Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

2020

Tallinna XXI Kooli aasta tegija 2020 – Mark Alexander Ummelas 12C
Tallinna XXI Kooli aasta tegija 2020 – Martin Raid 11C
Tallinna XXI Kooli noor kultuuritegija 2020 – Hanna Grete Rebane 10C
Tallinna XXI Kooli tegus sporditegelane 2020 – Kristjan Erik Uriko 10C
Tallinna XXI Kooli tegus sporditegelane 2020 – Liisi Mari Nurmetalo 12B
Tallinna aasta õpilane 2020 – Martin Raid 11C

2019

Tallinna XXI Kooli aasta tegija 2019 – Merilin Priilinn-Türk 12C
Tallinna XXI Kooli noor kultuuritegija 2019 – Hanna Grete Rebane 9A
Tallinna XXI Kooli noor kultuuritegija 2019 – Heneliis Notton 11C
Tallinna XXI Kooli tegus sporditegelane 2019 – Elina Meier 12A
Tallinna XXI Kooli tegus sporditegelane 2019 – Kirke Pollisinski 12B
Tallinna XXI Kooli tegus sporditegelane 2019 – Mairit Pajumägi 12A
Tallinna aasta õpilane 2019 – Merilin Priilinn-Türk 12C

2018

Tallinna XXI Kooli aasta tegija 2018 – Andreas Leetsar 4B
Tallinna XXI Kooli aasta tegija 2018 – David Truusa 12A
Tallinna XXI Kooli noor kultuuritegija 2018 – Paul Johannes Kalda 12A
Tallinna XXI Kooli noor kultuuritegija 2018 – Angela Väälma 12B
Tallinna XXI Kooli tegus sporditegelane 2018 – Carl-Gustav Kont 10C
Tallinna tegus õpilane 2018 – David Truusa 12A
Tallinna noor kultuuritegija 2018 – Paul Johannes Kalda 12A
Aasta ettevõtlik õppur 2018 – Merilin Priilinn-Türk 11C

2017

Tallinna tegus õpilane 2017 – Raimond Lume 12A
Tallinna XXI Kooli aasta tegija 2017 – Raimond Lume 12A
Tallinna XXI Kooli aasta tegija 2017 – Markkus Olaf Millend 12B
Tallinna XXI Kooli tegus sporditegelane 2017 – Mark Abner 12C
Tallinna XXI Kooli noor kultuuritegija 2017 – Grete Elmi 12B

2016

Tallinna tegus õpilane 2016 – Kristjan Erik Liive 12A
Tallinna noor kultuuritegija 2016 – Kasper Joel Nõgene 2A
Tallinna XXI Kooli aasta tegija 2016 – Kristjan Erik Liive 12A
Tallinna XXI Kooli tegus sporditegelane 2016 – Daniel Markus Vardja 9B
Tallinna XXI Kooli aasta tegija 2016 – Kristel Jakobson 12C
Tallinna XXI Kooli noor kultuuritegija 2016 – Kristina Mägi 12C
Tallinna XXI Kooli noor kultuuritegija 2016 – David Truusa 10A
Tallinna XXI Kooli noor kultuuritegija 2016 – Kasper Joel Nõgene 2A

2014

Tallinna tegus õpilane 2014 – Grettel Killing 11B