Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

III perioodi II poolaasta tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8D klass - Kristjan Õmblus

8DEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:12:45 - 13:0013:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
13:30 - 13:45
Söömine on pärast paaristundi
11:30 - 11:45
Söömine on pärast paaristundi
13:45 - 14:00
1.
8:00-
8:45
MAValdmets311
IOTiits208
IKKallas420
IKTeever421
2.
9:00-
9:45
GESaapar210
VKKotovitš117
VKZaglada433
IKKallas420
IKTeever421
FYSikk209
3.
10:00-
10:45
MUÕmblus203
IKKallas420
IKTeever421
KIKaldjärv105
EKKaldjärv105
BISikk209
4.
11:00-
11:45
MAValdmets311
KULaur-Paist431
MAValdmets311
EKKaldjärv105
KELään208
5.
12:00-
12:45
KELään206
BISikk209
KTJänes006
TESoobik005
MAValdmets311
MAValdmets311
6.
13:00-
13:45
FYSikk107
AJKahm314
KTJänes006
TESoobik005
VKKotovitš117
VKZaglada433
VKKotovitš117
VKZaglada322
7.
14:00-
14:45
AJKahm314
INFKits L404
KIKaldjärv105
8.
15:00-
15:45
KLJÕmblus203
KKRaenok118p
KKArutamm118T
9.
15:55-
16:40
KKRaenok118p
KKArutamm118T
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Kahm)
BI - bioloogia (Sikk)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Kallas, Teever)
INF - Informaatika (Kits L)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Kaldjärv)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Arutamm)
KLJ - klassijuhatajatund (Õmblus)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
MA - matemaatika (Valdmets)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kotovitš, Zaglada)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kahm - Raido Kahm (AJ)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (KI, EK)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kits L - Lennart Kits (INF)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FY, BI)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Teever - Merle Teever (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU, KLJ)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118P 118T 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

III perioodi II poolaasta tunniplaan: kehtib 25. jaanuar 2021 - 19. veebruar 2021 Viimati uuendatud: 27.01.2021 16:08:09.