Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

* Ujula tunniplaan 08-12.01, 22-26.01, 05-09.02, 19-23.02, 11-13.03
* Ujula tunniplaan 15-19.01, 29.01-02.02, 12-16.02, 04-08.03

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

10C klass - Signe Hohensee

10CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:13:45 - 14:0012:30 - 12:45
Söömine on pärast
paaristundi
13:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
12:30 - 12:45
Söömine on pärast
paaristundi
12:30 - 12:45
Söömine on pärast
paaristundi
1.
8:00-
8:45
FYSildnik310
EKKIKäämer311
EKKIKauksi108
EKKIKaju107
EKKIKaldjärv105
FYSildnik310
GESaapar210
2.
9:00-
9:45
FYSildnik310
MASõeroja312
MAPukk313
MAPaat409
IKLingiene421
IKSoysal416
GESaapar210
VKKuznetsova322
VKKirillova433
3.
10:00-
10:45
HKOntoria-Gonzalez115
SKMetsar423
PKMartila424
HKOntoria-Gonzalez407
SKMetsar423
PKMartila424
MASõeroja312
MAPukk313
MAPaat409
GESaapar210
FYSildnik310
4.
11:00-
11:45
VKKuznetsova322
VKKirillova433
MJVodja405
MASõeroja312
MAPukk313
MAPaat409
KKVahtra118p
KKLiivsoo118kt
EKKIKäämer108
EKKIKauksi109
EKKIKaju107
EKKIKaldjärv105
5.
12:00-
12:45
GESaapar210
MJVodja405
VKKuznetsova322
VKKirillova433
KKVahtra118p
KKLiivsoo118kt
EKKIKäämer108
EKKIKauksi109
EKKIKaju107
EKKIKaldjärv105
6.
13:00-
13:45
IKLingiene416
IKSoysal404
EKKIKäämer310
EKKIKauksi108
EKKIKaju107
EKKIKaldjärv105
FYSildnik310
MASõeroja312
MAPukk313
MAPaat409
IKLingiene322
IKSoysal416
7.
14:00-
14:45
MASõeroja312
MAPukk313
MAPaat409
IKLingiene424
IKSoysal416
GESaapar210
EKKIKäämer108
EKKIKauksi305
EKKIKaju107
EKKIKaldjärv105
Hohensee217
8.
15:00-
15:45
MYTMeeri405
GDSLaur-Paist407
KEPRKippasto206
TKAMeeri109
IKLingiene410
IKSoysal416
KLJHohensee217
9.
15:55-
16:40
KRKMeeri109
FILPaggi305
ATSamoilenko314
KV 21Käämer108
ANSÕmblus203
TKAMeeri109
KRKMeeri109
KMÕmblus203
KMMägi204
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
ANS - Ansambel (Õmblus)
AT - arvuteooria (Samoilenko)
DÕ - Digiõpe (Hohensee)
EKKI - eesti keel ja kirjandus (Käämer, Kauksi, Kaju, Kaldjärv)
FIL - sissejuhatus filosoofiasse (Paggi)
FY - füüsika (Sildnik)
GDS - graafiline disain (Laur-Paist)
GE - geograafia (Saapar)
HK - hispaania keel (Ontoria-Gonzalez)
IK - inglise keel (Lingiene, Soysal)
KEPR - keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Liivsoo)
KLJ - klassijuhatajatund (Hohensee)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KV 21 - kõne ja väitlus (Käämer)
MA - matemaatika (Sõeroja, Pukk, Paat)
MJ - majandus (Vodja)
MYT - mütoloogia ja kultuurilugu (Meeri)
PK - prantsuse keel (Martila)
SK - saksa keel (Metsar)
TKA - Tallinna keskaegne arhitektuur (Meeri)
VK - vene keel (Kuznetsova, Kirillova)
Hohensee - Signe Hohensee (DÕ, KLJ)
Kaju - Külliki Kaju (EKKI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EKKI)
Kauksi - Eda Kauksi (EKKI)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Käämer - Karl-Henri Käämer (EKKI, KV 21)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (GDS)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Lingiene - Triin Lingiene (IK)
Martila - Polina Martila (PK)
Meeri - Tiina Meeri (MYT, TKA, KRK)
Metsar - Oliver Metsar (SK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Ontoria-Gonzalez - Rubén Ontoria-González (HK)
Paat - Valvo Paat (MA)
Paggi - Ingrid Paggi (FIL)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (AT)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Vodja - Epp Vodja (MJ)
Õmblus - Kristjan Õmblus (ANS, KM)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A 328
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Prindiplaan

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtib 19. veebruar - 12. aprill 2024 Viimati uuendatud: 22.02.2024 09:20:40. Tunniplaani tarkvara: Untis


Viimati muudetud: 24.10.2022