Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

Huvi- ja aineringides osalemise kord 2019/2020. õppeaastal

1. tutvumisaeg

Esmaspäevast, 16. septembrist kuni neljapäeva, 26. septembrini on ringide tööga tutvumise aeg.
Palun saata 10. septembriks 1.-6. kl. lapsevanemal ja 7.-12. kl. õpilastel vabas vormis sooviavaldus aadressil maarika@21k.ee märkides lapse nimi ja klass, ring ja selle toimumise aeg, samal avaldusel kõik ringid, milles laps soovib osaleda.

2. liitumine aine- ja huviringiga

Alates 30. septembrist on ringist osavõtt kõigile tasulistes ringides osalejatele lapsevanema digiallkirjastatud avalduse alusel Üldinfo -> Avaldused, mis palun esitada iga ringi kohta eraldi aadressil maarika@21k.ee hiljemalt 26. septembri hilisõhtuks.

3. hilisem liitumine ja loobumine

Edaspidi saab huviringiga liituda või sellest loobuda järgmistel kuupäevadel, mis ühtivad koolivaheaegadega: 06.01.2020, 01.03.2020, 26.04.2020.

Loobumisest või liitumisest palun teatada samal aadressil hiljemalt 14 kalendripäeva enne eelpoolnimetatud kuupäevi.

Lastevanemate kulul töötavad aine- ja huvialaringid

Nimetus Juhendaja Aeg Ruum Kuutasu Osalejad Märkused
Robootika Kelly Olvi T 15:00-16:30
N 16.00-17.30
327A 18€ 5.-9. klass, I grupp Esimene kohtumine kõigile 24.september 15.00
Robootika Kelly Olvi T 16:30-18:00
N 17.30-19.00
327A 18€ 5.-9. klass, II grupp

 

Esimene kohtumine kõigile 24.september 15.00
Robootika Liia Tammes, Robokaru Robootikakool E 09:00-10:30 Kesklinna Noortekeskus 2CD, 3CD Registreerimine: https://forms.gle/Wc4Fy14VDKqMPZ8D8
Robootika Liia Tammes, Robokaru Robootikakool E 10:30-11:50 Kesklinna Noortekeskus 1CD https://forms.gle/Wc4Fy14VDKqMPZ8D8
Robootika Liia Tammes, Robokaru Robootikakool E 12:00-13:30 Kesklinna Noortekeskus 1AB https://forms.gle/Wc4Fy14VDKqMPZ8D8
Robootika Liia Tammes, Robokaru Robootikakool E 14:00-15:30 Kool, ruum 318 Eelmise aasta algajad https://forms.gle/Wc4Fy14VDKqMPZ8D8
Rahvatants Märt Agu E, K 12:00-12:45 Aula 17€ 1ABCD
Rahvatants Märt Agu E, K 14:00-14:45 Aula 17€ 2AB, 4B
Rahvatants Märt Agu E, K 10:00-10:45 Aula 17€ 2CD, 3C
Rahvatants Märt Agu E 15:30-17:00 Aula 17€ 7C
Showtants   1* Liis Nesler N 09:00-10:30 Aula 17€ 2CD, 3CD
Showtants Liis Nesler N 12:00-12:45 Aula 7€ 1ABCD
Showtants 1* Liis Nesler N 14:00-15:30 Aula 17€ 2AB, 3AB
Showtants 1* Liis Nesler T 17:00-18:30 Aula 17€ 8.-12. klassid
Kunstiring Ilmi Laur-Paist T 09:00-10:30 431 13€ 1CD, 2CD, 3CD
Kunstiring Ilmi Laur-Paist T 15:00-16:30 431 13€ 1AB, 2AB, 3AB
Näitering Kristiina Oomer T 10:00-10:45 Aula 7€ 2CD, 3CD
Näitering Kristiina Oomer T 14:00-14:45 Aula 7€ 2AB, 3AB
Programmeerimine MTÜ Noored Progejad E 12:00-12:45 407 1ABCD Registreerimine ja info mirell@nooredprogejad.ee
Programmeerimine MTÜ Noored Progejad E 10:00-10:45

Alates 24.09 T 9.00-9.45

407

404

2CD, 3CD Registreerimine ja info mirell@nooredprogejad.ee
Programmeerimine MTÜ Noored Progejad N 15:00-16:00 407 3AB, 4.-6. klassid Registreerimine ja info mirell@nooredprogejad.ee
Programmeerimine MTÜ Noored Progejad N 16:00-17:00 407 7.-9. klassid Registreerimine ja info mirell@nooredprogejad.ee
Malering Marelin Peetris T 12:00-12:45 320 I grupp

322 II grupp

10 EUR aastas 1ABCD

1* – Arvel kajastub ringinimetusena rahvatants

Instrumendiőpe

Osalemiseks palume vőtta ühendust őpetajaga.

Klaver – Helju Jaunzeme, telefon 53745026
Kitarriőpe – Kristjan Kaasik, 53413462
Trummiőpe – Silver Ulvik, registreerimine 56600182

Malering 2.-9.kl.: käesoleval őppeaastal toimub koostöö Eesti Maleliiduga, info järgneb

Tasuta aine- ja huvialaringid

Nimetus Juhendaja Aeg Ruum Osalejad Märkused
Mudilaskoor Dirigent Ene Uibo N 08:00-08:45 Aula 2.–4. BCD
Muusikaklasside mudilaskoor Dirigent Ene Uibo K 08:00-08:45 Aula 2.–4. A
Mudilaskooride ansambel Ene Uibo
Kammerorkester Siim Aimla N 16:00–17:30 Aula 8.–12. klass
Lastekoor Peadirigent Liivi Urbel, abidirigent Kristjan Őmblus E 08:00-08:45 Aula 5–9. BCD
Vocal Spirit Dirigent Lydia Rahula K 08:00-08:45 326 5.–9. A
Noorte meeskoor Dirigent Kuno Kerge E 08:00-08:45 326 7.–9. klassid
Segakoor Peadirigent Kristjan Õmblus, abidirigent Kadri Mägi N 16:00-17:30 203 10.–12. klassid
Gümnaasiumi segaansambel Kristjan Õmblus kokkuleppel 203 11.–12. klassid
10. klasside segaansambel Kristjan Õmblus kokkuleppel 203 10. klassid
Koolibänd Siim Aimla R 15.00-16.30 204 9.-12. klassid
Meeskoori ansambel Kuno Kerge kokkuleppel 326 8.-12.kl.  
5A ansambel Lydia Rahula kokkuleppel 326 5A  
6A ansambel Lydia Rahula kokkuleppel 326 6A  
10.kl. ansambel Lydia Rahula kokkuleppel 326 10ABC  
Helirežii Hannes Vellend E 15:00-16:00 Aula, 205 6.–12. klassid  Alates II poolaastast
Saksa keel, finantseerib Goethe Instituut Riina Rammo N 12:00-12:45 322 1AB
Saksa keel, finantseerib Goethe Instituut Riina Rammo T 11:00-11:45 203 1CD
Saksa keel, finantseerib Goethe Instituut Riina Rammo E, N 14:30-15:15 E 208, N 433 2AB
Saksa keel, finantseerib Goethe Instituut Riina Rammo T,K 16:50-17:35 423 2CD
Ujumine Ave Arutamm T 15:55-16:40 Ujula 5.–12. klassid
Sportmängud Indrek Vahtra K 16:30-18:00 Vőimla 9.–12. klassid
Robootika VEX-IQ Mart Soobik K 15:00-16:30 005 4.–9. klassid
Rakett 21 TalTech eriplaan 7.-12.kl. Registreerimine maarika@21k.ee
Teadus on COOL N 14:00-14:45

N 15:00-15:45

2.-3. klassid

4.-6. klassid, edasijõudnud

 Registreerimine SIIN

info Kristiina.Tiits@21k.ee

Vau Ohoo õpikodade projekt 7.- 8. klassi õpilastele, registreerumine ja info: annely@21k.ee, algus oktoobri keskpaik

Vau Ohoo õpikodade jätkuprojekt 8.-9. klassi õpilastele registreerumine ja info: lkippasto@gmail.com või annely@21k.ee, algus jaanuar 2020

Projektid põhinevad stsenaariumõppel, koosnevad  erinevatest loodusainete töötubadest, mis toimuvad üle nädala kolmapäeviti ja neljapäeviti algusega 15.30-17.30 eriplaan, algus oktoobri keskpaik.