Tagasi kodulehele - V perioodi tunniplaan: kehtiv 13. aprill 2020 - 9. juuni 2020. Viimati uuendatud: 12.04.2020 12:17
  1. Jaanus Adamson
  2. Märt Agu
  3. Siim Aimla
  4. Ave Arutamm
  5. Ester Barkala
  6. Kahrut Eller
  7. Erki Fels
  8. Ander Hindremäe
  9. Juta Hirv
  10. Signe Hohensee
  11. Karmen Jänes
  12. Annely Jürgens
  13. Raido Kahm
  14. Külliki Kaju
  15. Merle Kaldjärv
  16. Ruth Kallas
  17. Eda Kauksi
  18. Merike Kaus
  19. Piret Kellam
  20. Kuno Kerge
  21. Lilian Kippasto
  22. Alla Kirillova
  23. Lennart Kits
  24. Rasmus Kits
  25. Irina Kotovitš
  26. Jelizaveta Kuznetsova
  27. Helbe Laansalu
  28. Helen Laikoja
  29. Ilmi Laur-Paist
  30. Kristi Leibur
  31. Liina Liivsoo
  32. Siim Luha
  33. Kaisa-Helena Luht
  34. Anne-Ly Lään
  35. Mari-Liis Madison
  36. Polina Martila
  37. Ana Mattioli
  38. Tiina Meeri
  39. Marju Meremäe
  40. Riina Mereväli-Vingertšuk
  41. Elbe Metsatalu
  42. Kadri Mägi
  43. Kaja Männik
  44. Mart Männiste
  45. Margot Müllerson
  46. Helina Nael
  47. Liis Nesler
  48. Riina Otsus
  49. Valvo Paat
  50. Ingrid Paggi
  51. Maire Parts
  52. Maarika Paun
  53. Tiina Peepson
  54. Marelin Peetris
  55. Ivar Porn
  56. Alar Pukk
  57. Ivo Raenok
  58. Lydia Rahula
  59. Heli Raidma
  60. Riina Rammo
  61. Ingi Roos
  62. Helis Rõuk
  63. Helle-Kai Saapar
  64. Aili Salum
  65. Natalia Samoilenko
  66. Jörgen Ivar Sikk
  67. Eve Sildnik
  68. Koidu Sillang
  69. Mart Soobik
  70. Mustafa Soysal
  71. Klaara Sulg
  72. Kaide Sõeroja
  73. Liia Tammes
  74. Merle Teever
  75. Anneliis Terep
  76. Urve Tiimus
  77. Kristiina Tiits
  78. David Truusa
  79. Ene Uibo
  80. Sirje Uibo
  81. Liivi Urbel
  82. Indrek Vahtra
  83. Tiia Valdmets
  84. Avo Veske
  85. Eveli Veske
  86. Epp Vodja
  87. Ülle-Ly Vohnja
  88. Ave Vurma
  89. Alina Yevchuk
  90. Irina Zaglada
  91. MTÜ Noored Progejad
  92. Kristjan Õmblus
  93. Endla Üksti
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-8:45
INF8C404
TE7A327A
INF8D327A
2.
9:00-9:45
INF4D404
TE7A327A
DT7D327A
3.
10:00-10:45
INF8A404
DT7C327A
TE9C327A
4.
11:00-11:45
INF4B407
TE9C327A
5.
12:00-12:45
INF4C407
6.
13:00-13:45
INF8B407
INF4A407
TE4A327A
7.
14:00-14:45
TE7B327A
TE9B327A
TE4A327A
8.
15:00-15:45
TE7B327A
TE9B327A
9.
15:55-16:40
ITDTJV327A
10.
16:50-17:35

 

V perioodi tunniplaan: kehtiv 13. aprill 2020 - 9. juuni 2020.
Viimati uuendatud: 12.04.2020 12:17:17.

Legend

ÕppeainedKlassid
DT - digitehnoloogia
INF - Informaatika
ITDTJV - informaatika ja (digi)tehnoloogia järelvastamine
TE - tehnoloogiaõpetus
-
4A - muusika
4B - inglise keel
4C - ettevõtlus-robootika
4D - ettevõtlus-robootika
7A - muusika
7B - inglise keel
7C - ettevõtlus-robootika
7D - ettevõtlus-robootika
8A - muusika
8B - inglise keel
8C - ettevõtlus-robootika
8D - ettevõtlus-robootika
9B - inglise keel
9C - inglise keel