Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D

12A klass - Heli Raidma

12AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
MAValdmets311
PROGLuha407
FYSildnik310
2.
9:00-
9:45
YHPaggi305
MJVodja405
MAValdmets405
FYSildnik310
MAValdmets311
3.
10:00-
10:45
KIKaldjärv105
MJVodja405
HKMattioli414
PKMeristo424
SKMänniste423
BIOtsus209
AJPaggi305
4.
11:00-
11:45
BIOtsus105
EKKaldjärv105
HKMattioli414
PKMeristo424
SKMänniste423
AJPaggi305
AJPaggi305
5.
12:00-
12:45
HKMattioli414
PKMeristo424
SKMänniste423
MAValdmets311
BIOtsus209
FYSildnik310
BIOtsus405
6.
13:00-
13:45
YHPaggi305
KKRaidma118kt
KKRaenok118kp
EKKaldjärv105
MAValdmets311
BIOtsus405
7.
14:00-
14:45
ROKits327A
IKREVohnja410
KIKaldjärv105
EKKaldjärv105
MATValdmets311
MATValdmets311
8.
15:00-
15:45
IKREVohnja410
CINMattioli326
KRKMeeri109
KLJRaidma209
9.
15:55-
16:40
KRKMeeri109
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Paggi)
BI - bioloogia (Otsus)
CIN - Cineforum (Mattioli)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
FY - füüsika (Sildnik)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IKRE - Inglise keele riigieksamikursus (Vohnja)
KI - kirjandus (Kaldjärv)
KK - kehaline kasvatus (Raidma, Raenok)
KLJ - klassijuhataja tund (Raidma)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
MA - matemaatika (Valdmets)
MAT - matemaatika eksamikursus (Valdmets)
MJ - majandus (Vodja)
PK - prantsuse keel (Meristo)
PROG - Programmeerimine (Luha)
RO - robootika (Kits)
SK - saksa keel (Männiste)
YH - ühiskonnaõpetus (Paggi)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (KI, EK)
Kits - Rasmus Kits (RO)
Luha - Siim Luha (PROG)
Mattioli - Ana Mattioli (HK, CIN)
Meeri - Tiina Meeri (KRK)
Meristo - Merilyn Meristo (PK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Paggi - Ingrid Paggi (YH, AJ)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Raidma - Heli Raidma (KK, KLJ)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA, MAT)
Vodja - Epp Vodja (MJ)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IKRE)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtiv 18. märts 2019 - 12. aprill 2019 Viimati uuendatud: 18.03.2019 08:19:10.