Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

10A klass - Ingrid Paggi

10AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
IOLaur405
FYSildnik310
KEKippasto206
FILPaggi305
MEHirv405
VDSKadarik407
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
2.
9:00-
9:45
IOLaur405
FYSildnik310
KEKippasto206
EKAdamson108
EKKaju107
EKAdamson108
EKKaju107
MAPukk313
MASõeroja312
3.
10:00-
10:45
VKKirillova433
VKZaglada432
MAPukk313
MASõeroja217
MAPukk217
MASõeroja312
MAPukk313
MASõeroja312
EKAdamson405
EKKaju107
4.
11:00-
11:45
GESuursaar405
EKAdamson108
EKKaju107
PKMartila424
HKMattioli415
SKMänniste423
VKKirillova433
VKZaglada432
EKAdamson405
EKKaju107
5.
12:00-
12:45
MAPukk313
MASõeroja312
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
VKKirillova433
VKZaglada432
6.
13:00-
13:45
GESuursaar405
PKMartila424
HKMattioli326
SKMänniste423
IKBaird420
IKVohnja410
IKKallas409
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer408
IKRaag412
FYSildnik310
KEKippasto206
FYSildnik310
KEKippasto206
7.
14:00-
14:45
KLJPaggi305
GESuursaar405
GESuursaar405
GESuursaar405
FYSildnik310
KEKippasto206
8.
15:00-
15:45
PLMPorn311
KV 21Paggi305
TKAMeeri109
KLTPRElmi106
KEPRKippasto206
MYTMeeri405
ATSamoilenko311
TSATPaggi305
KKArutamm118t
KKVahtra118p
9.
15:55-
16:40
KV 21Paggi305
TKAMeeri109
KLTPRElmi106
KRKMeeri109
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
KKArutamm118t
KKVahtra118p
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AT - Arvuteooria (Samoilenko)
EK - eesti keel (Adamson, Kaju)
FIL - sissejuhatus filosoofiasse (Paggi)
FY - füüsika (Sildnik)
GE - geograafia (Suursaar)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IK - inglise keel (Baird, Vohnja, Kallas, Teever, Soysal, Tapfer, Raag)
IO - inimeseõpetus (Laur)
KE - keemia (Kippasto)
KEPR - Keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Vahtra)
KLJ - klassijuhataja tund (Paggi)
KLTPR - Kultuuriürituste korraldus (Elmi)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KV 21 - Kõne ja väitlus (Paggi)
MA - matemaatika (Pukk, Sõeroja)
ME - meediaõpetus (Hirv)
MYT - mütoloogia ja kultuurilugu (Meeri)
PK - prantsuse keel (Martila)
PLM - Planimeetria (Porn)
SK - saksa keel (Männiste)
TKA - Tallinna keskaegne arhitektuur (Meeri)
TSAT - tsivilisatsioonide arenguteooriad (Paggi)
VDS - veebidisain (Kadarik)
VK - vene keel (Kirillova, Zaglada)
Adamson - Jaanus Adamson (EK)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Baird - Darwin Ray Baird (IK)
Elmi - Grete Elmi (KLTPR)
Hirv - Juta Hirv (ME)
Kadarik - Kaja Kadarik (VDS)
Kaju - Külliki Kaju (EK)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kippasto - Lilian Kippasto (KE, KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Laur - Reet Laur (IO)
Martila - Polina Martila (PK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK)
Meeri - Tiina Meeri (TKA, MYT, KRK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Paggi - Ingrid Paggi (FIL, KLJ, KV 21, TSAT)
Porn - Ivar Porn (PLM)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raag - Epp Raag (IK)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (AT)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Suursaar - Ülle Suursaar (GE)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Tapfer - Marju Tapfer (IK)
Teever - Merle Teever (IK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Õpetajate tunniplaan

III perioodi II poolaasta tunniplaan: kehtiv 22. jaanuar - 16. veebruar 2018. Viimati uuendatud: 22.01.2018 09:32:20.