Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

Huvi- ja aineringides osalemise kord 2021/2022. õppeaastal

Aine- ja huvialaringide tunniplaan koos registreerimisvormidega avaldatakse septembri alguses.

Ajakava

13.-18. september - Registreerimine aine– ja huvialaringide tutvumisnädalale
20.-24. september - Aine- ja huvialaringide tutvumisnädal, avalduste esitamine ringidega liitumiseks
27. september - Aine- ja huvialaringid alustavad

Avaldused aine- ja huviringidega liitumiseks

Ringidesse registreerumine on lõppenud!

Ringidest lahkumine toimub ainult järgmise kalendrikuu alguses ja selleks tuleb 14 päeva varem saata vabas vormis avaldus aadressile maarika.paun@21k.ee

Hinnakiri

HuviringSagedusArvestusperioodHind
Klaveriõpe1 tund nädalasKUU41 EUR
Klaveriõpe2 tundi nädalasKUU81 EUR
Näitering2 tundi nädalasKUU13 EUR
Näitering1 tund nädalasKUU7 EUR
Kunstiring2 tundi nädalasKUU13 EUR
Rahvatants2 tundi nädalasKUU17 EUR
Rahvatants (showtants)1 tund nädalasKUU7 EUR

Lastevanemate kulul töötavad aine- ja huvialaringid

Ring, õpetajaKlassAegRuumLisainfo ja Registreerumine
Robootika
Liia Tammes, Robokaru Robootika-kool
2CD, 3CD E 09:10-10:35 Kesklinna Noortekeskus Registreerumine: forms.gle/wzjhrMRLctFXggre7
Robootika
Liia Tammes, Robokaru Robootika-kool
1CD E 10:35-12:00 Kesklinna Noortekeskus Registreerumine: forms.gle/wzjhrMRLctFXggre7
Robootika
Liia Tammes, Robokaru Robootika-kool
1AB E 12:00-13:30 Kesklinna Noortekeskus Registreerumine: forms.gle/wzjhrMRLctFXggre7
Robootika
Liia Tammes, Robokaru Robootika-kool
4.-5. klass N 16:00-17:30 Kool, ruum 327A Registreerumine: forms.gle/wzjhrMRLctFXggre7
Robootika
Liia Tammes, Robokaru Robootika-kool
2AB, 3AB E 14.00-15.30 Kool, ruum 318 Registreerumine: forms.gle/wzjhrMRLctFXggre7
Rahvatants
Märt Agu
1ABCD E, K 12:00-12:45 Aula 204 Registreerimine näidistundidesse 13.-20.-24.09.
Rahvatants
Märt Agu
2AB, 3AB E, K 14:00-14:45 Aula 204 Registreerimine näidistundidesse 13.-20.-24.09.
Rahvatants
Märt Agu
9C eriplaan Aula 204
Showtants*
Liis Nesler
2CD, 3CD N 09:30-11:00 Aula 204 Registreerimine näidistundidesse 13.-20.-24.09.
Showtants*
Liis Nesler
1ABCD N 12:00-12:45 Aula 204 Registreerimine näidistundidesse 13.-20.-24.09.
Kunstiring
Ilmi Laur-Paist
1ABCD K 12.00-12.45 Kunstiklass 431 Registreerimine näidistundidesse 13.-20.-24.09.
Kunstiring
Ilmi Laur-Paist
2.-4. klass T 16.45-18.15 Kunstiklass 431 Registreerimine näidistundidesse 13.-20.-24.09.
Kunstiring
Ilmi Laur-Paist
5.-6. klass K 16.00-17.30 Kunstiklass 431 Registreerimine näidistundidesse 13.-20.-24.09.
Näitering
Karolina Tiigimäe
2CD, 3CD T 09:15-10:45 Aula 204 Registreerimine näidistundidesse 13.-20.-24.09.
Näitering
Karolina Tiigimäe
2AB, 3AB, 4ABCD T 15:00-16:30 Aula 204 Registreerimine näidistundidesse 13.-20.-24.09.
Näitering
Karolina Tiigimäe
1ABCD T 12.00-12.45 Aula 204 Registreerimine näidistundidesse 13.-20.-24.09.
Imeline teadus
XTeadus
2CD, 3CD T 11.00-11.55 Kesklinna Noortekeskus Registreerimine ja info: www.xteadus.ee
Imeline teadus
XTeadus
1ABCD T 12.05-13.00 Kesklinna Noortekeskus Registreerimine ja info: www.xteadus.ee
Imeline teadus
XTeadus
4.-5. klass E 14.30-15.25 või
15.30-16.25
Kesklinna Noortekeskus Registreerimine ja info: www.xteadus.ee
Hallo Code
XTeadus
1AB, 2AB T 13.00 või
14.00
Arvutiklass 404 Registreerimine ja info: www.xteadus.ee
Roblox – 3D mängude arendus
XTeadus
3AB, 4.-5. klass T 15.00 Arvutiklass 404 Registreerimine ja info: www.xteadus.ee
Unity – 3D mängude arendus
XTeadus
6.-9. klass T 16.40 Arvutiklass 404 Registreerimine ja info: www.xteadus.ee

* - Arvel kajastub ringinimetusena rahvatants

Instrumendiőpe

Osalemiseks palume vőtta ühendust őpetajaga.

  • Klaver – Helju Jaunzeme, telefon 53745026
  • Klaver – õp. Kala õpilased – asendab õp. Karo carolinkaro@hotmail.com tel 56251743
  • Kitarriőpe – Kristjan Kaasik, 53413462
  • Trummiőpe – Silver Ulvik, registreerimine 56600182

Tasuta aine- ja huvialaringid

Ring, õpetajaKlassAegRuumLisainfo ja Registreerumine
Mudilaskoor
Dirigent Ene Uibo
2.-4. BCD N 08:00-08:45 Aula 204
Muusikaklasside mudilaskoor
Dirigent Ene Uibo
2.-4. A K 08:00-08:45 Aula 204
Kammerorkester
Siim Aimla
8.–12. klass K 16:00-17:30 Kammersaal 411
Lastekoor
Peadirigent Liivi Urbel, abidirigent Kristjan Õmblus
5.-8. BCD E 08:00-08:45 Aula 204
Vocal Spirit
Dirigent Lydia Rahula
5.-8. A K 08:00-08:45 Muusikaklass 326
Noorte meeskoor
Dirigent Kuno Kerge
7.-9. klassid E 08:00-08:45 Muusikaklass 216
Segakoor
Peadirigent Kristjan Õmblus, abidirigent Kadri Mägi
10.-12. klassid N 16:00-17:30 Muusikaklass 203
Gümnaasiumi segaansambel
Kristjan Õmblus
11.-12. klassid kokkuleppel Muusikaklass 203
11. klasside segaansambel
Kristjan Õmblus
10. klassid kokkuleppel Muusikaklass 203
6A ansambel
Lydia Rahula
5A kokkuleppel Muusikaklass 326
7A ansambel
Lydia Rahula
6A kokkuleppel Muusikaklass 326
12.kl. ansambel
Lydia Rahula
10ABC kokkuleppel Muusikaklass 326
Kooliteater
Karoliina Tiigimäe, Veiko Tubin
10.-12. klassid T 17.00-18.30 Aula 204
koolibänd
Siim Aimla
9.-12. klassid eriplaan Aula 204
Ürituste tehniline produktsioon
Karl Jakob Vibur 12C
6.-12. klassid E 16:00 Aula 204
Saksa keel, finantseerib Goethe Instituut
Riina Rammo
1ABCD T või N 12:00-12:45 T 421, N 404 Registreerimine näidistundidesse 13.-20.-24.09.
Saksa keel, finantseerib Goethe Instituut
Riina Rammo
2ABCD Soovijatel registreerura eposti teel maarika@21k.ee
Ujumine
Liina Liivsoo
5.-12. klassid K 15:55 Ujula 015
Male
Marti Medar
1ABCD T või N 12:00-12:45 T 424, N 209 Registreerimine näidistundidesse 13.-20.-24.09.
Male
Marti Medar
2AB N 14:00-15:30 ruum 218 Registreerimine näidistundidesse 13.-20.-24.09.
Male
Marti Medar
2CD N 10:15-11:45 Kammersaal 411 Registreerimine näidistundidesse 13.-20.-24.09.
Sportmängud
Indrek Vahtra
9.-12. klassid N 16.40-18.00 Võimla 118
Robootika VEX-IQ
Mart Soobik
4.-9. klassid E 15:00-16.30 Tehnoloogiaõpetus 005
Rakett 21
Koostööpartner TalTech
7.-12. klassid eriplaan Registreerumine eposti teel maarika@21k.ee
Uudishimulike tütarlaste tehnoloogiaring
HK Unicorn Squad
4ABCD N 17.00–18.30 ruum 431 4C lapsevanemad
Ajalooring
Ave Vurma
6.-7. klassid R 15.00-16.30 Ajalooklass 432
Saksa keele ring
Riina Rammo
2.-3. klassid E ja K 16.00-16.45 Saksa keele klass 423