Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D

8B klass - Helle-Kai Saapar

8BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus203
VKKirillova433
VKZaglada432
BILuht209
2.
9:00-
9:45
KESaapar206
KIKauksi116
MAPukk313
MAPukk327A
3.
10:00-
10:45
KULaur-Paist431
KIKauksi108
VKKirillova433
VKZaglada432
IKIila415
IKParts425
VKKirillova433
VKZaglada432
4.
11:00-
11:45
BILuht209
MAPukk313
GESaapar208
MUUibo E.216
EKKauksi105
5.
12:00-
12:45
IKIila415
IKParts425
AJBarkala319
FYSildnik310
MAPukk313
IKIila415
IKParts425
6.
13:00-
13:45
IOTiits206
FYSildnik310
EKKauksi105
AJBarkala312
KLJSaapar208
7.
14:00-
14:45
MAPukk313
KESaapar208
TESoobik005
KTJänes006
INFSamoilenko404
CONBaird431
8.
15:00-
15:45
TESoobik005
KTJänes006
KKRaenok118p
KKLiivsoo118t
9.
15:55-
16:40
KKRaenok118p
KKLiivsoo118t
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Luht)
CON - conversation (Baird)
EK - eesti keel (Kauksi)
FY - füüsika (Sildnik)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Iila, Parts)
INF - Informaatika (Samoilenko)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KE - keemia (Saapar)
KI - kirjandus (Kauksi)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Liivsoo)
KLJ - klassijuhataja tund (Saapar)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus)
MA - matemaatika (Pukk)
MU - muusikaõpetus (Uibo E.)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kirillova, Zaglada)
Baird - Darwin Ray Baird (CON)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Iila - Valve Iila (IK)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kauksi - Eda Kauksi (KI, EK)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Luht - Kaisa-Helena Luht (BI)
Parts - Maire Parts (IK)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (KE, GE, KLJ)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (INF)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Uibo E. - Ene Uibo (MU)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK)

Õpetajate tunniplaan

III perioodi esimese poole tunniplaan: kehtiv 21. jaanuar 2019 - 15. veebruar 2019 Viimati uuendatud: 22.01.2019 12:53:28.