Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

V perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

7A klass - Liudmyla Nychyporuk

7AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:12:30 - 12:45
Söömine on pärast
paaristundi
12:45 - 13:0012:30 - 12:45
Söömine on pärast
paaristundi
12:45 - 13:0012:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
1.
8:00-
8:45
MEKKerge326
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
KULaur-Paist431
VSKRahula326
KORAimla204
VKKotovitš117
VKNychyporuk218
IKSoysal416
IKVohnja410
2.
9:00-
9:45
MASamoilenko314
BIKivisoo210
VKKotovitš117
VKNychyporuk424
EKKaldjärv105
EKKaldjärv105
3.
10:00-
10:45
KULaur-Paist431
GESaapar215
MASamoilenko314
GESaapar210
VKKotovitš117
VKNychyporuk322
4.
11:00-
11:45
KKVahtra118kp
KKArutamm118kt
MASamoilenko314
KIKaldjärv105
LOLään206
MASamoilenko314
5.
12:00-
12:45
KKVahtra118p
KKArutamm118kt
KIKaldjärv105
EKKaldjärv105
IKSoysal416
IKVohnja410
TEKits404
KTRandma006
6.
13:00-
13:45
LOLään206
AJVurma432
KLJNychyporuk431
AJVurma432
TEKits404
KTRandma006
7.
14:00-
14:45
MURahula326
MUKerge203
IKSoysal416
IKVohnja410
MURahula326
MUKerge321
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Vurma)
BI - bioloogia (Kivisoo)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Soysal, Vohnja)
KI - kirjandus (Kaldjärv)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Arutamm)
KLJ - klassijuhatajatund (Nychyporuk)
KOR - Kammerorkester (Aimla)
KT - käsitöö ja kodundus (Randma)
KU - kunst (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Lään)
MA - matemaatika (Samoilenko)
MEK - meeskoor (Kerge)
MU - muusika (Rahula, Kerge)
TE - tehnoloogiaõpetus (Kits)
VK - vene keel (Kotovitš, Nychyporuk)
VSK - Vocal Spirit koor (Rahula)
Aimla - Siim Aimla (KOR)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK, KI)
Kerge - Kuno Kerge (MEK, MU)
Kits - Lennart Kits (TE)
Kivisoo - Merris Kivisoo (BI)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Lään - Anne-Ly Lään (LO)
Nychyporuk - Liudmyla Nychyporuk (VK, KLJ)
Rahula - Lydia Rahula (VSK, MU)
Randma - Katri Randma (KT)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Vurma - Ave Vurma (AJ)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A 328
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Prindiplaan

Õpetajate tunniplaan

V perioodi tunniplaan: kehtib 15. aprill - 12. juuni 2024 Viimati uuendatud: 12.04.2024 18:40:19. Tunniplaani tarkvara: Untis


Viimati muudetud: 12.04.2024