Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

III perioodi teise poole tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Reede

5
005006013015118p118kp118t118kt
1
TESoobik7C
KTJänes7C
RTMNael1B
KKRaenok7A
KKArutamm7A
2
TESoobik7C
KTJänes7C
KKJürgens1A
KKRaenok7A
KKVahtra10B
KKLiivsoo10B
KKArutamm7A
3
TESoobik5C
KTMereväli5C
KKLaikoja3C
KKVahtra10B
KKArutamm4B
KKLiivsoo10B
KKRaidma4B
4
TESoobik5C
KTMereväli5C
KKLaikoja3A
KKRaidma4A
KKRaenok7B
KKLiivsoo4A
KKArutamm7B
5
KKNael2B
KKVahtra6D
KKRaenok7B
KKLiivsoo6D
KKArutamm7B
6
KTMereväli4A
RTMNael1D
KKVahtra6B
KKArutamm4C
KKLiivsoo6B
KKRaidma4C
7
KTMereväli4A
KKArutamm5C
KKVahtra6C
KKLiivsoo5C
KKRaidma6C
8
KKMeremäe3D
KKVahtra8C
KKRaidma8C
9
GASTTruusa11A
GASTTruusa11B
GASTTruusa11C
KKLaansalu1C
KKVahtra8C
KKRaidma8C
10
GASTTruusa11A
GASTTruusa11B
GASTTruusa11C
105106107108109
1
KIAdamson11C
20SAMeeri12A
20SAMeeri12B
20SAMeeri12C
2
EKAdamson8A
20SAMeeri12A
20SAMeeri12B
20SAMeeri12C
3
KIKaldjärv8B
EKTerep6D
EKKauksi7A
KIAdamson8A
KTMeeri9C
4
GEEller9B
KITerep6A
KIKauksi9A
EKAdamson8C
KTMeeri9C
5
EKKaldjärv7D
EKTerep6C
EKKaju7C
EKKauksi9A
IOTiits6B
6
KIKaldjärv8D
EKKaju7C
KIAdamson9C
KUNMeeri11B
7
EKKIKaldjärv10B
EKKIKaldjärv10C
EKKIKaldjärv10A
EKKITerep10B
EKKITerep10C
EKKITerep10A
EKKIKaju10B
EKKIKaju10C
EKKIAdamson10B
EKKIAdamson10C
8
KLJLeibur10B
9
10
206208209210
1
KEKippasto9A
GESaapar7D
KELään8B
GEEller10C
2
KEKippasto10C
LOSaapar6C
BIOtsus8D
BILuht7B
3
IOLään5B
BIOtsus12B
BILuht9A
4
KEKippasto10B
LOSaapar6D
KELään8D
BILuht7D
5
KEKippasto10B
GESaapar7A
BIPaun8B
BILuht9B
6
KEKippasto10C
GESaapar8C
BIOtsus12C
7
KEKippasto9D
GESaapar8A
BIOtsus11A
8
KLJBarkala8D
9
10
310311312313318
1
FYSildnik10A
MAValdmets6B
MASõeroja8A
MASalum4D
2
FYSildnik8B
MAValdmets9C
MASõeroja6A
YHKahm9B
3
FYSildnik12A
MAValdmets7D
MASõeroja8D
MAPukk9B
AJKahm7C
4
FYSildnik9D
MAValdmets11C
MAValdmets11B
MASõeroja11B
MASõeroja11A
MAPukk11C
MAPukk11B
MASalum4B
5
LOLään4D
MAValdmets11C
MAValdmets11B
MASõeroja11B
MASõeroja11A
MAPukk11C
MAPukk11B
IKTiimus2C
6
KLJLään4D
MAValdmets7D
MASõeroja8B
MAPukk9D
MASalum5C
7
KLJVohnja9A
MAValdmets12B
MAValdmets12A
MAValdmets12C
MASõeroja12B
MASõeroja12A
MASõeroja12C
MAPukk12B
MAPukk12A
MAPukk12C
KLJKallas8B
8
9
10
203204216326305314
1
MUUrbel4C
AJPaggi11B
YHFels9C
2
MUUrbel1B
AJPaggi11B
YHFels9D
3
MUÕmblus11C
BEYevchuk11B
KVEPaggi12C
AJBarkala5D
4
MUÕmblus4D
MUUrbel2D
KVEPaggi12C
AJBarkala8A
5
MUÕmblus8C
GEEller9C
AJYHPaggi12A
AJKahm6A
6
MUÕmblus6D
MUUrbel2C
AJYHPaggi12B
AJBarkala9B
7
KLRKampe
AJBarkala8D
8
MUMägi12B
KBRAimla
KLRKampe
KLJPaggi12A
KLJKahm10C
9
KBRAimla
KLRKampe
10
KLRKampe
113114115116214215
1
EKJürgens1A
IKKellam6D
EKMännik2A
2
EKKellam4B
EKNael2B
MAMännik2A
3
MAJürgens1A
EKKellam1B
LOTiits6B
MANael2B
KUMännik2A
4
EKPeepson5A
MAKellam1B
IOTiits6C
MAMeremäe5D
LIÕNael2B
KUMännik2A
5
MAJürgens4A
PPR
MAMeremäe5A
EKMännik5D
EKLaikoja3C
6
EKLaansalu1C
PPR
MAMeremäe3D
KIPeepson5A
MALaikoja3C
7
MALaansalu1C
EKSillang1D
PPR
EKMeremäe3D
MAPeepson2C
LIÕLaikoja3C
8
KULaansalu1C
MASillang1D
PPR
LIÕPeepson2C
9
KUSillang1D
PPR
10
PPR
217319320321327A
1
KLJUibo S3A
EKPeetris3B
INFKits L8D
2
MASalum6D
EKUibo S3A
MAPeetris3B
LOLaikoja5D
DTLään7D
DTKits L7D
3
URHohensee11A
MAUibo S3A
MAPeetris4C
LOÜksti5A
TEKits L9C
4
ARJürgens1A
EKLaansalu4C
LIÕPeetris3B
LOÜksti5B
TEKits L9C
5
MASalum5B
KUUibo S3A
KUPeetris3B
EKÜksti2D
6
ITDHohensee10B
KIMännik5D
KUPeetris3B
EKÜksti2D
TEKits L4A
7
LIÕÜksti2D
KLJTiimus5A
TEKits L4A
8
9
10
409410412414415416
1
IKVohnja6D
IKKaus4B
HKMadison10B
CONSoysal7B
2
IKVohnja9A
IKKaus11A
IKKaus11C
HKMadison10A
IKLeibur11A
IKLeibur11C
3
MASamoilenko8C
IKVohnja3B
IKKaus9D
HKMadison10C
IKLeibur4A
IKMüllerson6A
4
MASamoilenko11C
MASamoilenko11B
MASamoilenko11A
IKVohnja10A
IKVohnja10C
IKRõuk3C
IKLeibur6B
IKMüllerson10A
IKMüllerson10C
IKSoysal10A
IKSoysal10C
5
MASamoilenko11C
MASamoilenko11B
MASamoilenko11A
IKVohnja8A
IKKaus3D
IKRõuk3D
IKMüllerson2C
IKSoysal8D
6
MASamoilenko9A
IKVohnja3A
IKKaus11A
IKKaus11C
IKLeibur11A
IKLeibur11C
IKMüllerson7A
IKSoysal11A
IKSoysal11C
7
MASamoilenko12B
MASamoilenko12A
MASamoilenko12C
IKKaus5B
IKYevchuk9B
8
9
10
420421422423424425
1
IKKallas5D
IKTiimus5D
IKMägi4B
SKMänniste10B
PKMartila10B
2
IKKallas11A
IKKallas11C
IKTiimus4D
IKMägi4D
SKMänniste10A
PKMartila10A
IKParts9A
3
IKTiimus6A
GIDTeever11B
IKMägi4A
SKMänniste10C
PKMartila10C
IKParts3B
4
IKKallas10A
IKKallas10C
IKMägi6B
HKMattioli12B
PKMartila12B
IKParts3C
5
IKKallas8A
IKTeever8D
IKMägi4C
SKMänniste12B
SKMänniste12C
PKMartila12C
IKParts4C
6
IKKallas11A
IKKallas11C
IKTeever6C
IKMägi7A
SKMänniste12A
PKMartila12A
7
IKMägi5B
SKMänniste11C
PKMartila11C
IKParts9B
8
9
10
117218322432433
1
VKKirillova9B
2
EKVurma4A
VKKirillova6B
3
VKKotovitš10A
VKSulg6C
AJVurma7B
VKKirillova10A
4
VKKotovitš7C
VKKuznetsova8B
VKKirillova8B
5
VKKotovitš10C
VKSulg9D
VKKuznetsova9D
EKVurma5C
VKKirillova10C
6
VKZaglada6A
VKSulg8A
VKKuznetsova8A
AJVurma5B
VKKirillova6A
7
VKKotovitš11B
VKSulg8C
VKKuznetsova8C
VKKirillova11B
8
VKBKotovitš11A
VKBKotovitš11B
VKBKotovitš11C
9
10
217404407405431
1
VKZaglada9B
KULaur-Paist6C
2
MASalum6D
VKZaglada6B
IKSoysal11A
IKSoysal11C
KULaur-Paist4C
3
URHohensee11A
VKZaglada6C
IKSoysal9D
KULaur-Paist4D
4
ARJürgens1A
VKZaglada7C
BIOtsus12A
KULaur-Paist7A
5
MASalum5B
HKMattioli12C
IORoos10A
KULaur-Paist4B
6
ITDHohensee10B
IKTiimus6C
HKMattioli12A
IORoos10A
IKRõuk3A
7
LIÕÜksti2D
HKMattioli11C
8
9
10

Legend

ÕppeainedÕpetajad
20SA - 20. sajandi arhitektuur
AJ - ajalugu
AJYH - Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
AR - arvutiõpetus
BE - inglise ärikeel
BI - bioloogia
CON - conversation
DT - digitehnoloogia
EK - eesti keel
EKKI - eesti keel ja kirjandus
FY - füüsika
GAST - gastronoomia põhialused
GE - geograafia
GID - giidiõpetus
HK - hispaania keel
IK - inglise keel
INF - Informaatika
IO - inimeseõpetus
ITD - IT ja digiõpe
KBR - Koolibändiring
KE - keemia
KI - kirjandus
KK - kehaline kasvatus
KLJ - klassijuhatajatund
KLR - klaveritund
KT - käsitöö
KU - kunstiõpetus
KUN - kunst
KVE - Kultuuridevahelised erisused
LIÕ - loodus- ja inimeseõpetus
LO - loodusõpetus
MA - matemaatika
MU - muusikaõpetus
PK - prantsuse keel
PPR - pikapäevarühm
RTM - rütmika
SK - saksa keel
TE - tehnoloogiaõpetus
UR - uurimistöö alused
VK - vene keel
VKB - vene ärikeel
YH - ühiskonnaõpetus
-
Adamson - Jaanus Adamson
Aimla - Siim Aimla
Arutamm - Ave Arutamm
Barkala - Ester Barkala
Eller - Kahrut Eller
Fels - Erki Fels
Hohensee - Signe Hohensee
Jänes - Karmen Jänes
Jürgens - Annely Jürgens
Kahm - Raido Kahm
Kaju - Külliki Kaju
Kaldjärv - Merle Kaldjärv
Kallas - Ruth Kallas
Kampe - Reinis Kampe
Kauksi - Eda Kauksi
Kaus - Merike Kaus
Kellam - Piret Kellam
Kippasto - Lilian Kippasto
Kirillova - Alla Kirillova
Kits L - Lennart Kits
Kotovitš - Irina Kotovitš
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova
Laansalu - Helbe Laansalu
Laikoja - Helen Laikoja
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist
Leibur - Kristi Leibur
Liivsoo - Liina Liivsoo
Luht - Kaisa-Helena Luht
Lään - Anne-Ly Lään
Madison - Mari-Liis Madison
Martila - Polina Martila
Mattioli - Ana Mattioli
Meeri - Tiina Meeri
Meremäe - Marju Meremäe
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk
Mägi - Kadri Mägi
Männik - Kaja Männik
Männiste - Mart Männiste
Müllerson - Margot Müllerson
Nael - Helina Nael
Otsus - Riina Otsus
Paggi - Ingrid Paggi
Parts - Maire Parts
Paun - Maarika Paun
Peepson - Tiina Peepson
Peetris - Marelin Peetris
Pukk - Alar Pukk
Raenok - Ivo Raenok
Raidma - Heli Raidma
Roos - Ingi Roos
Rõuk - Helis Rõuk
Saapar - Helle-Kai Saapar
Salum - Aili Salum
Samoilenko - Natalia Samoilenko
Sildnik - Eve Sildnik
Sillang - Koidu Sillang
Soobik - Mart Soobik
Soysal - Mustafa Soysal
Sulg - Klaara Sulg
Sõeroja - Kaide Sõeroja
Teever - Merle Teever
Terep - Anneliis Terep
Tiimus - Urve Tiimus
Tiits - Kristiina Tiits
Truusa - David Truusa
Uibo S - Sirje Uibo
Urbel - Liivi Urbel
Vahtra - Indrek Vahtra
Valdmets - Tiia Valdmets
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja
Vurma - Ave Vurma
Yevchuk - Alina Yevchuk
Zaglada - Irina Zaglada
Õmblus - Kristjan Õmblus
Üksti - Endla Üksti

Õpetajate tunniplaan

III perioodi teise poole tunniplaan: kehtiv 27. jaanuar 2020 - 14. veebruar 2020 Viimati uuendatud: 23.01.2020 14:23:52.