
FYSikk8A
KIKauksi9A
KUNMeeri11B
7
AJBarkala8B
KUMeeri9C
8
VKJV
RELMeeri11A
RELMeeri11B
RELMeeri11C
9
VKJV
KRKMeeri
10
VKJV
206208209210
1
KEKippasto10B
IOPaun8A
GEEller10A
2
KEKippasto10B
IOLään5C
GESaapar7C
3
KEKippasto9D
KELään8D
FYSikk9C
LOÜksti5B
4
LOTiits6A
LOLään7C
BIOtsus11A
GESaapar9D
5
KEKippasto9A
IOLään5D
FYSikk8D
GESaapar7B
6
KEKippasto9C
LOSaapar6C
BIOtsus11C
GEEller10C
7
KEKippasto10C
KLJPaun8A
BIOtsus11A
IOTiits7C
8
KEPRKippasto11A
KEPRKippasto11B
KEPRKippasto11C
9
10
310311312313318
1
MAValdmets7D
MATSamoilenko9A
MASalum6D
2
FYSildnik11A
MAValdmets6B
MASõeroja8D
MASamoilenko9A
3
MAValdmets10B
MAValdmets10C
MASõeroja6A
MASamoilenko10B
MASamoilenko10C
MASalum4B
4
FYSildnik9A
MASalum5B
MASõeroja8B
MAPukk9B
EKSillang4D
5
FYSildnik11C
MAValdmets9C
MASõeroja8A
MAPukk9D
EKSillang4D
6
FYSildnik8B
MAValdmets12B
MAValdmets12A
MAValdmets12C
MASõeroja12B
MASõeroja12A
MASõeroja12C
MAPukk12B
MAPukk12A
MAPukk12C
MASalum5C
7
FYSildnik11B
MAValdmets12B
MAValdmets12A
MAValdmets12C
MASõeroja12B
MASõeroja12A
MASõeroja12C
MAPukk12B
MAPukk12A
MAPukk12C
8
VVSPorn11A
VVSPorn11B
VVSPorn11C
9
VVSPorn11A
VVSPorn11B
VVSPorn11C
10
203204216326305314
1
MUUrbel1B
IKYevchuk9C
YHFels9D
2
MUÕmblus7D
MUUrbel4C
IKYevchuk9B
YHFels9C
YHKahm6D
3
MUÕmblus6B
MUUrbel5D
ACWRYevchuk11B
AJPaggi11C
AJKahm7D
4
MUÕmblus6D
EKLaansalu4C
ACWRYevchuk11B
AJPaggi11C
LOLaikoja5D
5
MUÕmblus10B
MUUrbel3B
BEYevchuk11B
AJPaggi11A
YHKahm6A
6
MUÕmblus10B
KLJMereväli4C
IORoos10A
AJPaggi11A
AJKahm6A
7
KLJÕmblus7D
IORoos10A
AJPaggi10B
YHKahm9A
8
KLJKahm10C
9
SKPRPaun11A
SKPRPaun11B
SKPRPaun11C
SKPRPaun10C
SKPRPaun12C
10
STRNesler
113114115116214215
1
EKJürgens1A
KLJBarkala8D
JAJU
MAMännik2A
2
EKKellam1B
AJBarkala9D
MAMeremäe5A
EKNael2B
EKMännik2A
3
LOJürgens1A
MAKellam1B
AJBarkala5A
EKLaikoja3C
LONael4C
LIÕMännik2A
4
MAJürgens1A
KUKellam1B
EKMeremäe3D
LIÕNael2B
KUMännik2A
5
TUGILaansalu1C
EKKellam4B
PPR
MAMeremäe3D
KUNael2B
EKLaikoja3C
6
EKLaansalu1C
EKKellam4B
PPR
MAJürgens4A
EKPeepson2C
MALaikoja3C
7
EKLaansalu1C
EKSillang1D
PPR
KUMeremäe3D
KULaikoja3C
8
MALaansalu1C
MASillang1D
PPR
KUMeremäe3D
KUPeepson2C
KLJLaikoja3C
9
PPR
KUPeepson2C
10
PPR
217319320321327A
1
EKNael2B
EKUibo S3A
MAPeetris4C
Metsatalu5C
ROKits R5B
2
MASalum4D
MAUibo S3A
EKPeetris3B
Metsatalu5D
ROKits R6C
3
MAPukk10B
MAPukk10C
MAPukk10A
KUUibo S3A
MAPeetris3B
Metsatalu8C
ROKits R4D
4
MASamoilenko8C
KUUibo S3A
LIÕPeetris3B
Metsatalu8D
ROKits R3C
5
MASamoilenko8C
EKÜksti2D
MKRPeetris
Metsatalu5B
ROKits R10A
6
MAMeremäe5D
LOTiits6B
KLJPeetris3B
MAÜksti2D
ROKits R3D
7
MAPeepson2C
KLJArutamm5B
ROKits R5A
8
ITDHohensee10B
KLJÜksti2D
ROJVKits R
9
ARSillang1D
ROJVKits R
10
409410412414415416
1
MAPaat6C
IKKaus7B
IKSoysal7B
2
MAPaat7A
IKVohnja10A
IKVohnja10C
IKLeibur4A
IKMüllerson10A
IKMüllerson10C
IKSoysal10A
IKSoysal10C
3
MAPaat10B
MAPaat10C
MAPaat10A
IKVohnja5C
IKKaus5C
IKLeibur2B
IKMüllerson2B
BRSSoysal11B
4
MAPaat7B
IKKaus4B
BRKULeibur10B
BRSSoysal11B
5
IKVohnja3A
IKMüllerson2C
6
MAPaat7C
IKVohnja6D
IKMüllerson7A
7
IKLeibur6B
IKMüllerson2D
8
KLJPaat10A
9
10
420421422423424425
1
IKTeever9C
2
IKKallas10A
IKKallas10C
IKTeever6C
IKMägi4A
SKMänniste11C
PKMartila11C
HKMattioli11C
3
IKKallas8B
IKTiimus4D
SKMänniste11A
PKMartila11A
IKParts8B
4
IKKallas7D
IKTeever7D
IKMägi4B
IKRõuk5A
SKRRammo
IKTiimus5A
IKParts3C
5
IKTeever11B
IKMägi4C
IKRõuk3A
IKTiimus2C
IKParts4C
6
IKMägi7A
IKRõuk3D
7
IKMägi6B
IKParts2D
8
9
10
SKRRammo
117218322432433
1
VKZaglada6A
AJVurma7A
VKKirillova6A
2
VKKotovitš11B
VKZaglada9B
VKKuznetsova8A
EKVurma5B
VKKirillova11B
3
VKKotovitš7C
VKZaglada7C
VKKuznetsova9A
EKVurma4A
HKMattioli11A
4
VKKotovitš7A
VKZaglada7A
VKKuznetsova9C
EKVurma4A
VKKirillova10B
5
VKKotovitš10A
VKZaglada6B
VKKuznetsova6D
MKRPeetris
EKVurma5C
VKKirillova6B
6
VKKotovitš7B
VKZaglada7B
VKKuznetsova9D
AJVurma5B
7
VKZaglada11C
VKKuznetsova8C
VKKirillova11C
8
9
10
217404407405431
1
EKNael2B
GDSLaur-Paist10C
DKKellam5B
ÕFPVodja11A
ÕFPVodja11B
ÕFPVodja11C
ÕFPHindremäe11A
ÕFPHindremäe11B
ÕFPHindremäe11C
KURLaur-Paist
2
MASalum4D
VKSulg8A
PROGRmtüNP
KURLaur-Paist
3
MAPukk10B
MAPukk10C
MAPukk10A
VKSulg9A
KURLaur-Paist
4
MASamoilenko8C
VKSulg9C
MJVodja10C
5
MASamoilenko8C
VKSulg6D
MJVodja10C
KULaur-Paist5A
6
MAMeremäe5D
VKSulg9D
MASamoilenko12B
MASamoilenko12A
MASamoilenko12C
KULaur-Paist4D
7
MAPeepson2C
VKSulg8C
MASamoilenko12B
MASamoilenko12A
MASamoilenko12C
KULaur-Paist4B
8
ITDHohensee10B
CINMattioli11A
CINMattioli11B
CINMattioli11C
KURLaur-Paist
9
ARSillang1D
DEMattioli
KURLaur-Paist
10

Legend

ÕppeainedÕpetajad
ACWR - Academic Writing
AJ - ajalugu
AR - arvutiõpetus
BE - inglise ärikeel
BI - bioloogia
BRKU - briti kultuurilugu
BRS - British Studies
CIN - cineforum
DE -
DK - digitaalne keeleõpe
EK - eesti keel
EÕ - ettevõtlusõpe
FY - füüsika
GDS - graafiline disain
GE - geograafia
HK - hispaania keel
IK - inglise keel
IO - inimeseõpetus
ITD - IT ja digiõpe
JAJU - jalgratturi juhiloa koolitus
KE - keemia
KEPR - keemia praktikum
KI - kirjandus
KK - kehaline kasvatus
KLJ - klassijuhatajatund
KRK - Kirjakunst
KT - käsitöö
KU - kunstiõpetus
KUN - kunst
KUR - kunstiring
LIÕ - loodus- ja inimeseõpetus
LO - loodusõpetus
MA - matemaatika
MAT - matemaatika eksamikursus
MJ - majandus
MKR - malering
MU - muusikaõpetus
PK - prantsuse keel
PPR - pikapäevarühm
PROGR - programmeerimise ring
REL - Religioon ja kultuurilugu
RO - robootika
ROJV - robootika järelvastamine
SK - saksa keel
SKPR - saksa keele praktikum
SKR - saksa keele ring
STR - showtantsuring
TE - tehnoloogiaõpetus
TUGI - tugiõpe
UJR - ujumise ring
VK - vene keel
VKJV - võõrkeelte järelvastamine
VVS - Võrrandid ja võrrandisüsteemid
YH - ühiskonnaõpetus
ÕFP - õpilasfirmade programm
-
Adamson - Jaanus Adamson
Arutamm - Ave Arutamm
Barkala - Ester Barkala
Eller - Kahrut Eller
Fels - Erki Fels
Hindremäe - Ander Hindremäe
Hohensee - Signe Hohensee
Jänes - Karmen Jänes
Jürgens - Annely Jürgens
Kahm - Raido Kahm
Kaju - Külliki Kaju
Kaldjärv - Merle Kaldjärv
Kallas - Ruth Kallas
Kauksi - Eda Kauksi
Kaus - Merike Kaus
Kellam - Piret Kellam
Kippasto - Lilian Kippasto
Kirillova - Alla Kirillova
Kits R - Rasmus Kits
Kotovitš - Irina Kotovitš
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova
Laansalu - Helbe Laansalu
Laikoja - Helen Laikoja
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist
Leibur - Kristi Leibur
Liivsoo - Liina Liivsoo
Lään - Anne-Ly Lään
Martila - Polina Martila
Mattioli - Ana Mattioli
Meeri - Tiina Meeri
Meremäe - Marju Meremäe
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk
Metsatalu - Elbe Metsatalu
Mägi - Kadri Mägi
Männik - Kaja Männik
Männiste - Mart Männiste
Müllerson - Margot Müllerson
Nael - Helina Nael
Nesler - Liis Nesler
Otsus - Riina Otsus
Paat - Valvo Paat
Paggi - Ingrid Paggi
Parts - Maire Parts
Paun - Maarika Paun
Peepson - Tiina Peepson
Peetris - Marelin Peetris
Porn - Ivar Porn
Pukk - Alar Pukk
Raenok - Ivo Raenok
Raidma - Heli Raidma
Rammo - Riina Rammo
Roos - Ingi Roos
Rõuk - Helis Rõuk
Saapar - Helle-Kai Saapar
Salum - Aili Salum
Samoilenko - Natalia Samoilenko
Sikk - Jörgen Ivar Sikk
Sildnik - Eve Sildnik
Sillang - Koidu Sillang
Soobik - Mart Soobik
Soysal - Mustafa Soysal
Sulg - Klaara Sulg
Sõeroja - Kaide Sõeroja
Teever - Merle Teever
Terep - Anneliis Terep
Tiimus - Urve Tiimus
Tiits - Kristiina Tiits
Uibo S - Sirje Uibo
Urbel - Liivi Urbel
Vahtra - Indrek Vahtra
Valdmets - Tiia Valdmets
Vodja - Epp Vodja
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja
Vurma - Ave Vurma
Yevchuk - Alina Yevchuk
Zaglada - Irina Zaglada
mtüNP - MTÜ Noored Progejad
Õmblus - Kristjan Õmblus
Üksti - Endla Üksti

Õpetajate tunniplaan

V perioodi tunniplaan: kehtiv 13. aprill 2020 - 9. juuni 2020 Viimati uuendatud: 12.04.2020 12:17:17.