Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

Olümpiaadide ja õpilasvõistluste kalender 2021/2022

Ülelinnalised koolivoorud

õppeaine klass kuupäev kellaaeg toimumise koht
Bioloogia 6.-8. kl T 07.12.2021 9.00-15.00 elektrooniline, koolides
9.-12. kl T 07.12.2021 13.00-15.00 koolides
Keemia 8.-12. kl E 13.12.2021 12.00-15.00 koolides
Matemaatika 7.-12. kl N 13.01.2022 12.00-15.00/16.00 koolides
Füüsika 8.-12. kl E 17.01.2022 12.00-15.00 koolides
Geograafia 7. kl T 25.01 2022 9.00-10.15 elektrooniline, koolides
8. kl T 25.01 2022 10.30-11.45 elektrooniline, koolides
9. kl T 25.01 2022 12.15-13.30 elektrooniline, koolides
10.-12.kl T 25.01 2022 13.45-15.15 elektrooniline, koolides
Õpioskuste päev 5. kl R 04.02.2022 9.00-15.00 koolides
Õpioskuste päev 7. kl N 10.02.2022 9.00-15.00 koolides
Ajalugu 6.-12.kl Koolivooru ei toimu. Kõik huvilised on oodatud piirkonnavooru

Tallinna olümpiaadid (piirkonnavoorud)

õppeaine klass kuupäev kellaaeg toimumise koht
Saksa keel keeletestina 10.-12. kl T 19.11.2021 vt juhendit Tallinna Ülikool
Loodusteadused vt juhendit R 26.11.2021 10.00-14.00 Tallinna Südalinna Kool
Lingvistika 9.-12. kl L 04.12.2021 vt juhendit elektrooniline, koolides
Informaatika vt. juhendit P 05.12.2021 10.00-14.00 Tallinna Reaalkool
Ajalugu 6. kl K 19.01.2022 9.00-10.00 elektrooniline, koolides
7. kl K 11.00-12.00
8. kl K 13.00-14.00
9. kl K 15.00-16.40
üldajalugu 10.-12. kl N 20.01.2022 9.00-10.40
eesti ajalugu 10.-12. kl N 11.00-12.40
XX saj ajalugu 10.-12. kl N 13.00-14.40
Bioloogia 10.-12. kl R 21.01.2022 11.00-13.00 elektrooniline, koolides
Prantsuse keel 7.-12. kl E 24.01.2022 vt juhendit elektrooniline, koolides
Keemia 8.-12. kl L 29.01.2022 10.00-14.00/15.00 Gustav Adolfi Gümnaasium
Emakeel 7.-12. kl T 01.02.2022 15.00-17.30 Jakob Westholmi Gümnaasium
Matemaatika 7.-12. kl K 02.02.2022 10.00-12.40/15.00 Tallinna Tehnikaülikool
Muusika 6.-12.kl L 05.02.2022 10.00-18.00 Gustav Adolfi Gümnaasium (Kotzebue)
Füüsika 8.-12.kl L 12.02.2022 10.00-15.00 Tallinna Reaalkool
Geograafia elektrooniline 7. kl T 15.02.2022 8.30-10.30 Tallinna Reaalkool
8. kl T 11.00-13.00
9. kl T 9.00-11.00 Gustav Adolfi Gümnaasium
10.-12. kl T 12.00-14.00
7.-12. kl T 9.00-11.00 Tallinna Tõnismäe Reaalkool (vene k)
Kunst 7.-12. kl L 19.02.2022 10.00-14.00 Tallinna Arte Gümnaasium
Majandus 10.-12. kl N 10.03.2022 14.30-16.30 Tallinna Reaalkool
Bioloogia 6.-9. kl R 25.03.2022 11.00-13.00 elektrooniline, koolides
Õpioskused 7.kl L 09.04.2022 10.00-15.00 Tallinna 21. Kool
5. kl L 07.05.2022 10.00-14.00 Gustav Adolfi Gümnaasium
Soome keel 10.-12. kl jaanuar-veebruar aeg täpsustub koolides

Kirjalikud olümpiaaditööd ülikoolidele

olümpiaad osalejad esitamise tähtaeg kellele esitada
Eesti keel võõrkeel (eelvooru tööd) K 9.-12. kl 12.01.2022 Tallinna Ülikool
Vene keel emakeel (eelvooru tööd) N 9.-12. kl 13.01.2022 Tartu Ülikool
Emakeel (uurimistööd) E 9.-12. kl 17.01.2022 Tartu Ülikool, eesti ja üldkeeleteaduse instituut
Inglise keel (uurimistööd) E 10.-12. kl 31.01.2022 Tartu Ülikool
Usundiõpetus (esseed) L vt juhendit 05.02.2022 Tartu Ülikool, Eesti Religiooniõpetajate, Teaduse ja Religiooni Kolleegium
Filosoofia(esseed) E vt juhendit 14.02.2022 Tartu Ülikool
Vene keel võõrkeel (eelvooru tööd) R 10.-12.kl 18.02.2022 Tallinna Ülikool

Info Tallinnas toimuvate olümpiaadide kohta