Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

III perioodi II poolaasta tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

7A klass - Kaide Sõeroja

7AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:13:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
13:30 - 13:45
Söömine on pärast paaristundi
11:30 - 11:45
Söömine on pärast paaristundi
10:45 - 11:0011:45 - 12:00
1.
8:00-
8:45
MASõeroja312
IOTiits208
2.
9:00-
9:45
MASõeroja312
KULaur-Paist431
BITiits113
VKKirillova433
MASõeroja312
3.
10:00-
10:45
VKKirillova433
VKZaglada415
EKTerep106
KITerep106
AJKahm314
GESaapar210
4.
11:00-
11:45
KKVahtra118P
KKLiivsoo118T
LOLään206
KITerep106
GESaapar210
AJKahm314
5.
12:00-
12:45
KKVahtra118P
KKLiivsoo118T
TEKits L404
KTMereväli006
VKKirillova117
VKZaglada433
MASõeroja312
EKTerep106
6.
13:00-
13:45
IKSoysal416
IKMüllerson415
TEKits L404
KTMereväli006
LOLään208
MURahula326
MUÕmblus203
EKTerep106
7.
14:00-
14:45
MURahula326
MUÕmblus203
IKSoysal416
IKMüllerson415
KLJSõeroja312
VKZaglada433
IKSoysal416
IKMüllerson415
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Kahm)
BI - bioloogia (Tiits)
EK - eesti keel (Terep)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Soysal, Müllerson)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Terep)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Liivsoo)
KLJ - klassijuhatajatund (Sõeroja)
KT - käsitöö (Mereväli)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LO - loodusõpetus (Lään)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MU - muusikaõpetus (Rahula, Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Kits L)
VK - vene keel (Kirillova, Zaglada)
Kahm - Raido Kahm (AJ)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kits L - Lennart Kits (TE)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Lään - Anne-Ly Lään (LO)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Müllerson - Margot Müllerson (IK)
Rahula - Lydia Rahula (MU)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA, KLJ)
Terep - Anneliis Terep (EK, KI)
Tiits - Kristiina Tiits (IO, BI)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118P 118T 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

III perioodi II poolaasta tunniplaan: kehtib 25. jaanuar 2021 - 19. veebruar 2021 Viimati uuendatud: 22.01.2021 08:06:35.