Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

* Ujula tunniplaan 08-12.01, 22-26.01, 05-09.02, 19-23.02, 11-13.03
* Ujula tunniplaan 15-19.01, 29.01-02.02, 12-16.02, 04-08.03

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

6A klass - Ilmi Laur-Paist

6AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:11:30 - 11:45
Söömine on pärast
paaristundi
11:45 - 12:0011:45 - 12:0011:45 - 12:0010:45 - 11:00
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
TESoobik005
KTRandma006
VSKRahula326
KITerep106
EKTerep106
2.
9:00-
9:45
MURahula326
MUKerge321
TESoobik005
KTRandma006
MASalum318
KITerep106
EKTerep106
3.
10:00-
10:45
KULaur-Paist431
IKLainväe420
IKKallas421
KKVahtra118p
KKLiivsoo118t
MASalum318
LOLään115
4.
11:00-
11:45
KULaur-Paist431
VKNychyporuk433
SKMetsar423
PKLainväe420
IKLainväe412
IKKallas420
VKNychyporuk433
SKMetsar422
PKLainväe420
MASalum318
5.
12:00-
12:45
MASalum318
AJSepp208
YHVurma432
AJSepp210
KKVahtra118p
KKLiivsoo118t
6.
13:00-
13:45
VKNychyporuk117
SKMetsar431
PKLainväe420
MASalum318
LOLään208
LOLään215
IKLainväe425
IKKallas420
7.
14:00-
14:45
KLJLaur-Paist431
EKTerep106
MURahula326
MUKerge216
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Sepp)
EK - eesti keel (Terep)
IK - inglise keel (Lainväe, Kallas)
KI - kirjandus (Terep)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Liivsoo)
KLJ - klassijuhatajatund (Laur-Paist)
KT - käsitöö ja kodundus (Randma)
KU - kunst (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Lään)
MA - matemaatika (Salum)
MU - muusika (Rahula, Kerge)
PK - prantsuse keel (Lainväe)
SK - saksa keel (Metsar)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Nychyporuk)
VSK - Vocal Spirit koor (Rahula)
YH - ühiskonnaõpetus (Vurma)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kerge - Kuno Kerge (MU)
Lainväe - Laura Lainväe (IK, PK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU, KLJ)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Lään - Anne-Ly Lään (LO)
Metsar - Oliver Metsar (SK)
Nychyporuk - Liudmyla Nychyporuk (VK)
Rahula - Lydia Rahula (VSK, MU)
Randma - Katri Randma (KT)
Salum - Aili Salum (MA)
Sepp - Piret Sepp (AJ)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Terep - Anneliis Terep (KI, EK)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Vurma - Ave Vurma (YH)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A 328
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Prindiplaan

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtib 19. veebruar - 12. aprill 2024 Viimati uuendatud: 23.02.2024 14:55:24. Tunniplaani tarkvara: Untis


Viimati muudetud: 24.10.2022