Tagasi kodulehele - V perioodi tunniplaan: kehtiv 13. aprill 2020 - 9. juuni 2020. Viimati uuendatud: 12.04.2020 12:17
  1. Jaanus Adamson
  2. Märt Agu
  3. Siim Aimla
  4. Ave Arutamm
  5. Ester Barkala
  6. Kahrut Eller
  7. Erki Fels
  8. Ander Hindremäe
  9. Juta Hirv
  10. Signe Hohensee
  11. Karmen Jänes
  12. Annely Jürgens
  13. Raido Kahm
  14. Külliki Kaju
  15. Merle Kaldjärv
  16. Ruth Kallas
  17. Eda Kauksi
  18. Merike Kaus
  19. Piret Kellam
  20. Kuno Kerge
  21. Lilian Kippasto
  22. Alla Kirillova
  23. Lennart Kits
  24. Rasmus Kits
  25. Irina Kotovitš
  26. Jelizaveta Kuznetsova
  27. Helbe Laansalu
  28. Helen Laikoja
  29. Ilmi Laur-Paist
  30. Kristi Leibur
  31. Liina Liivsoo
  32. Siim Luha
  33. Kaisa-Helena Luht
  34. Anne-Ly Lään
  35. Mari-Liis Madison
  36. Polina Martila
  37. Ana Mattioli
  38. Tiina Meeri
  39. Marju Meremäe
  40. Riina Mereväli-Vingertšuk
  41. Elbe Metsatalu
  42. Kadri Mägi
  43. Kaja Männik
  44. Mart Männiste
  45. Margot Müllerson
  46. Helina Nael
  47. Liis Nesler
  48. Riina Otsus
  49. Valvo Paat
  50. Ingrid Paggi
  51. Maire Parts
  52. Maarika Paun
  53. Tiina Peepson
  54. Marelin Peetris
  55. Ivar Porn
  56. Alar Pukk
  57. Ivo Raenok
  58. Lydia Rahula
  59. Heli Raidma
  60. Riina Rammo
  61. Ingi Roos
  62. Helis Rõuk
  63. Helle-Kai Saapar
  64. Aili Salum
  65. Natalia Samoilenko
  66. Jörgen Ivar Sikk
  67. Eve Sildnik
  68. Koidu Sillang
  69. Mart Soobik
  70. Mustafa Soysal
  71. Klaara Sulg
  72. Kaide Sõeroja
  73. Liia Tammes
  74. Merle Teever
  75. Anneliis Terep
  76. Urve Tiimus
  77. Kristiina Tiits
  78. David Truusa
  79. Ene Uibo
  80. Sirje Uibo
  81. Liivi Urbel
  82. Indrek Vahtra
  83. Tiia Valdmets
  84. Avo Veske
  85. Eveli Veske
  86. Epp Vodja
  87. Ülle-Ly Vohnja
  88. Ave Vurma
  89. Alina Yevchuk
  90. Irina Zaglada
  91. MTÜ Noored Progejad
  92. Kristjan Õmblus
  93. Endla Üksti
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-8:45
LO6D208
KLJ9B210
GE7D208
2.
9:00-9:45
KE9B206
GE7C210
GE9D210
GE7D208
LO6C208
3.
10:00-10:45
GE8D209
LO6D208
4.
11:00-11:45
GE7B109
GE9D210
HM5C217
GE8B208
LO6D210
5.
12:00-12:45
HM5D217
GE7B210
GE9A210
GE7C206
GE7A208
6.
13:00-13:45
GE9A210
LO6C208
LO6C210
GE8C208
7.
14:00-14:45
GE7A210
KE9B204
GE8A208
8.
15:00-15:45
9.
15:55-16:40
10.
16:50-17:35

 

V perioodi tunniplaan: kehtiv 13. aprill 2020 - 9. juuni 2020.
Viimati uuendatud: 12.04.2020 12:17:17.

Legend

ÕppeainedKlassid
GE - geograafia
HM - huvitav matemaatika
KE - keemia
KLJ - klassijuhatajatund
LO - loodusõpetus
5C - ettevõtlus-robootika
5D - ettevõtlus-robootika
6C - ettevõtlus-robootika
6D - ettevõtlus-robootika
7A - muusika
7B - inglise keel
7C - ettevõtlus-robootika
7D - ettevõtlus-robootika
8A - muusika
8B - inglise keel
8C - ettevõtlus-robootika
8D - ettevõtlus-robootika
9A - muusika
9B - inglise keel
9D - ettevõtlus-robootika