Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

 

Olümpiaadide ja õpilasvõistluste kalender 2018/2019

Aeg Võistlus
L 29. september Matemaatika lahtine võistlus TÜ Teaduskool
L 6. oktoober Keemia lahtine võistlus TÜ Teaduskool
E-P 15.-21. oktoober Informaatika lahtine võistlus TÜ Teaduskool
E 15. oktoober Õpilasleiutajate riikliku konkursi tähtaeg Eesti Teadusagentuur
E 15. oktoober Noore uurija stipendiumikonkursi tähtaeg Eesti Teadusagentuur
L 27. oktoober Õpioskuste võistluse lõppvoor TLÜ
22.-28. oktoober KOOLIVAHEAEG
E-R 5. 16. november Informaatikaviktoriini „Kobras“ I voor TÜ Teaduskool / Miksike
L 10. november Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor TÜ
L 17. november Lingvistikaolümpiaadi eelvoor TÜ
K 21. november Informaatikaolümpiaadi eelvoor TÜ
L 24. november Füüsika lahtine võistlus TÜ Teaduskool
L-P 24.-25. november Kesk- ja põhikoolide Eesti meistrivõistlused väitluses, I etapp Eesti Väitlusselts
L 15. detsember Matemaatika talvine lahtine võistlus TÜ Teaduskool
24. dets. – 6. jaanuar KOOLIVAHEAEG
E 7. jaanuar Vene keele olümpiaadi eelvooru tööde esitamise tähtaeg TÜ
E 14. jaanuar Eesti keele võõrkeelena olümpiaadi eelvooru tööde esitamise tähtaeg TLÜ
L 19. jaanuar Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor TÜ
E 21. jaanuar Rahvaluuleolümpiaadi uurimistööde esitamise tähtaeg TÜ
E 21. jaanuar Prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoor TLÜ
K 23. jaanuar Saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor TLÜ
R 25. jaanuar Inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor TLÜ
L 26. jaanuar Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor TÜ
E 28. jaanuar Emakeeleolümpiaadi uurimistööde esitamise tähtaeg TLÜ
N 31. jaanuar Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor TLÜ
L 2. veebruar Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor TÜ
E 4. veebruar Usundiõpetuse olümpiaadi esseede esitamise tähtaeg TÜ, Eesti Religiooniõpetajate Liit, Teaduse ja Religiooni Kolleegium
K 6. veebruar Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor TÜ
R 8. veebruar Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor EAÜS
L 9. veebruar Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor MTÜ Kunstihariduse Ühing
L-P 9.-10. veebruar Kesk- ja põhikoolide Eesti meistrivõistlused väitluses, II etapp Eesti Väitlusselts
K 13. veebruar Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor TÜ
L-P 16.-17. veebruar Informaatikaolümpiaadi lõppvoor TÜ
L-P 16.-17. veebruar Informaatikaviktoriini „Kobras“ II voor TÜ Teaduskool / Miksike
E 18. veebruar Filosoofiaolümpiaadi esseede esitamise tähtaeg TÜ
K 20. veebruar Õpilaste teadustööde riikliku konkursi tähtaeg Eesti Teadusagentuur
R 22. veebruar Vene keele võõrkeelena olümpiaadi piirkonnavoor TLÜ
25. veebruar – 3. märts KOOLIVAHEAEG
K 6. märts Majandusolümpiaadi piirkonnavoor JA Eesti
N-R 7.-8. märts Rahvaluuleolümpiaadi lõppvoor TÜ
R-L 8.-9. märts Usundiõpetuse olümpiaadi lõppvoor TÜ, Eesti Religiooniõpetajate Liit, Teaduse ja Religiooni Kolleegium
L-P 9.-10. märts Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor (gümnaasium) TÜ
E-T 11.-12. märts Vene keele olümpiaadi lõppvoor TÜ
R-L 15.-16. märts Emakeeleolümpiaadi lõppvoor TLÜ
L-P 16.-17. märts Lingvistikaolümpiaadi lõppvoor TÜ
E 18. märts Prantsuse keele olümpiaadi lõppvoor TLÜ
E 18. märts Saksa keele olümpiaadi lõppvoor TLÜ
E 18. märts Inglise keele olümpiaadi lõppvoor TLÜ
T 19. märts Vene keele võõrkeelena olümpiaadi lõppvoor TLÜ
N 21. märts Matemaatika võistlusmäng KÄNGURU TÜ Teaduskool / EMS
R-L 22.-23. märts Keemiaolümpiaadi lõppvoor TÜ
L 23. märts Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi lõppvoor EAÜS
N-P 28.-31. märts Filosoofiaolümpiaadi lõppvoor TÜ
L 6. aprill Majandusolümpiaadi lõppvoor JA Eesti
L-P 6.-7. aprill Füüsikaolümpiaadi lõppvoor TÜ
P 7. aprill Astronoomia lahtine võistlus TÜ Teaduskool
E 8. aprill Eesti keele võõrkeelena olümpiaadi lõppvoor TLÜ
N 11. aprill Võistluse „Eesti parim minifirma“ finaal JA Eesti
R 12. aprill Soome keele olümpiaad TÜ / Soome Instituut
R 12. aprill Tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaadi lõppvoor TLÜ
L-P 13.-14 aprill Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor TÜ
T-K 16.-17. aprill Õpilaste teadustööde riikliku konkursi II voor, teadusfestival Eesti Teadusagentuur
R-P 19.-21. aprill Kesk- ja põhikoolide Eesti meistrivõistlused väitluses, III etapp Eesti Väitlusselts
L-P 20.-21. aprill Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor TÜ
22. – 28. aprill KOOLIVAHEAEG
L 4. mai Kunstiolümpiaadi lõppvoor MTÜ Kunstihariduse Ühing
L 4. mai Matemaatikavõistluse NUPUTA lõppvoor TÜ Teaduskool / EMS / KMÜ
T-K 7.-8. mai Võistluse „Eesti parim õpilasfirma“ finaal JA Eesti
R-L 10.-11. mai Geograafiaolümpiaadi lõppvoor TÜ
R-L 17.-18. mai Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor (põhikool) TÜ

 

 

Info olümpiaadide Tallinna piirkonnavoorude ja infoseminaride kohta leiab Tallinna Haridusameti veebilehelt.

Info Tallinnas toimuvate olümpiaadide kohta http://olympiaadid.haridus.ee
Olümpiaadide korraldamist Tallinna üldhariduskoolide õpilastele koordineerib Tallinna Haridusamet http://olympiaadid.haridus.ee, tel 6404 597.

Tallinna olümpiaadide ajakava.

Olümpiaadide üleriigiliste lõppvoorude ajakava Tartu Ülikooli Teaduskooli aadressil: http://www.teaduskool.ut.ee/olympiaadid
Üleriigiliselt koordineerib olümpiaadide korraldamist Tartu Ülikooli Teaduskool http://www.teaduskool.ut.ee, tel 7375 580.

NB! Olümpiaadide lõppvoorudes häid tulemusi saavutanud 11. ja 12. klassi õpilastele rakenduvad Tartu Ülikooli sisseastumisel eritingimused! Vaata täpsemalt: http://www.ut.ee/et/sisseastumine/bakalaureus/eritingimus