Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

Konsultatsioonide ajad 2018/2019 õppeaastal

Õppeaine Õpetaja Nimi Aeg Ruum
Eesti keel ja kirjandus Merle Kaldjärv T 15.00–15.45, kokkuleppel 105
Külliki Kaju E 14.45–15.45 107
Eda Kauksi R 14.45–15.30 106
Leelo Valgma E 15.00–15.45 106
Mari Vapper N 14.00-14.45 106
Jaanus Adamson N 14.00–14.45, kokkuleppel 108
Merilin Aruvee kokkuleppel 104
 Eveli Veske  kokkuleppel 104
Vene keel Alla Kirillova N 14.45–15.30 433
Jelizaveta Kuznetsova K 14.45–15.30 või kokkuleppel 322
Irina Kotovitš E 14.00-15.00 või kokkuleppel 117
Klaara Sulg T 14.45–15.30 või kokkuleppel 218
Irina Zaglada T 15.00–16.00 või kokkuleppel 432
Inglise keel Valve Iila N 14.00–15.00 või kokkuleppel 415
Ruth Kallas E 15.00–16.00  409
Kadri Mägi E 14.45–15.30 422/203
Maire Parts E 15.00–16.00 425
Marju Tapfer E 15.00–16.00  408
Merle Teever K 15.00–16.00 või kokkuleppel 421
Merike Kaus T 14. 00–14.45 412
Ülle-Ly Vohnja E 15.00–16.00 410
Urve Tiimus K 14.00–14.45 415
Helis Rõuk kokkuleppel 413
Darwin Baird R 14.15–15.00 420
Mustafa Soysal kokkuleppel 416
Polina Martila T 15.00–16.00 424
Saksa keel Mart Männiste T 14.45–15.30 423
Prantsuse keel Merilyn Meristo N 14.45–15.30 424
Polina Martila T 15.00–16.00 424
Hispaania keel Ana Mattioli kokkuleppel 414
Marta Fullola kokkuleppel 414
Matemaatika Mare Rõigas  E, R 14.00–15.00 312
Natalia Samoilenko K 15.00 ja kokkuleppel 318
Tiia Valdmets E 8.00 12AB; E, T 15.00 11BC, 311
N 14.00 8c 311
Kaide Sõeroja T 14.00 ja kokkuleppel 310
Aili Salum N 14.00–15.00 ja kokkuleppel 318
Alar Pukk K 14.00 –15.00 ja kokkuleppel 313
Marju Meremäe K 13.00–13.45 ja kokkuleppel 116
Helle-Kai Saapar K 14.00–15.00 208
 Andreas Viikvald N 13.00–15.00 (7 CD),

E 14.00–15.00 (4A),

10. kl kokkuleppel

 208
Arvutiõpetus Natalia Samoilenko kokkuleppel
Siim Luha kokkuleppel 406
Ilmi Laur-Paist R 14.00–14.45 kokkuleppel 407
Signe Hohensee kokkuleppel 217
Jörgen Ivar Sikk kokkuleppel
Robootika Rasmus Kits E, T, N 15.00–16.30 eelneval kokkuleppel 327A
Mai Pitsner N 16.30–17.15 kokkuleppel 327A
Füüsika Eve Sildnik N 14.45 või kokkuleppel 310
Füüsika, loodusõpetus Jörgen Ivar Sikk kokkuleppel  207
Keemia Lilian Kippasto N 15.00 ja kokkuleppel 206
Keemia, loodusõpetus Anne-Ly Lään E 15.00–15.45 kokkuleppel  206
Bioloogia Jörgen Ivar Sikk kokkuleppel  209
Kaisa-Helen Luht kokkuleppel
Riina Otsus N 15.00-15.45 ja kokkuleppel 209
Loodusõpetus Tiiu Uibo N 15.00–16.00 ja kokkuleppel 208
Loodusõpetus Maarika Paun E 15.00–15.45 205
Inimeseõpetus Kristiina Tiits E 15.30 –15.45 eelneval kokkuleppel 122
Geograafia Ülle Suursaar K 15.00 ja kokkuleppel 210
Loodusõp, keemia, geog Helle-Kai Saapar E 14.00–16.00 208
Ajalugu, ühiskonnaõp. Tiina Pikamäe R 15.00–15.45 314
Ajalugu Ester Barkala E 15.00–15.45 314
Ajalugu, ühiskonnaõp. Ingrid Paggi K 15.00–16.00 ja kokkuleppel 305
Ühiskonnaõpetus Erki Fels kokkuleppel
Kunstiõpetus Ilmi Laur-Paist T 15.00-15.45 ja kokkuleppel 431
Kunst, käsitöö Tiina Meeri R 16.00–16.45 ja kokkuleppel 109
Muusikaõpetus Liivi Urbel kokkuleppel 216
Ene Uibo kokkuleppel 216
Kadri Mägi E 14.45–15.30 203 /422
Lydia Rahula E 15.00 kokkuleppel 326
Kristjan Õmblus K 14.45–16.00 ja kokkuleppel 203
Kehaline kasvatus Liina Liivsoo kokkuleppel `015
Ave Arutamm kokkuleppel `015
Heli Raidma kokkuleppel `015
Indrek Vahtra kokkuleppel `015
Ivo Raenok kokkuleppel `015
Tehnoloogia, käsitöö Karmen Jänes T , K 14.00–15.30 006
Ene Palo R 14.00 või kokkuleppel 115
Tiiu Uibo N 14.00–15.00 ja kokkuleppel 006
Ilmi Laur-Paist kokkuleppel 006
Mart Soobik kokkuleppel 005
Meedia Juta Hirv N eelneval kokkuleppel
Algõpetus Koidu Sillang K 15.55-16.40 321
Piret Kellam T 14.00 ja kokkuleppel 222
Tiina Peepson T 15.00–15.45 või 16.45–17.30 113
Annely Jürgens K 14.00–14.45 ja kokkuleppel 214
Helbe Laansalu K 15.55–16.40 ja kokkuleppel 115
Marju Meremäe K 13.00–13.45 ja kokkuleppel 116
Marelin Peetris E 14.00–15.45 320
Helen Laikoja E 15.55–16.40 eelneval kokkuleppel

E 14.00–14.45 (4CD loodusõpetus)

215
Helina Nael T 13.00–14.00 114
Kaja Männik N 8.00–8.45 või kokkuleppel 113
Sirje Uibo K 13.00–14.00 319
Endla Üksti  kokkuleppel 114

Õpiabi

Õpiabi määratakse õpilasele, kellel veerandi kokkuvõttev hinne on “mitterahuldav”.

Õpiabitunnid algavad hiljemalt uue veerandi II koolinädalast.

SAMMUD AEG SISU VASTUTAJA
I Teavitamine 1. nädala jooksul Lapsevanemale koju teade.
Õpilane tagastab allkirjastatud teate klassijuhatajale.
Õppealajuhataja
Lapsevanem
Klassijuhataja
II Plaan 1. tunnis Aineõpetaja edastab õpilasele omandatava materjali õppesisu, kontrollimise vormi ja aja.
Plaan esitada ka õppealajuhatajale.
Aineõpetaja
Õppealajuhataja
III Vahekokkuvõte Õppeveerandi keskel Aineõpetaja teavitab lapsevanemat, klassijuhatajat ja õppealajuhatajat õpiabi jõudlusest. Aineõpetaja
Õpilane
Lapsevanem
IV Kokkuvõte Õppeveerandi lõpul või programmi läbimisel Aineõpetaja teavitab õppealajuhatajat õpiabi tulemuslikkusest.
Klassitunnistusele kantakse märge
“Sooritas õpiabi (aine)” või
“Ei sooritanud õpiabi (aine)“.
Aineõpetaja
Õpilane
Lapsevanem
Õppealajuhataja
Klassijuhataja

Student Network õpiabi

Tallinna 21. Koolis tegutseb pikkade traditsioonidega õpilasfirma Student Network, mis tegeleb õpiabi osutamisega 1.-9. klasside õpilastele.

Õpetajateks on tublid gümnasistid, tänu kellele on õpikeskkond sõbralik ja vaba. Õppimise aeg ning koht on kokkuleppeline. Võimalik on õppida ka veebipõhiselt.

Rohkem informatsiooni www.studentnetwork.ee või Facebookist https://www.facebook.com/OFStudentNetwork.

Kontakt: 5620 5181
e-mail: tunnid@studentnetwork.ee
Skype: student_Network