Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

III perioodi II poolaasta tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118P 118T 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Reede

5
005006013015118p118P118t118T
1
TESoobik5B
KTMereväli5B
KKLaur1A
KKVahtra11C
KKRaidma11C
2
TESoobik5B
KTMereväli5B
KKMännik3A
KKVahtra11C
KKRaidma11C
3
TESoobik5D
KTMereväli5D
RTMLaikoja1B
KKVahtra7D
KKLiivsoo7D
4
TESoobik5D
KTMereväli5D
KKNael3B
KKArutamm5C
KKVahtra7D
KKRaidma5C
KKLiivsoo7D
5
TESoobik6D
KTMereväli6D
KKRaenok12A
KKLiivsoo5A
KKVahtra4B
KKRaidma5A
KKArutamm4B
6
TESoobik6D
KTMereväli6D
KKMännik3C
KKRaenok6B
KKLiivsoo5D
KKRaidma5D
KKArutamm6B
7
KLJMereväli5C
KKLiivsoo4D
KKRaenok6A
KKRaidma6A
KKArutamm4D
8
KKÜksti3D
KKRaenok8D
KKArutamm8D
9
RTMPeetris1C
KKRaenok8D
KKArutamm8D
10
105106107108109
1
YHFels9B
KITerep7D
EKKauksi9C
20SAMeeri12A
20SAMeeri12B
20SAMeeri12C
2
YHFels9A
EKTerep7C
KIKauksi9C
20SAMeeri12A
20SAMeeri12B
20SAMeeri12C
3
EKKaldjärv9B
EKTerep7B
KIKaju8C
EKKauksi9A
KTMeeri9D
4
KIKaldjärv10A
KIKaldjärv10B
KIKaldjärv10C
KITerep7B
KIKaju10A
KIKaju10B
KIKaju10C
KIKäämer10A
KIKäämer10B
KIKäämer10C
KTMeeri9D
5
KIKaldjärv10A
KIKaldjärv10B
KIKaldjärv10C
EKTerep7A
KIKaju10A
KIKaju10B
KIKaju10C
KIKäämer10A
KIKäämer10B
KIKäämer10C
6
KLJVahtra7C
EKTerep7A
LOLään7B
KTMeeri9A
7
KIKaldjärv8D
KLJTerep7D
KTMeeri9A
8
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)12A
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)12B
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)12C
EKKIKaju12A
EKKIKaju12B
EKKIKaju12C
EKKIKauksi12A
EKKIKauksi12B
EKKIKauksi12C
RELMeeri11A
RELMeeri11B
RELMeeri11C
9
KLJKaldjärv12B
10
206208209210
1
KEKippasto10C
IOTiits7A
GESaapar7C
2
KEKippasto10B
IOTiits7D
KELään9D
3
KEKippasto10B
IOTiits8A
BISikk8D
GESaapar7A
4
KEKippasto8A
KELään8D
BIOtsus9C
GESaapar9B
5
KELään8C
BIOtsus12B
GESaapar8B
6
KEKippasto8B
IOTiits6C
BIOtsus12A
GEEller10B
7
KEKippasto10C
BIOtsus12A
GEEller10B
8
KEPRKippasto11A
KEPRKippasto11B
KEPRKippasto11C
9
10
310311312313318
1
FYSildnik10A
KLJLiivsoo6C
2
FYSildnik10A
MAValdmets7B
MASõeroja7A
MASalum6C
3
YHKahm6B
MAValdmets12B
MAValdmets12A
MAValdmets12C
MASõeroja12B
MASõeroja12A
MASõeroja12C
MAPukk12B
MAPukk12A
MAPukk12C
MASalum4B
4
FYSildnik11A
MAValdmets12B
MAValdmets12A
MAValdmets12C
MASõeroja12B
MASõeroja12A
MASõeroja12C
MAPukk12B
MAPukk12A
MAPukk12C
EKPeetris4B
5
FYSildnik9D
MAValdmets8D
MASõeroja9A
MAPukk7D
MASalum5B
6
FYSildnik12B
MASamoilenko9C
MASõeroja9B
GESaapar7D
MAMeremäe5A
7
KLJSamoilenko10A
MASõeroja9D
8
KLJTeever10B
9
10
203204216326305314
1
MUÕmblus8B
IORoos11B
AJBarkala9A
2
MUÕmblus11A
MUUrbel4B
IORoos11B
MAPaat8A
AJBarkala6A
3
MUÕmblus7C
MUUrbel4D
IKYevchuk11B
MAPaat8B
AJBarkala6D
4
MUÕmblus6C
MUUrbel2B
BEYevchuk11B
FYSikk8C
AJKahm7A
5
MUÕmblus11C
MUUrbel2D
IKYevchuk7B
AJPaggi11B
AJBarkala9B
6
MUÕmblus11C
MUUrbel2C
ACWRYevchuk11B
AJKahm8C
AJBarkala9D
7
MUUrbel3C
AJYHPaggi12C
KLJKahm11C
8
MUUrbel1D
KLJPaggi10C
9
10
113114115116214215
1
EKJürgens2A
EKKellam2B
EKUibo S4A
MAMeremäe6A
EKNael3B
MAMännik3A
2
EKJürgens2A
LIÕKellam2B
EKUibo S4A
MAMeremäe6D
3
MAJürgens2A
KUKellam2B
MAUibo S4A
MAMeremäe5C
MANael3B
EKMännik3A
4
KUJürgens2A
EKKellam5B
LOUibo S4A
MAMeremäe4D
MASalum6B
KUMännik3A
5
EKJürgens4C
IKKellam2B
EKLaansalu5C
EKSillang5D
MAPeepson3C
KUMännik3A
6
EKSillang2D
KIKellam5B
KILaansalu5C
EKJürgens4D
KIPeepson6A
EKPalo1D
7
EKLaansalu2C
MASillang2D
EKPeepson6D
EKPalo1D
8
MALaansalu2C
KUPeepson3C
9
LIÕLaansalu2C
KUPalo1D
10
217319320321327A
1
MASalum5D
EKLaikoja1B
2
EKLaur1A
MALaikoja1B
3
EKPeepson6A
KULaur1A
KLJParts4C
TEKits L9D
4
EKPeepson3C
KULaur1A
KULaikoja1B
EKÜksti3D
TEKits L9D
5
EKNael3B
TUGILaur1A
LOLaikoja6C
MAÜksti3D
6
URHohensee11A
MALaur4C
EKPeetris1C
LIÕÜksti3D
TEKits L9A
7
MAPeetris1C
KUÜksti3D
TEKits L9A
8
ARPeetris1C
9
10
409410412414415416
1
MAPaat8C
IKKaus6B
HKMadison10B
2
IKLeibur3B
IKKaus8B
HKMadison10C
IKMüllerson3B
IKSoysal8B
3
MASamoilenko12B
MASamoilenko12A
MASamoilenko12C
IKVohnja11A
IKVohnja11C
IKKaus5B
HKMadison10A
IKMüllerson11A
IKMüllerson11C
IKSoysal11A
IKSoysal11C
4
MASamoilenko12B
MASamoilenko12A
MASamoilenko12C
IKVohnja9A
HKMattioli11C
IKLeibur2D
IKRõuk4C
IKSoysal7C
5
HKMattioli12C
IKVohnja6A
IKKaus4D
IKLeibur7B
IKMüllerson8A
IKSoysal9C
6
HKMattioli12C
IKVohnja10A
IKVohnja10C
IKKaus10A
IKKaus10C
IKLeibur3A
IKMüllerson3A
IKSoysal10A
IKSoysal10C
7
HKMattioli12B
IKYevchuk11B
IKLeibur11B
IKMüllerson7A
IKSoysal7A
8
CINMattioli11A
CINMattioli11B
CINMattioli11C
9
10
420421422423424425
1
VKKuznetsova9D
IKMägi6B
SKKreegi10B
PKHion10B
IKParts4B
2
VKKuznetsova9B
IKMägi5C
SKKreegi10C
PKHion10C
IKParts5C
3
IKKallas11A
IKKallas11C
IKLeibur11B
IKMägi5B
SKKreegi10A
PKHion10A
4
IKKallas9A
IKTeever7C
IKMägi2D
SKKreegi11C
PKHion11C
IKParts4C
5
IKRõuk6A
IKTeever9C
IKMägi8A
SKKreegi12C
PKHion12C
IKParts2B
6
IKKallas10A
IKKallas10C
GIDTeever11B
SKKreegi12C
PKHion12C
7
IKKallas8C
IKTeever8C
SKKreegi12B
PKHion12B
8
9
10
117218322432433
1
VKKotovitš8A
VKSulg9D
VKZaglada7B
VKKirillova7B
2
VKKotovitš8C
VKZaglada8C
EKVurma6B
VKKirillova9B
3
VKKotovitš10C
VKSulg9C
VKKuznetsova9C
EKVurma6C
VKKirillova10C
4
VKKotovitš8B
VKSulg6A
VKZaglada8B
IOTiits5A
VKKirillova11B
5
VKKotovitš11A
VKSulg7C
VKZaglada7C
KIVurma6B
VKKirillova11A
6
VKKotovitš8D
VKZaglada8D
AJVurma8A
7
VKZaglada6B
KIVurma5A
8
9
10
217404407405431
1
MASalum5D
INFKits L4B
2
KULaur-Paist5D
3
EKPeepson6A
KULaur-Paist5A
4
EKPeepson3C
VKKuznetsova6A
KIKauksi10A
KIKauksi10B
KIKauksi10C
KULaur-Paist6D
5
EKNael3B
INFKits L4D
INFLuha12A
KIKauksi10A
KIKauksi10B
KIKauksi10C
KULaur-Paist4A
6
URHohensee11A
7
MUÕmblus11A
8
ARPeetris1C
9
10

Legend

ÕppeainedÕpetajad
20SA - 20. sajandi arhitektuur
ACWR - Academic Writing
AJ - ajalugu
AJYH - Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
AR - arvutiõpetus
BE - inglise ärikeel
BI - bioloogia
CIN - cineforum
EK - eesti keel
EKKI - eesti keel ja kirjandus
FY - füüsika
GE - geograafia
GID - giidiõpetus
HK - hispaania keel
IK - inglise keel
INF - Informaatika
IO - inimeseõpetus
KE - keemia
KEPR - keemia praktikum
KI - kirjandus
KK - kehaline kasvatus
KLJ - klassijuhatajatund
KT - käsitöö
KU - kunstiõpetus
LIÕ - loodus- ja inimeseõpetus
LO - loodusõpetus
MA - matemaatika
MU - muusikaõpetus
PK - prantsuse keel
REL - Religioon ja kultuurilugu
RTM - rütmika
SK - saksa keel
TE - tehnoloogiaõpetus
TUGI - tugiõpe
UR - uurimistöö alused
VK - vene keel
YH - ühiskonnaõpetus
Arutamm - Ave Arutamm
Barkala - Ester Barkala
Eller - Kahrut Eller
Fels - Erki Fels
Hion - Sandra Hion
Hohensee - Signe Hohensee
Jürgens - Annely Jürgens
Kahm - Raido Kahm
Kaju - Külliki Kaju
Kaldjärv - Merle Kaldjärv
Kaldjärv (end Adamsoni rühm) - Merle Kaldjärv
Kallas - Ruth Kallas
Kauksi - Eda Kauksi
Kaus - Merike Kaus
Kellam - Piret Kellam
Kippasto - Lilian Kippasto
Kirillova - Alla Kirillova
Kits L - Lennart Kits
Kotovitš - Irina Kotovitš
Kreegi - Saale Ariane Kreegi
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova
Käämer - Karl-Henri Käämer
Laansalu - Helbe Laansalu
Laikoja - Helen Laikoja
Laur - Kärt Laur
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist
Leibur - Kristi Leibur
Liivsoo - Liina Liivsoo
Luha - Siim Luha
Lään - Anne-Ly Lään
Madison - Mari-Liis Madison
Mattioli - Ana Mattioli
Meeri - Tiina Meeri
Meremäe - Marju Meremäe
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk
Mägi - Kadri Mägi
Männik - Kaja Männik
Müllerson - Margot Müllerson
Nael - Helina Nael
Otsus - Riina Otsus
Paat - Valvo Paat
Paggi - Ingrid Paggi
Palo - Ene Palo
Parts - Maire Parts
Peepson - Tiina Peepson
Peetris - Marelin Peetris
Pukk - Alar Pukk
Raenok - Ivo Raenok
Raidma - Heli Raidma
Roos - Ingi Roos
Rõuk - Helis Rõuk
Saapar - Helle-Kai Saapar
Salum - Aili Salum
Samoilenko - Natalia Samoilenko
Sikk - Jörgen Ivar Sikk
Sildnik - Eve Sildnik
Sillang - Koidu Sillang
Soobik - Mart Soobik
Soysal - Mustafa Soysal
Sulg - Klaara Sulg
Sõeroja - Kaide Sõeroja
Teever - Merle Teever
Terep - Anneliis Terep
Tiits - Kristiina Tiits
Uibo S - Sirje Uibo
Urbel - Liivi Urbel
Vahtra - Indrek Vahtra
Valdmets - Tiia Valdmets
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja
Vurma - Ave Vurma
Yevchuk - Alina Yevchuk
Zaglada - Irina Zaglada
Õmblus - Kristjan Õmblus
Üksti - Endla Üksti

Õpetajate tunniplaan

III perioodi II poolaasta tunniplaan: kehtib 25. jaanuar 2021 - 19. veebruar 2021 Viimati uuendatud: 22.01.2021 08:06:35.