Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

Konsultatsioonide ajad 2021/2022. õppeaastal

Õppeaine Õpetaja Aeg Ruum
EESTI KEEL ja KIRJANDUS Merle KALDJÄRV E 15.00-15.45, gümnaasium kokkuleppel 105,106
       
  Külliki KAJU E 15.00-15.45, gümnaasium kokkuleppel (12BC N 1. tund) 107
       
  Eda KAUKSI T 14.45 7A, N 14.45 9A, gümnaasium kokkuleppel 108
       
  Anneliis TEREP T 14.00-14.45 kokkuleppel 106
       
  Karl Henri KÄÄMER kokkuleppel 108
       
  Keiu Kärt TAMMEAID N 14.45 põhikool, gümnaasium kokkuleppel 107
       
  Veronika UIBO K 14.45 põhikool, gümnaasium kokkuleppel 310
       
EESTI KEEL, AJALUGU, ÜHISKOND Ave VURMA N 14.00 või kokkuleppel 432
       
VENE KEEL Alla KIRILLOVA T.14.45, kokkuleppel 433
       
  Jelizaveta KUZNETSOVA K 14.45, kokkuleppel 322
       
  Irina KOTOVITŠ K 14.45, kokkuleppel 117
       
  Klara SULG K 14.45 vöi kokkuleppel 218
       
  Irina ZAGLADA R 14.45 117
       
INGLISE KEEL Kadri MÄGI E 15.45, kokkuleppel 422
       
  Ruth KALLAS E 15.45, kokkuleppel 420
       
  Kristi LEIBUR K 15.00, kokkuleppel 414
       
  Maire PARTS K kl 14.45 või kokkuleppel 425
       
  Margot MÜLLERSON E kokkuleppel 415
       
  Merle TEEVER E 15.45 ja kokkuleppel 421
       
  Merike KAUS K 15.50, kokkuleppel 412
       
  Ülle-Ly VOHNJA K 15.50 ja kokkuleppel 410
       
  Irina ROZANOVA Reede 13.00, kokkuleppel 432
       
Inglise keel, Critical Thinking,
CAE, Business English
Tatjana METTE T 15.55 kokkuleppel 415
       
English Mustafa SOYSAL kokkuleppel 416
       
SAKSA KEEL Saale Ariane KREEGI E 16.00 ja kokkuleppel 423
       
PRANTSUSE KEEL Sandra HION kirjalikul kokkuleppel õpetajaga 424
       
HISPAANIA KEEL Ana MATTIOLI kokkuleppel  
       
  Ruben Ontoria-Gonzalez K 15.00-15:45 ja kokkuleppel 422
       
MATEMAATIKA Valvo PAAT E 15.00-18.00 409
       
  Natalia SAMOILENKO T 15:00 kokkuleppel 318
       
  Tiia VALDMETS T 14.45 10ABC, K 13.45 9D, E 13.45 8B
N 8.00-10.00 11ABC, 12ABC
311
313
       
  Kaide SÕEROJA T 14.00 ja kokkuleppel 312
       
  Aili SALUM E 8:00 või kokkuleppel 318
       
  Alar PUKK T 15:00 ja kokkuleppel 313
       
  Marju MEREMÄE E 8:00, N 14:00 ja kokkuleppel 116
       
INFORMAATIKA / TEHNOLOOGIA Lennart KITS kokkuleppel 404
       
  Siim LUHA kokkuleppel 406
       
  Signe HOHENSEE kokkuleppel 217
       
ROBOOTIKA Marika REINMETS E 15:45, kokkuleppel ka teised ajad 327A
       
  Johan Valdemar LEOSTE R 14:45, kokkuleppel E 10:45 või R 11:45 327A
       
FÜÜSIKA Eve SILDNIK E 14.45, kokkuleppel ka teised ajad 310
       
FÜÜSIKA, BIOLOOGIA Jörgen Ivar SIKK K 14:00, kokkuleppel ka teised ajad 209
       
KEEMIA Lilian KIPPASTO N 16.00, R 16.00 ja kokkuleppel 206
       
KEEMIA, LOODUSÕPETUS Anne-Ly LÄÄN T 15.00 ja kokkuleppel 209
       
BIOLOOGIA Riina OTSUS E 14.45 ja kokkuleppel. 209
       
BIOLOOGIA Maarika PAUN T 14.45 ja kokkuleppel 205
       
INIMESE- JA LOODUSÕPETUS, BIOLOOGIA Kristiina TIITS N 14.00 ja kokkuleppel 208
       
GEOGRAAFIA Helle-Kai SAAPAR E 8:00 ja kokkuleppel 210
       
  Kahrut ELLER kokkuleppel 210
       
  Kevin AMBUS R 15.50 ja kokkuleppel 210
       
AJALUGU Ester BARKALA T 15:00 ja kokkuleppel 314
       
AJALUGU, ÜHISKOND Ingrid PAGGI N aeg eelneval kokkuleppel 305
       
ÜHISKONNAÕPETUS Erki FELS kokkuleppel 314
       
KUNSTIÕPETUS Ilmi LAUR-PAIST T 15:00 või kokkuleppel 431
       
GRAAFILINE DISAIN Ilmi LAUR-PAIST kokkuleppel  
       
KUNST, KÄSITÖÖ Tiina MEERI E 15:50, N 15:50, kokkuleppel 109
       
MUUSIKAÕPETUS Liivi URBEL R 14:00 või kokkuleppel 216
       
  Ene UIBO K või N 11.45, kokkuleppel 203
       
  Lydia RAHULA K 15:00, kokkuleppel 326
       
  Kristjan ÕMBLUS K 15.00 või kokkuleppel 203
       
  Kuno KERGE E 15.00 või kokkuleppel 216
       
KEHALINE KASVATUS Liina LIIVSOO kokkuleppel 015
       
  Ave ARUTAMM kokkuleppel 015
       
  Heli RAIDMA kokkuleppel 015
       
  Indrek VAHTRA kokkuleppel 015
       
  Ivo RAENOK kokkuleppel 015
       
  Eero MALING kokkuleppel 015
       
TEHNOLOOGIA, KÄSITÖÖ Sirje UIBO E 14.45, kokkuleppel 006
       
  Riina MEREVÄLI-VINGERTŠUK kokkuleppel 006
       
  Mart SOOBIK kokkulepel 005
       
MEEDIA Juta HIRV kokkuleppel 103
       
ALGÕPETUS Koidu SILLANG E 14.00 ja kokkuleppel 114
       
  Piret KELLAM K 14.00 ja kokkuleppel 114
       
  Tiina PEEPSON N 13.00-13.45, kokkuleppel 214
       
  Annely JÜRGENS 3A K kell 13.00 või kokkuleppel 113
    4D N kell 14.00 või kokkuleppel  
       
  Krista UNT kokkuleppel 113
       
  Kärt LAUR T 14.00-14.45, kokkuleppel 319
       
  Marelin PEETRIS T 14.00-14.45 ja kokkuleppel 320
       
  Helen LAIKOJA N 14.00-14.45, kokkuleppel 320
       
  Anne ÄNILANE K 12.00-12.45 või kokkuleppel 214
       
  Kaja MÄNNIK R 12.00-12.45 või kokkuleppel 215
       
  Endla ÜKSTI K 13.00-13.45, kokkuleppel 321
       
  Ene PALO K 15.55-16.40, kokkuleppel 115

Student Network õpiabi

Tallinna 21. Koolis tegutseb pikkade traditsioonidega õpilasfirma Student Network, mis tegeleb õpiabi osutamisega 1.-9. klasside õpilastele.

Õpetajateks on tublid gümnasistid, tänu kellele on õpikeskkond sõbralik ja vaba. Õppimise aeg ning koht on kokkuleppeline. Võimalik on õppida ka veebipõhiselt.

Rohkem informatsiooni www.studentnetwork.ee või Facebookist https://www.facebook.com/OFStudentNetwork.

Kontakt:
e-mail: tunnid@studentnetwork.ee
Skype: student_Network