Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8D klass - Ester Barkala

8DEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
KELään206
INFKits L327A
2.
9:00-
9:45
FYSikk106
FYSikk310
IKTeever421
IKSoysal416
IKTeever421
IKSoysal416
IKTeever421
IKSoysal416
3.
10:00-
10:45
IOTiits109
AJBarkala314
KULaur-Paist431
KIKaldjärv105
BIOtsus208
4.
11:00-
11:45
VKSulg218
VKKuznetsova322
EKKaldjärv105
VKSulg218
VKKuznetsova424
MAViikvald313
KELään206
5.
12:00-
12:45
EKKaldjärv105
KIKaldjärv105
MAViikvald313
GESuursaar210
AJBarkala313
6.
13:00-
13:45
MAViikvald311
MAViikvald312
MUÕmblus203
VKSulg218
VKKuznetsova322
7.
14:00-
14:45
MAViikvald311
KTJänes006
TESoobik005
BIOtsus209
KKVahtra118p
KKRaidma118t
8.
15:00-
15:45
KTJänes006
TESoobik005
KLJBarkala305
KKVahtra118p
KKRaidma118t
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Otsus)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Suursaar)
IK - inglise keel (Teever, Soysal)
INF - Informaatika (Kits L)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Kaldjärv)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Raidma)
KLJ - klassijuhatajatund (Barkala)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
MA - matemaatika (Viikvald)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Sulg, Kuznetsova)
Barkala - Ester Barkala (AJ, KLJ)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (KI, EK)
Kits L - Lennart Kits (INF)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Suursaar - Ülle Suursaar (GE)
Teever - Merle Teever (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Viikvald - Andreas Viikvald (MA)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 16. september 2019 - 18. oktoober 2019 Viimati uuendatud: 20.09.2019 08:35:26.