Tagasi kodulehele - II perioodi tunniplaan: kehtiv 28. oktoober 2019 - 13. detsember 2019. Viimati uuendatud: 01.11.2019 14:18
  1. Jaanus Adamson
  2. Märt Agu
  3. Siim Aimla
  4. Ave Arutamm
  5. Lauri Bambus
  6. Ester Barkala
  7. Kahrut Eller
  8. Erki Fels
  9. Ander Hindremäe
  10. Juta Hirv
  11. Signe Hohensee
  12. Karmen Jänes
  13. Annely Jürgens
  14. Raido Kahm
  15. Külliki Kaju
  16. Merle Kaldjärv
  17. Ruth Kallas
  18. Eda Kauksi
  19. Merike Kaus
  20. Piret Kellam
  21. Kuno Kerge
  22. Lilian Kippasto
  23. Alla Kirillova
  24. Lennart Kits
  25. Rasmus Kits
  26. Irina Kotovitš
  27. Jelizaveta Kuznetsova
  28. Helbe Laansalu
  29. Helen Laikoja
  30. Ilmi Laur-Paist
  31. Kristi Leibur
  32. Liina Liivsoo
  33. Siim Luha
  34. Kaisa-Helena Luht
  35. Anne-Ly Lään
  36. Mari-Liis Madison
  37. Polina Martila
  38. Ana Mattioli
  39. Tiina Meeri
  40. Marju Meremäe
  41. Riina Mereväli-Vingertšuk
  42. Elbe Metsatalu
  43. Kadri Mägi
  44. Kaja Männik
  45. Mart Männiste
  46. Margot Müllerson
  47. Helina Nael
  48. Liis Nesler
  49. Riina Otsus
  50. Valvo Paat
  51. Urmas Paet
  52. Ingrid Paggi
  53. Maire Parts
  54. Maarika Paun
  55. Tiina Peepson
  56. Marelin Peetris
  57. Ivar Porn
  58. Ruth Prigoda
  59. Alar Pukk
  60. Ivo Raenok
  61. Lydia Rahula
  62. Heli Raidma
  63. Riina Rammo
  64. Helis Rõuk
  65. Helle-Kai Saapar
  66. Aili Salum
  67. Natalia Samoilenko
  68. Jörgen Ivar Sikk
  69. Eve Sildnik
  70. Koidu Sillang
  71. Mart Soobik
  72. Mustafa Soysal
  73. Klaara Sulg
  74. Kaide Sõeroja
  75. TalTech
  76. Liia Tammes
  77. Marju Tapfer
  78. Merle Teever
  79. Anneliis Terep
  80. Urve Tiimus
  81. Kristiina Tiits
  82. David Truusa
  83. Ene Uibo
  84. Sirje Uibo
  85. Liivi Urbel
  86. Indrek Vahtra
  87. Tiia Valdmets
  88. Eveli Veske
  89. Andreas Viikvald
  90. Epp Vodja
  91. Ülle-Ly Vohnja
  92. Ave Vurma
  93. Alina Yevchuk
  94. Irina Zaglada
  95. MTÜ Noored Progejad
  96. Kristjan Õmblus
  97. Endla Üksti
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-8:45
VK6C218
VK11C322
VK9B404
2.
9:00-9:45
VK7A218
VK7C322
VK7D433
VK6B404
3.
10:00-10:45
VK6C117
VK6B433
VK7D404
4.
11:00-11:45
VK9B117
VK7D218
VK6A322
VK6C433
5.
12:00-12:45
VK6B218
VK7B322
VK7B433
VK7C404
6.
13:00-13:45
VK6A218
VK7A322
VK7C433
7.
14:00-14:45
VK6A117
VK7B218
VK9B322
VK7A433
8.
15:00-15:45
VK11C117
9.
15:55-16:40
10.
16:50-17:35

 

II perioodi tunniplaan: kehtiv 28. oktoober 2019 - 13. detsember 2019.
Viimati uuendatud: 01.11.2019 14:18:10.

Legend

ÕppeainedKlassid
VK - vene keel
11C - sotsiaal-humanitaar
6A - muusika
6B - inglise keel
6C - ettevõtlus-robootika
7A - muusika
7B - inglise keel
7C - ettevõtlus-robootika
7D - ettevõtlus-robootika
9B - inglise keel