Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

SPORDIALA TÜDRUKUD (Põhikool) POISID (Põhikool) NEIUD (Gümnaasium) NOORMEHED (Gümnaasium)
100 m Anna Maria Millend 12,15 (13.07.2019 Võru) Siim Sildmäe
11,2 (2002)
Kärt Siilats
12,8 (1996)
Teet Kõiv
11,5
100 mtj
76,2//7,75
Anna Maria Millend  (76,2/8,00) 13,96 (30.06.2019 Rakvere)
100 mtj
76,2/8,0
Anna Maria Millend
14,67 (04.07.18 Pärnu)
100 mtj
83,8/8,50
Grete-Kai Teeäär
16,34 (22.05.14)
110mtj
91,4/8,80
Siim Sildmäe
16,18 (2002)
110 mtj
99/9,14
Kristjan Kivinurm
16,9 (1994)
200 m Anna Maria Millend 25,20 (30.06.2019 Rakvere) David Jaanson *
25,51 (9.03.18 Tallinn)
Grete-Kai Teeäär
25,91 (22.06.13 Rakvere)
Raigo Vakra
23,3 (2002)
300 m Reelika Reindoff
44,35 (2010)
Sten Ütsmüts
37,11 (2009)
Grete-Kai Teeäär *
42,50(26.01.14 Tallinn)
Otto Kase*
37,81 (30.01.19 Tallinn)
400 m Sten Ütsmüts
50.88 (2009)
Mariann Smolski
1.00,35 (2013)
Raigo Vakra
48,76 (2002)
800 m Laura Mõik *
2.27,94 (10.02.19 Tallinn)
Sten Ütsmüts
1.59,94 (2009)
Grete-Kai Teeäär
2.32,24(4.08.13 Rakvere)
Raigo Vakra
1.52,28 (2002)
1500 m Mark Abner *
4.23,89 (5.02.14 Tallinn)
Mark Abner *
4.01,30 (18.02.17 Tallinn)
3000 m  Mark Abner
11.25 (21.04.12 Tallinn)
Mark Abner *
8.41,89 (12.02.17 Tallinn)
5000 m Mark Abner
15.14,86 (10.06.17 Valmiera)
Kõrgushüpe Elisabeth Pihela
1.85 (30.06.2019 Rakvere)
David Jaanson *
1.85 (30.01.19 Tallinn)
Kärt Siilats
1.86 (1998)
Juhan Kilumets
2.10 (2008)
Kaugushüpe Elisabeth Pihela 5.58 (09.06.2019 Tallinn) Sten Ütsmüts
6.21 (2009)
Lilian Turban
5.95 (28.06.18 Rakvere)
Juhan Kilumets
6.78 (2008)
Odavise Elisabeth Pihela
40.21 (28.05.18) /500g
Siim Tammer
50.43 (2000) /600g
Karme Raidmaa
41.74 (1992) /600g
Eduard Ülevain
51.23 (25.05.17) /700g
Kuulitõuge Johanna Liblik
11.61 (2005) /3kg
Egert Haller
12.33 (2010) /5kg
Elgi Karu
10.88 /4kg
Ilmar Kalle
13.00 /6kg
Kettaheide Mari Ann Vellerand
20.47 (2010) /1kg
David Jaanson
37.19 (15.08.18 Rakvere) /1kgSiim Tammer
34.07 (2000) /1,5 kg
Christin Kuldmaa
30.26 (25.05.16) /1kg
Martin Naeris
38.23 (2001) /1,75 kg
Kolmikhüpe Laura Maria Haukanõmm
10.28 (27.07.2015)
Sten Ütsmüts
13.14 (2009)
Lilian Turban
11.80 (29.06.18 Rakvere)
Raul Juhanson
12.19 (1995)
Teivashüpe Anna Maria Millend *
2.50 (26.11.15 Tallinn)
Robin Nool
4.40 (19.05.15)
Eduard Ülevain
4.00 (24.05.17)
60 m Anna Maria Millend *
7,76 (26.01.19 Tallinn)
Siim Sildmäe
7,3 (2001)
Triine Marie Land *
8,05 (20.01.19 Tallinn)
Jaan Alver
7,4
60mtj (76,2/8,0) Anna Maria Millend *
8,61 (27.01.19 Tallinn)
60mtj (76,2/8,50) Triine Marie Land *
8,76 (10.02.19 Tallinn)
1000 m Sten Ütsmüts
2.45,77 (2009)
Mark Abner
2.34,09 (20.12.17 Tallinn)
2000 m Mark Abner
5.45,10 (25.01.17 Tallinn)
TEATEJOOKSUD
10x60m 1.31,6 (2014) 1.24,3 (2009)
10x100m 51,68 (29.05.18) 46,52 (29.05.18)
4x100m 51,15 (29.05.18)
Anna Maria Millend
Emma Viktoria Millend
Mia Marii Märks
Annelise Pastarus
51,68 (29.05.18)
Triin Alber
Laura Maria Haukanõmm
Liisi Mari Nurmetalo
Lilian Turban
46,52 (29.05.18)
Daniel Koch
Robin Pedai
Dannar Pärtel
Kaur Vali
4x400m
Koondvõistkond
4.14,9 (25.09.19)

Triine Marie Land
Anna Maria Millend
Elisabeth Pihela
Lilian Turban

4x800m

Koondvõistkond

Otto Kase
Rasmus Käsper
Robert Lee
Karl Uljas Mölder
 

8.32,6 (25.09.19)

* Sisetulemus

Oled teinud parema tulemuse? Saada link protokollile aadressile Heli.Raidma@21k.ee