Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

* Ujula tunniplaan 08-12.01, 22-26.01, 05-09.02, 19-23.02, 11-13.03
* Ujula tunniplaan 15-19.01, 29.01-02.02, 12-16.02, 04-08.03

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

9A klass - Ülle-Ly Vohnja

9AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:13:30 - 13:45
Söömine on pärast
paaristundi
13:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
13:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
12:45 - 13:0012:45 - 13:00
1.
8:00-
8:45
MEKKerge326
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
IKSoysal416
IKVohnja410
VSKRahula326
KORAimla204
EKKauksi105
EKKauksi305
2.
9:00-
9:45
MASõeroja312
TEKits327A
KTMeeri109
GESaapar210
MASõeroja312
IKSoysal416
IKVohnja410
3.
10:00-
10:45
AJSepp215
TEKits327A
KTMeeri109
BIPaun217
BIPaun405
VKSulg218
VKKuznetsova322
4.
11:00-
11:45
YHFels405
FYSildnik310
IKSoysal416
IKVohnja410
MUUibo E203
MURahula326
AJSepp305
5.
12:00-
12:45
KKRaidma118t
KKRaenok118kp
VKSulg218
VKKuznetsova412
MASõeroja312
VKSulg218
VKKuznetsova322
FYSildnik310
6.
13:00-
13:45
KKRaidma118kt
KKRaenok118kp
MASõeroja312
KIKauksi108
YHFels405
MASõeroja312
7.
14:00-
14:45
KUMeeri109
KEKippasto206
KIKauksi108
GESaapar210
KEKippasto206
8.
15:00-
15:45
KLJVohnja409
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Sepp)
BI - bioloogia (Paun)
EK - eesti keel (Kauksi)
FY - füüsika (Sildnik)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Soysal, Vohnja)
KE - keemia (Kippasto)
KI - kirjandus (Kauksi)
KK - kehaline kasvatus (Raidma, Raenok)
KLJ - klassijuhatajatund (Vohnja)
KOR - Kammerorkester (Aimla)
KT - käsitöö ja kodundus (Meeri)
KU - kunst (Meeri)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MEK - meeskoor (Kerge)
MU - muusika (Uibo E, Rahula)
TE - tehnoloogiaõpetus (Kits)
VK - vene keel (Sulg, Kuznetsova)
VSK - Vocal Spirit koor (Rahula)
YH - ühiskonnaõpetus (Fels)
Aimla - Siim Aimla (KOR)
Fels - Erki Fels (YH)
Kauksi - Eda Kauksi (EK, KI)
Kerge - Kuno Kerge (MEK)
Kippasto - Lilian Kippasto (KE)
Kits - Lennart Kits (TE)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Meeri - Tiina Meeri (KT, KU)
Paun - Maarika Paun (BI)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Rahula - Lydia Rahula (VSK, MU)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Sepp - Piret Sepp (AJ)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Uibo E - Ene Uibo (MU)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK, KLJ)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A 328
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Prindiplaan

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtib 19. veebruar - 12. aprill 2024 Viimati uuendatud: 23.02.2024 14:55:24. Tunniplaani tarkvara: Untis


Viimati muudetud: 24.10.2022