Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D

11B klass - Marju Tapfer

11BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
MAValdmets311
ÕFPVodja405
RKTAPikamäe209
BIOtsus209
VKBKotovitš117
RELMeeri109
MAValdmets311
2.
9:00-
9:45
AJPaggi305
MAValdmets311
VKKotovitš117
VKZaglada432
MAValdmets311
PKMeristo424
SKMänniste423
HKMattioli431
3.
10:00-
10:45
CRTHBaird405
PKMeristo424
SKMänniste423
HKMattioli326
CRTHBaird108
AJPaggi305
CRTHBaird431
4.
11:00-
11:45
FYSildnik310
VKKotovitš117
VKZaglada432
URHohensee217
AJPaggi305
FYSildnik310
5.
12:00-
12:45
BIOtsus209
FYSildnik310
FYSildnik310
VKKotovitš117
VKZaglada432
AJPaggi305
6.
13:00-
13:45
BIOtsus209
KKRaidma118kt
KKRaenok118kp
AJPaggi305
CRTHBaird405
BIOtsus209
7.
14:00-
14:45
FYSildnik310
KKRaidma118kt
KKRaenok118kp
MAValdmets311
KUNMeeri109
BIOtsus209
8.
15:00-
15:45
KV 21Paggi305
KLTPRElmi106
FOSikk208
CINMattioli405
CRTHBaird208
RIKPedaru405
KEPRKippasto206
VVSPorn312
GASTTruusa006
KLJTapfer408
9.
15:55-
16:40
KLTPRElmi106
KRKMeeri109
RIKPedaru405
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
GASTTruusa006
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Paggi)
BI - bioloogia (Otsus)
CIN - Cineforum (Mattioli)
CRTH - Critical Thinking (Baird)
FO - Fotograafia (Sikk)
FY - füüsika (Sildnik)
GAST - Gastronoomia põhialused (Truusa)
HK - hispaania keel (Mattioli)
KEPR - Keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Raidma, Raenok)
KLJ - klassijuhataja tund (Tapfer)
KLTPR - Kultuuriürituste korraldus (Elmi)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KUN - kunst (Meeri)
KV 21 - Kõne ja väitlus (Paggi)
MA - matemaatika (Valdmets)
PK - prantsuse keel (Meristo)
REL - Religioon ja kultuurilugu (Meeri)
RIK - riigikaitse (Pedaru)
RKTA - rahvuskeskse tsivilisatsiooni areng (Pikamäe)
SK - saksa keel (Männiste)
UR - uurimistöö alused (Hohensee)
VK - vene keel (Kotovitš, Zaglada)
VKB - vene ärikeel (Kotovitš)
VVS - Võrrandid ja võrrandisüsteemid (Porn)
ÕFP - õpilasfirmade programm (Vodja)
Baird - Darwin Ray Baird (CRTH)
Elmi - Grete Elmi (KLTPR)
Hohensee - Signe Hohensee (UR)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VKB, VK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK, CIN)
Meeri - Tiina Meeri (REL, KUN, KRK)
Meristo - Merilyn Meristo (PK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Paggi - Ingrid Paggi (AJ, KV 21)
Pedaru - (RIK)
Pikamäe - Tiina Pikamäe (RKTA)
Porn - Ivar Porn (VVS)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FO)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Tapfer - Marju Tapfer (KLJ)
Truusa - David Truusa (GAST)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Vodja - Epp Vodja (ÕFP)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Õpetajate tunniplaan

III perioodi II poolaasta tunniplaan: kehtiv 22. jaanuar - 16. veebruar 2018. Viimati uuendatud: 22.01.2018 09:32:20.