Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

11B klass - Merle Teever

11BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:11:00 - 11:15
4. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
10:30 - 10:45
Söömine on pärast
paaristundi
13:45 - 14:0013:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
11:30 - 11:45
Söömine on pärast
paaristundi
1.
8:00-
8:45
FYSildnik310
EKKIKauksi109
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKäämer108
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets311
MASamoilenko312
2.
9:00-
9:45
AJPaggi305
EKKIKauksi216
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKäämer108
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets209
MASamoilenko311
HKOntoria-Gonzalez416
SKKreegi423
PKHion424
FYSildnik310
3.
10:00-
10:45
VKKotovitš117
VKKirillova433
EKKIKauksi216
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKäämer108
KKLiivsoo118kt
KKRaenok118kp
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets319
MASamoilenko311
EKKIKauksi109
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKäämer108
4.
11:00-
11:45
URHohensee217
IKTeever421
IKMette312
KKLiivsoo118kt
KKRaenok118kp
VKKotovitš405
BEMette407
EKKIKauksi109
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKäämer108
5.
12:00-
12:45
FYSildnik310
AJPaggi305
FYSildnik310
IKTeever421
IKMette414
AJPaggi305
6.
13:00-
13:45
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets311
MASamoilenko312
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets217
MASamoilenko311
HKOntoria-Gonzalez312
SKKreegi423
PKHion424
FYSildnik310
IKTeever421
IKMette425
7.
14:00-
14:45
HKOntoria-Gonzalez433
SKKreegi423
PKHion424
ÕFPVodja405
AJPaggi305
VKKirillova433
BEMette412
IKTeever421
IKMette425
8.
15:00-
15:45
VKBKotovitš117
RKTAKahm314
IKTeever421
IKMette414
AJPaggi305
KLJTeever311
9.
15:55-
16:40
KRKMeeri109
FILPaggi305
RELMeeri109
KEPRKippasto206
KV 21Paggi305
KRKMeeri109
KMÕmblus203
KMMägi204
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Paggi)
BE - inglise ärikeel (Mette)
EKKI - eesti keel ja kirjandus (Kauksi, Kaldjärv, Kaju, Käämer)
FIL - sissejuhatus filosoofiasse (Paggi)
FY - füüsika (Sildnik)
HK - hispaania keel (Ontoria-Gonzalez)
IK - inglise keel (Teever, Mette)
KEPR - keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Liivsoo, Raenok)
KLJ - klassijuhatajatund (Teever)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KV 21 - kõne ja väitlus (Paggi)
MA - matemaatika (Pukk, Paat, Valdmets, Samoilenko)
PK - prantsuse keel (Hion)
REL - Religioon ja kultuurilugu (Meeri)
RKTA - rahvuskeskse tsivilisatsiooni areng (Kahm)
SK - saksa keel (Kreegi)
UR - uurimistöö alused (Hohensee)
VK - vene keel (Kotovitš, Kirillova)
VKB - vene ärikeel (Kotovitš)
ÕFP - õpilasfirmade programm (Vodja)
Hion - Sandra Hion (PK)
Hohensee - Signe Hohensee (UR)
Kahm - Raido Kahm (RKTA)
Kaju - Külliki Kaju (EKKI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EKKI)
Kauksi - Eda Kauksi (EKKI)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK, VKB)
Kreegi - Saale Ariane Kreegi (SK)
Käämer - Karl-Henri Käämer (EKKI)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Meeri - Tiina Meeri (KRK, REL)
Mette - Tatjana Mette (IK, BE)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Ontoria-Gonzalez - Rubén Ontoria-González (HK)
Paat - Valvo Paat (MA)
Paggi - Ingrid Paggi (AJ, FIL, KV 21)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Teever - Merle Teever (IK, KLJ)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Vodja - Epp Vodja (ÕFP)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK TalTech
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september - 24. oktoober 2021 Viimati uuendatud: 06.10.2021 22:11:55. Tunniplaani tarkvara: Untis