Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

9D klass - Kristjan Õmblus

9DEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:13:45 - 14:0014:00 - 14:15
7. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
14:00 - 14:15
7. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
11:00 - 11:15
4. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
1.
8:00-
8:45
EKKaldjärv105
IKTeever421
IKKallas420
EKKaldjärv105
2.
9:00-
9:45
BISikk208
MUÕmblus116
AJVurma432
FYSikk431
3.
10:00-
10:45
KUMeeri109
GESaapar210
MAValdmets311
BISikk108
MAValdmets311
4.
11:00-
11:45
VKKotovitš117
VKZaglada433
KELään209
FYSikk206
GESaapar210
KELään206
5.
12:00-
12:45
MAValdmets311
MAValdmets311
KIKaldjärv105
MAValdmets311
IKTeever421
IKKallas420
6.
13:00-
13:45
KIKaldjärv105
VKKotovitš117
VKZaglada218
AJVurma432
VKKotovitš433
VKZaglada117
KKRaenok118p
KKArutamm118t
7.
14:00-
14:45
YHFels314
KTMeeri109
TEKits327A
YHFels314
KKRaenok118kp
KKArutamm118kt
8.
15:00-
15:45
KLJÕmblus203
KTMeeri109
TEKits327A
IKTeever421
IKKallas420
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Vurma)
BI - bioloogia (Sikk)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Teever, Kallas)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Kaldjärv)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Arutamm)
KLJ - klassijuhatajatund (Õmblus)
KT - käsitöö ja kodundus (Meeri)
KU - kunst (Meeri)
MA - matemaatika (Valdmets)
MU - muusika (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Kits)
VK - vene keel (Kotovitš, Zaglada)
YH - ühiskonnaõpetus (Fels)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Fels - Erki Fels (YH)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK, KI)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kits - Lennart Kits (TE)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Meeri - Tiina Meeri (KU, KT)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (BI, FY)
Teever - Merle Teever (IK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Vurma - Ave Vurma (AJ)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU, KLJ)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK TalTech
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september - 24. oktoober 2021 Viimati uuendatud: 06.10.2021 22:11:55. Tunniplaani tarkvara: Untis