Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

Konsultatsioonide ajad 2022/2023. õppeaastal

Registreerumine järelvastamisele

Õppeaine Õpetaja nimi Aeg Ruum
EESTI KEEL ja KIRJANDUS Merle KALDJÄRV T 15.00-16.00, kokkuleppel 105
Külliki KAJU R 15.00-16.00 põhikool ja gümnaasium; vajalik eelnev kokkulepe 107
Eda KAUKSI K 15.45 gümnaasium, R 14.45 põhikool 108
Anneliis TEREP E 14.00, T 15.00, N 15.00, kokkuleppel 106
Karl Henri KÄÄMER Kokkuleppel 108
Tuuli REINTHAL K alates 15.30 või kokkuleppel 106
Katrin KOGER Kokkuleppel
Annely JÜRGENS K kell 14.00 või kokkuleppel (5D)
VENE KEEL Alla KIRILLOVA T 14.45 või kokkuleppel 433
Jelizaveta KUZNETSOVA T 14.45 või kokkuleppel 322
Irina KOTOVITŠ N 14.45 või kokkuleppel
Klara SULG T 14.45 või kokkuleppel 218
Liudmyla NYCHYPORUK T 14.45 või kokkuleppel 433
INGLISE KEEL Kadri MÄGI E 15.45-16.30 / N 14.00-14.45 kokkuleppel 422
Ruth KALLAS E 14.00 kokkuleppel 420
Kristi LEIBUR N 15.45 kokkuleppel
Maire PARTS E 14.45 425
Triin LINGIENE T 16.00 kokkuleppel 414
Merle TEEVER K 14.00 kokkuleppel 421
Merike KAUS E 15.00 kokkuleppel 412
Ülle-Ly VOHNJA K 14.00 ja kokkuleppel 410
English Irina ROZANOVA T 8.00 ja N 14.00 415
Laura LAINVÄE R 16.00 415
English Mustafa SOYSAL Kokkuleppel 416
SAKSA KEEL Saale Ariane KREEGI E 16.00 kokkuleppel 423
PRANTSUSE KEEL Polina MARTILA E 16.00, vajalik eelnev kokkulepe 424
HISPAANIA KEEL Ruben Ontoria-Gonzalez N 14.00 kokkuleppel
MATEMAATIKA Valvo PAAT E 15.15-18.00 registreerimisega õpetaja juures 409
Natalia SAMOILENKO E 15.00 kokkuleppel 311
Tiia VALDMETS T 15.00-16.00 gümnaasium 311
K 14.00-15.00 7B, 9B; 15.00-16.00 gümnaasium 311
Kaide SÕEROJA T 14.00-15.30  kokkuleppel 312
Aili SALUM T 14.00-15.00 kokkuleppel 318
Alar PUKK T 15.00 kokkuleppel 313
Marju MEREMÄE T 14.00 või kokkuleppel 116
INFORMAATIKA / TEHNOLOOGIA Lennart KITS Kokkuleppel 404
Siim LUHA Kokkuleppel 406
Signe HOHENSEE Kokkuleppel
ROBOOTIKA Marika REINMETS N 11.00 3. kl; R 15.00 4.-6. kl (kokkuleppel) 327A
FÜÜSIKA Eve SILDNIK N 14.45
FÜÜSIKA, BIOLOOGIA Jörgen Ivar SIKK E 15.00 207
KEEMIA Lilian KIPPASTO Kokkuleppel 206
KEEMIA, LOODUSÕPETUS Anne-Ly LÄÄN E 15.00-16.00 kokkuleppel 206
BIOLOOGIA Riina OTSUS T 15.00-16.00 kokkuleppel 209
BIOLOOGIA Maarika PAUN E 15.00-16.00 kokkuleppel 205
INIMESE- JA LOODUSÕPETUS, BIOLOOGIA Kristiina TIITS E 15.00-16.00 ja kokkuleppel 208
GEOGRAAFIA Helle-Kai SAAPAR Kokkuleppel
Kevin AMBUS Kokkuleppel
AJALUGU, ÜHISKONNAÕP. Ave VURMA E 15.00 või kokkuleppel 432
AJALUGU Piret SEPP N 15.00 või kokkuleppel 314
AJALUGU, ÜHISKONNAÕP. Ingrid PAGGI R 16.00 (I perioodil) 305
ÜHISKONNAÕPETUS Erki FELS Kokkuleppel
KUNSTIÕPETUS Ilmi LAUR-PAIST Teisipäeviti pärast 15.45-18.00 431
GRAAFILINE DISAIN Ilmi LAUR-PAIST Teisipäeviti pärast 15.45-18.00 431
KUNST, KÄSITÖÖ Tiina MEERI R 15.00, kokkuleppel 109
MUUSIKAÕPETUS Liivi URBEL Kokkuleppel 216
Ene UIBO Kokkuleppel
Lydia RAHULA Kokkuleppel 326
Kristjan ÕMBLUS N 15.00 või kokkuleppel 203
Kuno KERGE E 13.45 216
KEHALINE KASVATUS Liina LIIVSOO Kokkuleppel 015
Ave ARUTAMM Kokkuleppel 015
Heli RAIDMA Kokkuleppel 015
Indrek VAHTRA Kokkuleppel 015
Ivo RAENOK Kokkuleppel 015
Eero MALING Kokkuleppel 015
TEHNOLOOGIA, KÄSITÖÖ Katri RANDMA Kokkuleppel 006
Riina MEREVÄLI-VINGERTŠUK Eelneval kokkuleppel 006
Mart SOOBIK Kokkuleppel 005
MEEDIA Juta HIRV Kokkuleppel 103
ALGÕPETUS Koidu SILLANG Kokkuleppel 114
Piret KELLAM Kokkuleppel 114
Tiina PEEPSON E 13.00 eelneval kokkuleppel 114
Annely JÜRGENS N 12.00 või kokkuleppel 214
Krista UNT Kokkuleppel
Kärt LAUR R 13.00 või kokkuleppel
Marelin PEETRIS E 14.00 või kokkuleppel 320
Helen LAIKOJA K 15.00 eelneval kokkuleppel
Anne ÄNILANE N 16.00 214
Kaja MÄNNIK Eelneval kokkuleppel 215
Endla ÜKSTI / Sirje UIBO N 13.00
Ene PALO T 11.00 või  kokkuleppel 115