Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

III perioodi II poolaasta tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118P 118T 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Teisipäev

2
005006013015118p118P118t118T
1
TESoobik5A
KTMereväli5A
RTMLaur1A
KKVahtra7C
KKRaidma7C
2
TESoobik5A
KTMereväli5A
KKMännik3A
KKVahtra7C
KKRaidma7C
3
TESoobik6C
KTMereväli6C
KKNael3B
KKLiivsoo5D
KKVahtra4A
KKArutamm4A
KKRaidma5D
4
TESoobik6C
KTMereväli6C
KKLaikoja1B
KKLiivsoo4C
KKVahtra9B
KKArutamm4C
KKRaidma9B
5
KTMereväli7A
KKLiivsoo4D
KKVahtra9B
KKArutamm4D
KKRaidma9B
6
KTMereväli7A
KKPeetris1C
KKVahtra11A
KKRaenok12B
KKArutamm11A
KKLiivsoo12B
7
KKMännik3C
KKVahtra11A
KKRaenok12C
KKArutamm11A
KKLiivsoo12C
8
KKLaansalu2C
KKRaenok8A
KKArutamm8A
9
KKSillang2D
KKRaenok8A
KKArutamm8A
10
105106107108109
1
KIKaldjärv10A
KIKaldjärv10B
KIKaldjärv10C
YHFels9A
KIKaju10A
KIKaju10B
KIKaju10C
KIKäämer10A
KIKäämer10B
KIKäämer10C
KIKauksi10A
KIKauksi10B
KIKauksi10C
2
KIKaldjärv10A
KIKaldjärv10B
KIKaldjärv10C
YHFels9B
KIKaju10A
KIKaju10B
KIKaju10C
KIKäämer10A
KIKäämer10B
KIKäämer10C
KIKauksi10A
KIKauksi10B
KIKauksi10C
3
EKKaldjärv9D
EKTerep7A
EKKaju8B
KUMeeri10A
4
KIKaldjärv9D
KIKauksi8A
KUMeeri10A
5
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)12A
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)12B
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)12C
KITerep7D
EKKIKaju12A
EKKIKaju12B
EKKIKaju12C
EKKIKauksi12A
EKKIKauksi12B
EKKIKauksi12C
MASalum5B
6
MASamoilenko10B
MASamoilenko10C
MASamoilenko10A
EKTerep7C
KLJTiits7B
KIKauksi9A
7
MASamoilenko10B
MASamoilenko10C
MASamoilenko10A
KIKauksi9C
KUMeeri9B
8
9
10
206208209210
1
KEKippasto8B
IOTiits6B
LOLään5B
2
IOTiits8B
LOLään7B
GESaapar8C
3
KEKippasto10C
LOTiits5A
GESaapar9B
4
LOLään7A
MAMeremäe6A
MASalum5D
GESaapar7D
5
KEKippasto10B
KELään8C
BISikk8D
GESaapar8A
6
KEKippasto8A
LOLään7D
BIOtsus12C
GESaapar9D
7
LOLään7C
BIOtsus12B
8
9
10
310311312313318
1
MAValdmets8D
MASõeroja7A
MASalum6C
2
FYSildnik9A
MASõeroja9D
MAPukk7D
MASalum4B
3
FYSildnik11C
MASamoilenko9C
MASõeroja9A
MAPukk7C
MASalum6B
4
FYSildnik11A
MASamoilenko12B
MASamoilenko12A
MASamoilenko12C
MASõeroja12B
MASõeroja12A
MASõeroja12C
MAPukk12B
MAPukk12A
MAPukk12C
EKPeetris4B
5
FYSildnik10A
MASamoilenko11C
MASamoilenko11B
MASamoilenko11A
MAValdmets11C
MAValdmets11B
MAValdmets11A
MAPukk11C
MAPukk11B
MAPukk11A
EKPeetris4B
6
FYSikk8C
MAValdmets10B
MAValdmets10C
MASõeroja9B
MAPukk10B
MAPukk10C
MAPukk10A
KLJSalum4B
7
FYSildnik9D
MAValdmets10B
MAValdmets10C
MAPukk10B
MAPukk10C
MAPukk10A
8
9
10
203204216326305314
1
MUUrbel4B
AJKahm7B
2
MUÕmblus6B
MUUrbel4D
IORoos11B
AJYHPaggi12C
YHKahm9C
3
MUÕmblus11A
IORoos11B
AJYHPaggi12B
AJKahm7D
4
MUÕmblus8C
MUUrbel2B
TSATPaggi11C
AJKahm7C
5
MKRMedar
MUUrbel2C
AJBarkala9C
YHKahm9D
6
MUUrbel4C
AJYHPaggi12A
AJKahm8D
7
KUKOPaun11C
AJYHPaggi12A
AJBarkala9A
8
9
10
113114115116214215
1
EKJürgens4C
MAKellam2B
EKNael3B
EKMännik3A
2
EKJürgens2A
LIÕKellam2B
Tšigir5D
MAMeremäe5C
MANael3B
3
MAJürgens2A
EKKellam2B
Tšigir5B
MAMeremäe4D
KIPeepson6D
MAMännik3A
4
KUJürgens2A
EKPeepson3C
Tšigir5C
LOTiits4D
KUNael3B
LIÕMännik3A
5
KUJürgens2A
EKPeepson6A
EKLaansalu5C
MAMeremäe5A
KUNael3B
KUMännik3A
6
EKLaansalu2C
Männik2D
EKSillang5D
EKJürgens4D
MAPeepson3C
EKPalo1D
7
KLJJürgens2A
MASillang2D
IKNael2C
MAPalo1D
8
LIÕSillang2D
KUPalo1D
9
KULaansalu2C
KUPalo1D
10
217319320321327A
1
HMMeremäe5C
EKLaikoja1B
EKUibo S4A
2
EKPeepson6D
EKLaur1A
MALaikoja1B
MAUibo S4A
3
ARLaikoja1B
MALaur1A
MAValdmets7B
LOÜksti6A
ROKits R4C
4
ARLaur1A
EKKellam5B
MAValdmets12B
MAValdmets12A
MAValdmets12C
EKÜksti3D
ROKits R6D
5
EKSillang2D
MALaur4C
LOLaikoja6D
MAÜksti3D
ROKits R3C
6
DKKellam5B
MAMeremäe6D
LOÜksti6B
ROKits R5B
7
EKPeetris1C
KUÜksti3D
ROKits R5A
8
MAPeetris1C
KUÜksti3D
ROJVKits R
9
LOPeetris1C
ROJVKits R
10
409410412414415416
1
IKVohnja7D
HKMattioli12B
IKSoysal9D
2
MAPaat8A
IKVohnja11A
IKVohnja11C
IKKaus5B
HKMattioli12B
IKMüllerson11A
IKMüllerson11C
IKSoysal11A
IKSoysal11C
3
MAPaat8C
IKVohnja4B
IKRõuk4C
BRKULeibur10B
HKMattioli12C
4
MAPaat8B
IKVohnja4A
IKKaus6B
BrAmKLeibur7B
CONYevchuk7B
IKSoysal9C
5
MAPaat11C
MAPaat11B
MAPaat11A
IKVohnja9A
IKYevchuk7B
IKLeibur7B
IKMüllerson3C
IKSoysal7C
6
MAPaat10B
MAPaat10C
IKVohnja6A
IKKaus8B
IKLeibur5A
IKMüllerson3D
IKSoysal8B
7
MAPaat10B
MAPaat10C
IKVohnja6C
IKKaus6C
IKMüllerson7A
IKSoysal7A
8
KLJLeibur11B
9
10
420421422423424425
1
IKKallas9B
IKTeever9D
SKKreegi12B
PKHion12B
IKParts9B
2
IKKallas11A
IKKallas11C
IKMägi5B
SKKreegi12B
PKHion12B
IKParts4C
3
IKKallas8D
IKTeever8D
IKMägi5C
SKKreegi12C
PKHion12C
IKParts5C
4
IKKallas6D
IKTeever9C
IKMägi6B
SKKreegi11B
PKHion11B
HKMattioli11B
5
IKKallas9A
IKTeever7C
IKMägi5D
IKKellam2B
IKTiimus5D
IKParts2B
6
ACWRYevchuk11B
GIDTeever11B
IKTiimus2A
IKRõuk6A
IKNael2A
IKParts3D
7
ACWRYevchuk11B
GIDTeever11B
IKTiimus2C
8
9
10
117218322432433
1
VKSulg6D
VKKuznetsova6D
2
VKKotovitš8D
VKSulg6A
VKKuznetsova6A
AJVurma6C
VKZaglada8D
3
VKKotovitš8A
VKZaglada8A
VKKirillova10B
4
VKKotovitš10B
VKSulg9A
VKKuznetsova9A
EKVurma5A
VKKirillova10B
5
VKZaglada6B
VKSulg6C
VKKuznetsova6C
AJVurma8B
VKKirillova6B
6
VKKotovitš11C
VKSulg9C
VKKuznetsova9C
KIVurma6C
VKKirillova11C
7
VKKotovitš8B
VKSulg7D
VKKuznetsova7D
8
VKKirillova11B
9
10
217404407405431
1
HMMeremäe5C
INFKits L8C
ÕFPVodja11A
ÕFPVodja11B
ÕFPVodja11C
ÕFPHindremäe11A
ÕFPHindremäe11B
ÕFPHindremäe11C
KULaur-Paist6A
2
EKPeepson6D
INFKits L4C
MJVodja12A
KULaur-Paist7A
3
ARLaikoja1B
INFKits L4B
MJVodja12A
4
ARLaur1A
IKRõuk4A
MJVodja10C
KULaur-Paist8D
5
EKSillang2D
TEKits L7A
MJVodja10C
KULaur-Paist4A
6
DKKellam5B
TEKits L7A
IKMägi5A
7
INFKits L8A
ELMUMägi8A
8
PROGLuha12C
PROGLuha12A
PROGLuha12B
9
10

Legend

ÕppeainedÕpetajad
ACWR - Academic Writing
AJ - ajalugu
AJYH - Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
AR - arvutiõpetus
BI - bioloogia
BRKU - briti kultuurilugu
BrAmK - Briti-Ameerika kultuur
CON - conversation
DK - digitaalne keeleõpe
EK - eesti keel
EKKI - eesti keel ja kirjandus
ELMU - elektrooniline muusika
EÕ - ettevõtlusõpe
FY - füüsika
GE - geograafia
GID - giidiõpetus
HK - hispaania keel
HM - huvitav matemaatika
IK - inglise keel
INF - Informaatika
IO - inimeseõpetus
KE - keemia
KI - kirjandus
KK - kehaline kasvatus
KLJ - klassijuhatajatund
KT - käsitöö
KU - kunstiõpetus
KUKO - Kultuuriürituste korraldus
LIÕ - loodus- ja inimeseõpetus
LO - loodusõpetus
MA - matemaatika
MJ - majandus
MKR - malering
MU - muusikaõpetus
PK - prantsuse keel
PROG - programmeerimine
RO - robootika
ROJV - robootika järelvastamine
RTM - rütmika
SK - saksa keel
TE - tehnoloogiaõpetus
TSAT - tsivilisatsioonide arenguteooriad
VK - vene keel
YH - ühiskonnaõpetus
ÕFP - õpilasfirmade programm
Arutamm - Ave Arutamm
Barkala - Ester Barkala
Fels - Erki Fels
Hindremäe - Ander Hindremäe
Hion - Sandra Hion
Jürgens - Annely Jürgens
Kahm - Raido Kahm
Kaju - Külliki Kaju
Kaldjärv - Merle Kaldjärv
Kaldjärv (end Adamsoni rühm) - Merle Kaldjärv
Kallas - Ruth Kallas
Kauksi - Eda Kauksi
Kaus - Merike Kaus
Kellam - Piret Kellam
Kippasto - Lilian Kippasto
Kirillova - Alla Kirillova
Kits L - Lennart Kits
Kits R - Rasmus Kits
Kotovitš - Irina Kotovitš
Kreegi - Saale Ariane Kreegi
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova
Käämer - Karl-Henri Käämer
Laansalu - Helbe Laansalu
Laikoja - Helen Laikoja
Laur - Kärt Laur
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist
Leibur - Kristi Leibur
Liivsoo - Liina Liivsoo
Luha - Siim Luha
Lään - Anne-Ly Lään
Mattioli - Ana Mattioli
Medar - Marti Medar
Meeri - Tiina Meeri
Meremäe - Marju Meremäe
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk
Mägi - Kadri Mägi
Männik - Kaja Männik
Müllerson - Margot Müllerson
Nael - Helina Nael
Otsus - Riina Otsus
Paat - Valvo Paat
Paggi - Ingrid Paggi
Palo - Ene Palo
Parts - Maire Parts
Paun - Maarika Paun
Peepson - Tiina Peepson
Peetris - Marelin Peetris
Pukk - Alar Pukk
Raenok - Ivo Raenok
Raidma - Heli Raidma
Roos - Ingi Roos
Rõuk - Helis Rõuk
Saapar - Helle-Kai Saapar
Salum - Aili Salum
Samoilenko - Natalia Samoilenko
Sikk - Jörgen Ivar Sikk
Sildnik - Eve Sildnik
Sillang - Koidu Sillang
Soobik - Mart Soobik
Soysal - Mustafa Soysal
Sulg - Klaara Sulg
Sõeroja - Kaide Sõeroja
Teever - Merle Teever
Terep - Anneliis Terep
Tiimus - Urve Tiimus
Tiits - Kristiina Tiits
Tšigir - Irina Tšigir
Uibo S - Sirje Uibo
Urbel - Liivi Urbel
Vahtra - Indrek Vahtra
Valdmets - Tiia Valdmets
Vodja - Epp Vodja
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja
Vurma - Ave Vurma
Yevchuk - Alina Yevchuk
Zaglada - Irina Zaglada
Õmblus - Kristjan Õmblus
Üksti - Endla Üksti

Õpetajate tunniplaan

III perioodi II poolaasta tunniplaan: kehtib 25. jaanuar 2021 - 19. veebruar 2021 Viimati uuendatud: 22.01.2021 08:06:35.