Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

SPORDIALA TÜDRUKUD (Põhikool) POISID (Põhikool) NEIUD (Gümnaasium) NOORMEHED (Gümnaasium)
100 m Anna Maria Millend
12,15 (13.07.2019 Võru)
Siim Sildmäe
11,2 (2002)
Anna Maria Millend
11,78 (17.06.2022 Tallinn)
Teet Kõiv
11,5
100 mtj
76,2/7,75
Anna Maria Millend
13,44 (20.08.2021 Nairobi)
100 mtj
76,2/8,0
Anna Maria Millend
13,96 (30.06.2019 Rakvere)
100 mtj
83,8/8,50
Grete-Kai Teeäär
16,34 (22.05.2014)
110 mtj
91,4/8,80
Siim Sildmäe
16,18 (2002)
110 mtj
99/9,14
Kristjan Kivinurm
16,9 (1994)
400 mtj Hege-Lee Pielberg
1.02,66 (07.06.2022 Tallinn)
200 m Anna Maria Millend
25,20 (30.06.2019 Rakvere)
Henri Apri *
25,04 (29.06.2022 Võru)
Triine-Marie Land
25,87 (29.05.2019 Tallinn)
Raigo Vakra
23,3 (2002)
300 m Reelika Reindoff
44,35 (2010)
Sten Ütsmüts
37,11 (2009)
Grete-Kai Teeäär *
42,50(26.01.2014 Tallinn)
Otto Kase *
37,30 (10.01.2020 Tallinn)
400 m Sten Ütsmüts
50.88 (2009)
Hege-Lee Pielberg
58,39 (12.06.2022 Tartu)
Raigo Vakra
48,76 (2002)
800 m Laura Mõik *
2.27,94 (10.02.2019 Tallinn)
Sten Ütsmüts
1.59,94 (2009)
Grete-Kai Teeäär
2.32,24(4.08.2013 Rakvere)
Raigo Vakra
1.52,28 (2002)
1500 m Mark Abner *
4.23,89 (5.02.2014 Tallinn)
Mark Abner *
4.01,30 (18.02.2017 Tallinn)
3000 m  Mark Abner
11.25 (21.04.2012 Tallinn)
Mark Abner *
8.41,89 (12.02.2017 Tallinn)
5000 m Mark Abner
15.14,86 (10.06.2017 Valmiera)
Kõrgushüpe Elisabeth Pihela
1.85 (30.06.2019 Rakvere)
David Jaanson *
1.85 (30.01.2019 Tallinn)
Elisaberth Pihela
1.88 (23.07.2022 Pärnu)
Juhan Kilumets
2.10 (2008)
Kaugushüpe Anna Maria Millend *
5.62 (10.01.2020, Tallinn)
Rasmus Jaanson *
6.36 (07.01.2023 Tallinn)
Triine-Marie Land
6.02 (09.08.2020 Tallinn)
Juhan Kilumets
6.78 (2008)
Odavise Elisabeth Pihela
40.28 (28.05.2019) /500g
Siim Tammer
50.43 (2000) /600g
Karme Raidmaa
41.74 (1992) /600g
Jan Jürgen Luzgin
51.47 (07.09.2019 Pärnu) /700g
Kuulitõuge Johanna Liblik
11.61 (2005) /3kg
Egert Haller
12.33 (2010) /5kg
Lilian Turban
11.98 (28.05.2019 Tallinn) /4kg
Ilmar Kalle
13.00 /6kg
Kettaheide Anna Maria Millend
33.03 (29.05.2019 Tallinn) /1kg
Henri Apri
37.92 (13.07.2022 Rakvere) /1kg

Siim Tammer
34.07 (2000) /1,5 kg

Paula Mõik
31.25 (29.05.2019 Tallinn) /1kg
Martin Naeris
38.23 (2001) /1,75 kg
Kolmikhüpe Ruth Mary Onga *
11.62 (30.01.2022 Tallinn)
Sten Ütsmüts
13.14 (2009)
Lilian Turban
11.80 (29.06.2018 Rakvere)
Raul Juhanson
12.19 (1995)
Teivashüpe Anna Maria Millend *
2.50 (26.11.2015 Tallinn)
Robin Nool
4.40 (19.05.2015)
Eduard Ülevain
4.00 (24.05.2017)
60 m Anna Maria Millend *
7,76 (26.01.2019 Tallinn)
Siim Sildmäe
7,3 (2001)
Anna Maria Millend *
7,63 (26.02.2022 Tallinn)
Ramon Vilde
7,33 (12.12.2020, Tallinn)
60mtj (76,2/8,0) Anna Maria Millend *
8,61 (27.01.2019 Tallinn)
60mtj (76,2/8,50) Triine Marie Land *
8,76 (10.02.2019 Tallinn)
1000 m Sten Ütsmüts
2.45,77 (2009)
Mark Abner
2.34,09 (20.12.2017 Tallinn)
2000 m Mark Abner
5.45,10 (25.01.2017 Tallinn)
TEATEJOOKSUD
10x60m 1.31,6 (2014) 1.24,3 (2009)
10x100m
4x100m 51,15 (29.05.2018)
Anna Maria Millend
Emma Viktoria Millend
Mia Marii Märks
Annelise Pastarus
51,68 (29.05.2018)
Triin Alber
Laura Maria Haukanõmm
Liisi Mari Nurmetalo
Lilian Turban
45,62 (29.05.2019)
Otto Kase
Rasmus Käsper
Jan Jürgen Luzgin
Kaur Vali
4x400m
Koondvõistkond
4.14,9 (25.09.2019)
Triine Marie Land
Anna Maria Millend
Elisabeth Pihela
Lilian Turban
4x800m
Koondvõistkond
8.32,6 (25.09.2019)
Otto Kase
Rasmus Käsper
Robert Lee
Karl Uljas Mölder

* Sisetulemus

Oled teinud parema tulemuse? Saada link protokollile aadressile Heli.Raidma@21k.ee