Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8B klass - Ruth Kallas

8BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
KKVahtra118p
KKRaidma118t
MASõeroja312
KELään206
2.
9:00-
9:45
IKParts425
IKKallas420
KKVahtra118p
KKRaidma118t
IKParts425
IKKallas420
VKKirillova404
VKKuznetsova322
EKKaldjärv105
3.
10:00-
10:45
VKKirillova433
VKKuznetsova322
KIKaldjärv105
AJBarkala305
IOTiits108
KIKaldjärv105
4.
11:00-
11:45
MASõeroja312
FYSildnik310
EKKaldjärv105
BIPaun206
AJBarkala313
5.
12:00-
12:45
BIPaun319
MASõeroja209
FYSildnik310
MUUibo E326
VKKirillova433
VKKuznetsova322
6.
13:00-
13:45
KELään206
IKParts425
IKKallas420
INFKits L407
CONSoysal416
MASõeroja209
MASõeroja312
7.
14:00-
14:45
KULaur-Paist431
GESuursaar210
TESoobik005
KTJänes006
8.
15:00-
15:45
KLJKallas108
TESoobik005
KTJänes006
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Paun)
CON - conversation (Soysal)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
FY - füüsika (Sildnik)
GE - geograafia (Suursaar)
IK - inglise keel (Parts, Kallas)
INF - Informaatika (Kits L)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Kaldjärv)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Raidma)
KLJ - klassijuhatajatund (Kallas)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MU - muusikaõpetus (Uibo E)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kirillova, Kuznetsova)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK, KI)
Kallas - Ruth Kallas (IK, KLJ)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kits L - Lennart Kits (INF)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Parts - Maire Parts (IK)
Paun - Maarika Paun (BI)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Soysal - Mustafa Soysal (CON)
Suursaar - Ülle Suursaar (GE)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Uibo E - Ene Uibo (MU)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK)

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 16. september 2019 - 18. oktoober 2019 Viimati uuendatud: 20.09.2019 08:35:26.