Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

III perioodi teise poole tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8D klass - Ester Barkala

8DEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
FYSikk206
INFKits L327A
2.
9:00-
9:45
KIKaldjärv105
MASõeroja312
KULaur-Paist431
IKTeever421
IKSoysal416
BIOtsus209
3.
10:00-
10:45
BIOtsus209
MASõeroja312
KELään206
MASõeroja312
MASõeroja312
4.
11:00-
11:45
VKSulg218
VKKuznetsova322
Metsatalu321
EKKaldjärv105
IOTiits116
KELään209
5.
12:00-
12:45
EKKaldjärv105
FYSikk310
AJBarkala409
GESaapar208
IKTeever421
IKSoysal416
6.
13:00-
13:45
IKTeever421
IKSoysal416
VKSulg404
VKKuznetsova322
MUÕmblus203
VKSulg218
VKKuznetsova322
KIKaldjärv105
7.
14:00-
14:45
MASõeroja312
KTJänes006
TESoobik005
KKVahtra118p
KKRaidma118t
AJBarkala314
8.
15:00-
15:45
KTJänes006
TESoobik005
KKVahtra118p
KKRaidma118t
KLJBarkala208
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Otsus)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
EÕ - ettevõtlusõpe (Metsatalu)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Teever, Soysal)
INF - Informaatika (Kits L)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Kaldjärv)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Raidma)
KLJ - klassijuhatajatund (Barkala)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Sulg, Kuznetsova)
Barkala - Ester Barkala (AJ, KLJ)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (KI, EK)
Kits L - Lennart Kits (INF)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Metsatalu - Elbe Metsatalu (EÕ)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Teever - Merle Teever (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

III perioodi teise poole tunniplaan: kehtiv 27. jaanuar 2020 - 14. veebruar 2020 Viimati uuendatud: 23.01.2020 14:23:52.