Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

III perioodi II poolaasta tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

10A klass - Natalia Samoilenko

10AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:10:30 - 10:45
Söömine on pärast paaristundi
11:30 - 11:45
Söömine on pärast paaristundi
12:30 - 12:45
Söömine on pärast paaristundi
13:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
12:30 - 12:45
Söömine on pärast paaristundi
1.
8:00-
8:45
VKKirillova433
VKKotovitš117
KIKäämer108
KIKaldjärv105
KIKauksi109
KIKaju107
MASamoilenko318
MAPukk313
MJHindremäe405
FYSildnik310
2.
9:00-
9:45
MASamoilenko311
MAPukk313
KIKäämer108
KIKaldjärv105
KIKauksi109
KIKaju107
KIKäämer108
KIKaldjärv105
KIKauksi106
KIKaju107
MJHindremäe405
FYSildnik310
3.
10:00-
10:45
MASamoilenko311
MAPukk313
KUMeeri109
KUMeeri109
ROKits R327A
VKKotovitš117
HKMadison414
SKKreegi423
PKHion424
4.
11:00-
11:45
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal404
IKKaus412
KUMeeri109
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKKaus412
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKKaus412
KIKäämer108
KIKaldjärv105
KIKauksi405
KIKaju107
5.
12:00-
12:45
KKRaenok118p
KKRaidma118t
FYSildnik310
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKKaus412
VKKirillova433
VKKotovitš117
KIKäämer108
KIKaldjärv105
KIKauksi405
KIKaju107
6.
13:00-
13:45
KKRaenok118p
KKRaidma118t
MASamoilenko105
MAPukk313
HKMadison414
SKKreegi423
PKHion424
FYSildnik310
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKKaus412
7.
14:00-
14:45
KUMeeri109
MASamoilenko105
MAPukk313
ROKits R327A
VKKirillova117
FYSildnik310
KLJSamoilenko311
8.
15:00-
15:45
TKAMeeri109
GDSLaur-PaistEõpe
ATSamoilenkoEõpe
KUMeeri109
KEPRKippasto206
TSATPaggi305
KRKMeeri109
9.
15:55-
16:40
TKAMeeri109
KV 21PaggiE-õpe
PLMPornEõpe
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35
FILPaggiEõpe

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AT - arvuteooria (Samoilenko)
FIL - sissejuhatus filosoofiasse (Paggi)
FY - füüsika (Sildnik)
GDS - graafiline disain (Laur-Paist)
HK - hispaania keel (Madison)
IK - inglise keel (Vohnja, Kallas, Soysal, Kaus)
KEPR - keemia praktikum (Kippasto)
KI - kirjandus (Käämer, Kaldjärv, Kauksi, Kaju)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Raidma)
KLJ - klassijuhatajatund (Samoilenko)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KU - kunstiõpetus (Meeri)
KV 21 - kõne ja väitlus (Paggi)
MA - matemaatika (Samoilenko, Pukk)
MJ - majandus (Hindremäe)
PK - prantsuse keel (Hion)
PLM - Planimeetria (Porn)
RO - robootika (Kits R)
SK - saksa keel (Kreegi)
TKA - Tallinna keskaegne arhitektuur (Meeri)
TSAT - tsivilisatsioonide arenguteooriad (Paggi)
VK - vene keel (Kirillova, Kotovitš)
Hindremäe - Ander Hindremäe (MJ)
Hion - Sandra Hion (PK)
Kaju - Külliki Kaju (KI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (KI)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kauksi - Eda Kauksi (KI)
Kaus - Merike Kaus (IK)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kits R - Rasmus Kits (RO)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Kreegi - Saale Ariane Kreegi (SK)
Käämer - Karl-Henri Käämer (KI)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (GDS)
Madison - Mari-Liis Madison (HK)
Meeri - Tiina Meeri (KU, TKA, KRK)
Paggi - Ingrid Paggi (TSAT, KV 21, FIL)
Porn - Ivari Porn (PLM)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA, KLJ, AT)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118P 118T 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

III perioodi II poolaasta tunniplaan: kehtib 25. jaanuar 2021 - 19. veebruar 2021 Viimati uuendatud: 22.01.2021 08:06:35.