Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

12C klass - Natalia Samoilenko

12CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
BIOtsus209
SKMänniste423
EKKIKaldjärv105
EKKIAdamson108
EKKIKaju107
EKKIKauksi106
20SAMeeri109
2.
9:00-
9:45
AJYHPaggi305
AJYHPaggi305
SKMänniste423
HKMattioli422
PKMartila424
EKKIKaldjärv105
EKKIAdamson108
EKKIKaju107
EKKIKauksi106
20SAMeeri109
3.
10:00-
10:45
SKMänniste423
HKMattioli422
PKMartila424
AJYHPaggi305
HKMattioli422
PKMartila424
SKMänniste423
KVEPaggi305
4.
11:00-
11:45
AJYHPaggi305
EKKIKaldjärv105
EKKIAdamson108
EKKIKaju107
EKKIKauksi311
MAValdmets311
MAPukk405
MASõeroja312
MASamoilenko313
MAValdmets311
MAPukk327A
MASõeroja312
MASamoilenko313
KVEPaggi305
5.
12:00-
12:45
MATValdmets311
MATPukk313
MATSõeroja312
MATSamoilenko208
BIOtsus209
MAValdmets311
MAPukk405
MASõeroja312
MASamoilenko313
AJYHPaggi305
BIOtsus405
6.
13:00-
13:45
MATValdmets311
MATPukk313
MATSõeroja312
MATSamoilenko208
MAValdmets311
MAPukk313
MASõeroja312
MASamoilenko208
EKKIKaldjärv105
EKKIAdamson109
EKKIKaju107
EKKIKauksi106
BIOtsus209
BIOtsus209
7.
14:00-
14:45
KVEPaggi305
EKKIKaldjärv105
EKKIAdamson109
EKKIKaju107
EKKIKauksi106
HKMattioli431
PKMartila424
MAValdmets311
MAPukk313
MASõeroja312
MASamoilenko409
8.
15:00-
15:45
KKArutamm118t
KKVahtra118p
KLJSamoilenko409
9.
15:55-
16:40
SKPRPaun204
KRKMeeri109
DEMattioli405
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
20SA - 20. sajandi arhitektuur (Meeri)
AJYH - Ajalugu ja ühiskonnaõpetus (Paggi)
BI - bioloogia (Otsus)
DE - (Mattioli)
EKKI - eesti keel ja kirjandus (Kaldjärv, Adamson, Kaju, Kauksi)
HK - hispaania keel (Mattioli)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Vahtra)
KLJ - klassijuhatajatund (Samoilenko)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KVE - Kultuuridevahelised erisused (Paggi)
MA - matemaatika (Valdmets, Pukk, Sõeroja, Samoilenko)
MAT - matemaatika eksamikursus (Valdmets, Pukk, Sõeroja, Samoilenko)
PK - prantsuse keel (Martila)
SK - saksa keel (Männiste)
SKPR - saksa keele praktikum (Paun)
Adamson - Jaanus Adamson (EKKI)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Kaju - Külliki Kaju (EKKI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EKKI)
Kauksi - Eda Kauksi (EKKI)
Martila - Polina Martila (PK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK, DE)
Meeri - Tiina Meeri (20SA, KRK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Paggi - Ingrid Paggi (AJYH, KVE)
Paun - Maarika Paun (SKPR)
Pukk - Alar Pukk (MA, MAT)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA, MAT, KLJ)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA, MAT)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA, MAT)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtiv 17. veebruar 2020 - 9. aprill 2020 Viimati uuendatud: 14.02.2020 15:26:26.