Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

* Ujula tunniplaan 08-12.01, 22-26.01, 05-09.02, 19-23.02, 11-13.03
* Ujula tunniplaan 15-19.01, 29.01-02.02, 12-16.02, 04-08.03

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8D klass - Anne-Ly Lään

8DEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:13:00 - 13.15
6. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
12:30 - 12:45
Söömine on pärast
paaristundi
12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
11:45 - 12:00
1.
8:00-
8:45
MAPaat409
MAPaat409
FYLään115
2.
9:00-
9:45
INFKits404
KULaur-Paist431
KELään206
KULaur-Paist431
IKKallas420
IKMägi422
3.
10:00-
10:45
MAPaat409
Joonas318
BIOtsus405
VKSulg218
VKKuznetsova322
MAPaat409
4.
11:00-
11:45
KITerep106
BIOtsus305
EKTerep106
AJSepp215
KELään405
5.
12:00-
12:45
VKSulg218
VKKuznetsova322
MAPaat409
KITerep106
EKTerep106
TESoobik005
6.
13:00-
13:45
FYLään206
VKSulg218
VKKuznetsova322
IKKallas420
IKMägi422
MUÕmblus203
TESoobik005
7.
14:00-
14:45
AJSepp107
TESoobik005
KTMereväli006
IKKallas420
IKMägi422
GEKivisoo114
8.
15:00-
15:45
KKVahtra118p
KKRaidma118t
TESoobik005
KTMereväli006
KLJLään217
9.
15:55-
16:40
KKVahtra118p
KKRaidma118t
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Sepp)
BI - bioloogia (Otsus)
EK - eesti keel (Terep)
EÕ - ettevõtlusõpe (Joonas)
FY - füüsika (Lään)
GE - geograafia (Kivisoo)
IK - inglise keel (Kallas, Mägi)
INF - Informaatika (Kits)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Terep)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Raidma)
KLJ - klassijuhatajatund (Lään)
KT - käsitöö ja kodundus (Mereväli)
KU - kunst (Laur-Paist)
MA - matemaatika (Paat)
MU - muusika (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Sulg, Kuznetsova)
Joonas - Priit Joonas (EÕ)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kits - Lennart Kits (INF)
Kivisoo - Merris Kivisoo (GE)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Lään - Anne-Ly Lään (FY, KE, KLJ)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Mägi - Kadri Mägi (IK)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Paat - Valvo Paat (MA)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Sepp - Piret Sepp (AJ)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Terep - Anneliis Terep (KI, EK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A 328
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Prindiplaan

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtib 19. veebruar - 12. aprill 2024 Viimati uuendatud: 20.02.2024 09:23:41. Tunniplaani tarkvara: Untis


Viimati muudetud: 24.10.2022