Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

12C klass - Natalia Samoilenko

12CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
KLJSamoilenko105
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi106
YHPaggi305
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi405
20SKMeeri109
EVÕPrigoda405
2.
9:00-
9:45
YHPaggi305
HKMattioli423
PKMartila424
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi109
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi405
20SKMeeri109
EVÕPrigoda405
3.
10:00-
10:45
HKMattioli422
PKMartila424
AJPaggi305
MAValdmets311
MAPukk313
MASõeroja312
MASamoilenko405
SKMänniste423
IKVohnja410
IKKallas420
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer409
IKParts425
IKYevchuk326
4.
11:00-
11:45
FYSildnik310
SKMänniste423
HKMattioli326
PKMartila424
MAValdmets311
MAPukk313
MASõeroja312
MASamoilenko405
MAValdmets311
MAPukk327A
MASõeroja209
MASamoilenko312
FYSildnik310
5.
12:00-
12:45
MAValdmets311
MAPukk313
MASõeroja312
MASamoilenko314
AJPaggi305
IKVohnja410
IKKallas420
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer409
IKParts425
IKYevchuk209
IKVohnja410
IKKallas420
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer423
IKParts425
IKYevchuk407
RHVSPaet405
6.
13:00-
13:45
IKVohnja410
IKKallas420
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer414
IKParts425
IKYevchuk412
FYSildnik310
FYSildnik310
CAEParts425
CAETapfer407
RHVSPaet405
7.
14:00-
14:45
IKVohnja410
IKKallas420
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer414
IKParts425
IKYevchuk412
FYSildnik310
EKKIKaldjärv105
EKKIKaju107
EKKIKauksi109
AJPaggi305
MAValdmets311
MAPukk313
MASõeroja312
MASamoilenko409
8.
15:00-
15:45
SKMänniste423
KKArutamm118t
KKVahtra118p
CAEParts425
CAETapfer409
SKMänniste423
HKMattioli421
PKMartila424
9.
15:55-
16:40
IDAPorn312
KRKMeeri109
SKPRPaun204
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
20SK - 20. sajandi kunst (Meeri)
AJ - ajalugu (Paggi)
CAE - sertifikaadieksami ettevalmistuskursus (Parts, Tapfer)
EKKI - eesti keel ja kirjandus (Kaldjärv, Kaju, Kauksi)
EVÕ - EV õigussüsteem (Prigoda)
FY - füüsika (Sildnik)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IDA - Integraal diferentsiaalarvutus (Porn)
IK - inglise keel (Vohnja, Kallas, Teever, Soysal, Tapfer, Parts, Yevchuk)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Vahtra)
KLJ - klassijuhatajatund (Samoilenko)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
MA - matemaatika (Valdmets, Pukk, Sõeroja, Samoilenko)
PK - prantsuse keel (Martila)
RHVS - rahvusvahelised suhted (Paet)
SK - saksa keel (Männiste)
SKPR - saksa keele praktikum (Paun)
YH - ühiskonnaõpetus (Paggi)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Kaju - Külliki Kaju (EKKI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EKKI)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kauksi - Eda Kauksi (EKKI)
Martila - Polina Martila (PK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK)
Meeri - Tiina Meeri (20SK, KRK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Paet - Urmas Paet (RHVS)
Paggi - Ingrid Paggi (YH, AJ)
Parts - Maire Parts (IK, CAE)
Paun - Maarika Paun (SKPR)
Porn - Ivar Porn (IDA)
Prigoda - Ruth Prigoda (EVÕ)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (KLJ, MA)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Tapfer - Marju Tapfer (IK, CAE)
Teever - Merle Teever (IK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Yevchuk - Alina Jevchuk (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 16. september 2019 - 18. oktoober 2019 Viimati uuendatud: 20.09.2019 08:35:26.