Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

II perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8C klass - Indrek Vahtra

8CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:
1.
8:00-
8:45
INFKits404
KULaur-Paist431
FYSikk209
2.
9:00-
9:45
KULaur-Paist431
MAPukk313
BISikk206
MAPukk313
KITerep106
3.
10:00-
10:45
VKZaglada322
VKSulg218
KEKippasto206
MAPukk313
IKTeever421
IKSoysal416
GEAmbus313
4.
11:00-
11:45
IKTeever421
IKSoysal416
MUÕmblus203
VKZaglada117
VKSulg218
FYSikk318
MAPukk313
5.
12:00-
12:45
KITerep106
Joonas115
EKTerep106
TESoobik005
KTMereväli006
AJBarkala314
6.
13:00-
13:45
BISikk206
KKVahtra118p
KKRaidma118t
AJBarkala314
TESoobik005
KTMereväli006
VKZaglada407
VKSulg218
7.
14:00-
14:45
MAPukk313
KKVahtra118p
KKRaidma118t
IKTeever421
IKSoysal416
EKTerep106
KEKippasto206
8.
15:00-
15:45
KLJVahtra313
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Sikk)
EK - eesti keel (Terep)
EÕ - ettevõtlusõpe (Joonas)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Ambus)
IK - inglise keel (Teever, Soysal)
INF - Informaatika (Kits)
KE - keemia (Kippasto)
KI - kirjandus (Terep)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Raidma)
KLJ - klassijuhatajatund (Vahtra)
KT - käsitöö ja kodundus (Mereväli)
KU - kunst (Laur-Paist)
MA - matemaatika (Pukk)
MU - muusika (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Zaglada, Sulg)
Ambus - Kevin Ambus (GE)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Joonas - Priit Joonas (EÕ)
Kippasto - Lilian Kippasto (KE)
Kits - Lennart Kits (INF)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FY, BI)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Teever - Merle Teever (IK)
Terep - Anneliis Terep (KI, EK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK, KLJ)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK TalTech
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

II perioodi tunniplaan: kehtiv 1. november - 17. detsember 2021 Viimati uuendatud: 22.10.2021 09:54:20. Tunniplaani tarkvara: Untis