Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

Ringide töö algab 17. septembril 2018, kooridel ja ansamblitel 5. septembril 2018.

Lastevanemate kulul töötavad aine- ja huvialaringid

 

Nimetus Juhendaja Aeg Ruum Kuutasu Osalejad
Robootika Mai Pitsner K [1] või R [2]

15.00–16.30

327 A 22€ 4.–8. klass

 

Robootika Robokaru Robootikakool E 13:45–15:15 320 45€ 1.–3. AB

Registreerimine alates 01. okt.

Rahvatants Märt Agu E ja K 12:00–12:45

K ja N 16.45–17.30

Aula

Aula

17€

17€

1. klass

2.-3. klassid

Showtants [1] Liis Nesler N 9.00–10.30

N 17.00–18.30

R 12:00–12:45

Aula

Aula

Aula

17€

17€

17€

2.–3. CD

8.–12. klassid

1. klassid

Kunstiring Ilmi Laur-Paist K 16:40–18:10 431 17€ 1., 2. ja 3.  CD
Põnev loodus Katri Sanina K 14.00–15.30

K 16:45–18:25

208

208

2.–3. AB klass

2.–3. CD

 Näitering  Kristiina Oomer  T 12:00–12:45  Aula  7€  1. klass

[1]  Robootika kolmapäevane grupp on võistluspõhise õppega ehk kõigil lastel peab olema soov ja tahtmine töötada (ka iseseisvalt ja väljaspool ringi) ning käia kõigil kolmel suurel Eestis toimuval võistlusel.
[2] Robootika reedene grupp on projektipõhise õppega ehk võistlused ei ole kohustuslikud, kuid eesmärk on ringis luua või katsetada erinevaid roboteid, mida dokumenteeritakse ning hiljem suuremale ringile ka jagatakse (näiteks sotsiaalmeedia vahendusel).

 

Palume lapsevanemal täita ja allkirjastada avaldus ning saata 11. septembriks 2018 aadressil maarika.paun@21k.ee.
Avaldustele vastatakse alates 10. septembrist.

 

Instrumendiõpe

Osalemiseks palume võtta ühendust õpetajaga.

Klaver – Helju Jaunzeme, telefon 53745026

Kitarriõpe – Kristjan Kaasik, 53413462

Trummiõpe – Silver Ulvik, registreerimine 56600182, tunnid üle nädala K 16.00–16.45 (grupi suurus min 5 õpilast ja grupitundidesse on oodatud õpilased alates 3. klassist)

 

Malering:

Käesoleval õppeaastal jätkub  koostöö Tallinna Maleklubiga. Tunnid toimuvad teisipäeviti ja reedeti alates 14.00 ruumis 319, treenerid Hendrik Olde ja Rainer Raud. Malering on tasuline – 2x nädalas – 20€ ja 1x nädalas – 12€, arveldamine TM kaudu. Ringitunnid algavad 17. septembril.

Registreerimine: tallinnamaleklubi@gmail.com

Info: Hendrik.Olde@maleliit.ee

Tasuta aine- ja huvialaringid

 

Nimetus Juhendaja Aeg Ruum Osalejad
Mudilaskoor Dirigent Ene Uibo N 8.00–8:45 Aula 2.–4. BCD
Muusikaklasside mudilaskoor Dirigent Ene Uibo K 8.00–8:45 Aula 2.–4. A
Vokaalansambel Ene Uibo kokkuleppel Kammersaal 10. klass
Kammerorkester Siim Aimla N 16:00–17:30 Aula 8.–12. klass
Lastekoor Peadirigent Liivi Urbel,
abidirigent Kristjan Õmblus
E 8:00–8:45 Aula 5–9. BCD
Vocal Spirit Dirigent Lydia Rahula K 8:00–8:45 326 5.–9. A
Noorte meeskoor Dirigent Lydia Rahula E 8:00–8:45 326 7.–9. klassid
Segakoor Peadirigent Kristjan Õmblus,
abidirigent Kadri Mägi
N 16:00–17:30 203 10.–12. klassid
Gümnaasiumi segaansambel Kristjan Õmblus kokkuleppel Kammersaal 11.–12. klassid
5A klassi koor ja orkester Kristjan Õmblus ja
Lydia Rahula
kokkuleppel 326 5A
Koolibänd Traffic Lights Siim Aimla N 15.00–16.00 Aula 7A
Orkestriõpe Kadri Mägi N 14.00–14.45 203 6A
Helirežii Karl-Erik Sepp E 15.00–16.30 Aula 6.–12. klassid
Saksa keel, finantseerib Goethe Instituut Riina Rammo N

12.00–12.45

K ja N 16:00–16:45

218

423

  1. klassid

3.–5. klassid (edasijõudnud)

Põnev matemaatika Tanel Mäe N 14.00–15:30
N 16.00–17:30
218
218
4.–6. klassid
7.–9. klassid
Ujumine Liina Liivsoo, Ivo Raenok, Heli Raidma K 15.50–16.35 Ujula 5.–12. klassid
Sportmängud Indrek Vahtra K 16.40–18.20 Võimla 9.–12. klassid
G. Kasparovi malekool (25 õpilast)

NB! Rühm on juba komplekteeritud!

Marelin Peetris T 12.00–12.45 320 1. klassid
  Robootika VEX-IQ  Mart Soobik  N 14:00–15:30  005  4.–9. klassid

Palume täita vabas vormis avaldus (õpilase nimi, klass, lapsevanema nimi, tel. ja e-mail) ning saata 11. septembriks 2018 aadressil maarika.paun@21k.ee

[1] Arvel kajastub ringinimetusena rahvatants