Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

10C klass - Raido Kahm

10CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
VKKotovitš117
VKKirillova433
GDSLaur-Paist404
AJKahm314
MASamoilenko305
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets311
FYSildnik310
2.
9:00-
9:45
AJKahm314
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKMüllerson415
MASamoilenko313
MAPukk310
MAPaat409
MAValdmets311
ITDHohensee217
FYSildnik310
3.
10:00-
10:45
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKITerep106
EKKIKaju107
MASamoilenko313
MAPukk217
MAPaat409
MAValdmets311
VKKotovitš117
VKKirillova433
FYSildnik310
SKMänniste423
PKMartila424
HKMadison414
4.
11:00-
11:45
MASamoilenko208
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets311
MJVodja405
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKMüllerson415
FYSildnik310
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKMüllerson415
5.
12:00-
12:45
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKMüllerson415
MJVodja405
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKITerep109
EKKIKaju107
MASamoilenko313
MAPukk327A
MAPaat409
MAValdmets311
VKKotovitš117
VKKirillova433
6.
13:00-
13:45
KKVahtra118p
KKRaidma118t
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKITerep106
EKKIKaju107
FYSildnik310
IKVohnja410
IKKallas420
IKSoysal416
IKMüllerson415
AJKahm405
7.
14:00-
14:45
KKVahtra118p
KKRaidma118t
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKITerep106
EKKIKaju107
AJKahm314
AJKahm314
EKKIAdamson108
EKKIKaldjärv105
EKKITerep106
EKKIKaju107
8.
15:00-
15:45
PLMPorn312
TKAMeeri109
KV 21Paggi305
KLJKahm314
SKMänniste423
PKMartila424
HKMadison414
KEPRKippasto206
9.
15:55-
16:40
TKAMeeri109
KV 21Paggi305
SKPRPaun204
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Kahm)
EKKI - eesti keel ja kirjandus (Adamson, Kaldjärv, Terep, Kaju)
FY - füüsika (Sildnik)
GDS - graafiline disain (Laur-Paist)
HK - hispaania keel (Madison)
IK - inglise keel (Vohnja, Kallas, Soysal, Müllerson)
ITD - IT ja digiõpe (Hohensee)
KEPR - keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Raidma)
KLJ - klassijuhatajatund (Kahm)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KV 21 - kõne ja väitlus (Paggi)
MA - matemaatika (Samoilenko, Pukk, Paat, Valdmets)
MJ - majandus (Vodja)
PK - prantsuse keel (Martila)
PLM - Planimeetria (Porn)
SK - saksa keel (Männiste)
SKPR - saksa keele praktikum (Paun)
TKA - Tallinna keskaegne arhitektuur (Meeri)
VK - vene keel (Kotovitš, Kirillova)
Adamson - Jaanus Adamson (EKKI)
Hohensee - Signe Hohensee (ITD)
Kahm - Raido Kahm (AJ, KLJ)
Kaju - Külliki Kaju (EKKI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EKKI)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (GDS)
Madison - Mari-Liis Madison (HK)
Martila - Polina Martila (PK)
Meeri - Tiina Meeri (TKA, KRK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Müllerson - Margot Müllerson (IK)
Paat - Valvo Paat (MA)
Paggi - Ingrid Paggi (KV 21)
Paun - Maarika Paun (SKPR)
Porn - Ivar Porn (PLM)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Terep - Anneliis Terep (EKKI)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Vodja - Epp Vodja (MJ)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtiv 16. märts 2020 - 9. aprill 2020 Viimati uuendatud: 15.03.2020 12:15:28.