Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

V perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

9D klass - Ester Barkala

9DEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:13:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
13:30 - 13:45
Söömine on pärast paaristundi
12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
10:45 - 11:0011:30 - 11:45
Söömine on pärast paaristundi
1.
8:00-
8:45
LAKUrbel204
GESaapar210
AJBarkala314
2.
9:00-
9:45
EKKaldjärv105
VKSulg218
VKKuznetsova322
FYSildnik310
KELään208
3.
10:00-
10:45
YHKahm314
MUÕmblus203
FYSildnik310
MASõeroja312
KTMeeri109
TEKits L327A
4.
11:00-
11:45
MASõeroja312
AJBarkala314
BIOtsus209
EKKaldjärv105
KTMeeri109
TEKits L327A
5.
12:00-
12:45
KELään206
MASõeroja310
GESaapar210
KIKaldjärv105
MASõeroja312
6.
13:00-
13:45
BIOtsus405
MASõeroja310
KIKaldjärv105
KKVahtra118p
KKRaidma118t
YHKahm314
7.
14:00-
14:45
IKTeever421
IKSoysal416
VKSulg218
VKKuznetsova423
IKTeever421
IKSoysal416
KKVahtra118p
KKRaidma118T
VKSulg218
VKKuznetsova432
8.
15:00-
15:45
IKTeever421
IKSoysal416
KUMeeri109
KLJBarkala314
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Otsus)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
FY - füüsika (Sildnik)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Teever, Soysal)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Kaldjärv)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Raidma)
KLJ - klassijuhatajatund (Barkala)
KT - käsitöö (Meeri)
KU - kunstiõpetus (Meeri)
LAK - lastekoor (Urbel)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Kits L)
VK - vene keel (Sulg, Kuznetsova)
YH - ühiskonnaõpetus (Kahm)
Barkala - Ester Barkala (AJ, KLJ)
Kahm - Raido Kahm (YH)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK, KI)
Kits L - Lennart Kits (TE)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Meeri - Tiina Meeri (KT, KU)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Teever - Merle Teever (IK)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118P 118T 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

V perioodi tunniplaan: kehtiv 31. mai - 11. juuni 2021 Viimati uuendatud: 24.05.2021 13:56:15.