Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D

11C klass - Natalia Samoilenko

11CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
BIOtsus209
ÕFPVodja204
RKTAPikamäe314
SKMänniste423
PKMartila424
HKMattioli414
AJPaggi305
2.
9:00-
9:45
BIOtsus209
EKKaldjärv105
EK114
EKKauksi107
AJPaggi305
BIOtsus209
AJPaggi305
3.
10:00-
10:45
MASõeroja217
MAValdmets311
MASamoilenko312
MASõeroja312
MAValdmets311
MASamoilenko217
MASõeroja312
MAValdmets405
MASamoilenko311
VKKirillova433
VKKotovitš117
BIOtsus405
4.
11:00-
11:45
URHohensee217
AJPaggi305
MASõeroja312
MAValdmets405
MASamoilenko311
EKKaldjärv105
EK106
EKKauksi109
EKKaldjärv105
EK109
EKKauksi405
5.
12:00-
12:45
FYSildnik310
EKKaldjärv105
EK326
EKKauksi109
KUNMeeri109
EKKaldjärv105
EK204
EKKauksi109
MASõeroja312
MAValdmets311
MASamoilenko217
6.
13:00-
13:45
FYSildnik310
KKArutamm118t
KKVahtra118p
BIOtsus209
FYSildnik310
FYSildnik310
7.
14:00-
14:45
VKKirillova433
VKKotovitš117
KKArutamm118t
KKVahtra118kp
AJPaggi305
FYSildnik310
SKMänniste423
HKMattioli414
PKMartila424
8.
15:00-
15:45
SKMänniste423
KLTKORElmi405
KEPRKippasto206
CINMattioli326
KRKMeeri109
RIKPedaru405
RELMeeri405
PKMartila424
HKMattioli414
9.
15:55-
16:40
KLJSamoilenko311
KRKMeeri109
KLTKORElmi405
SKPRPaun204
RIKPedaru405
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
GASTTruusa006
10.
16:50-
17:35
SKPRPaun204
GASTTruusa006

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Paggi)
BI - bioloogia (Otsus)
CIN - Cineforum (Mattioli)
EK - eesti keel (Kaldjärv, , Kauksi)
FY - füüsika (Sildnik)
GAST - Gastronoomia põhialused (Truusa)
HK - hispaania keel (Mattioli)
KEPR - Keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Vahtra)
KLJ - klassijuhataja tund (Samoilenko)
KLTKOR - Kultuuriürituste korraldus (Elmi)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KUN - kunst (Meeri)
MA - matemaatika (Sõeroja, Valdmets, Samoilenko)
PK - prantsuse keel (Martila)
REL - Religioon ja kultuurilugu (Meeri)
RIK - riigikaitse (Pedaru)
RKTA - rahvuskeskse tsivilisatsiooni areng (Pikamäe)
SK - saksa keel (Männiste)
SKPR - saksa keele praktikum (Paun)
UR - uurimistöö alused (Hohensee)
VK - vene keel (Kirillova, Kotovitš)
ÕFP - õpilasfirmade programm (Vodja)
- (EK)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Elmi - Grete Elmi (KLTKOR)
Hohensee - Signe Hohensee (UR)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK)
Kauksi - Eda Kauksi (EK)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Martila - Polina Martila (PK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK, CIN)
Meeri - Tiina Meeri (KUN, KRK, REL)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Paggi - Ingrid Paggi (AJ)
Paun - Maarika Paun (SKPR)
Pedaru - Tanel Pedaru (RIK)
Pikamäe - Tiina Pikamäe (RKTA)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA, KLJ)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Truusa - David Truusa (GAST)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Vodja - Epp Vodja (ÕFP)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtiv 18. märts 2019 - 12. aprill 2019 Viimati uuendatud: 18.03.2019 08:19:10.