Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

III perioodi II poolaasta tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8C klass - Külliki Kaju

8CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:13:45 - 14:0012:45 - 13:0012:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
12:45 - 13:0012:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
1.
8:00-
8:45
INFKits L404
KKRaenok118p
KKArutamm118T
MAPaat409
2.
9:00-
9:45
AJKahm314
GESaapar210
VKZaglada433
VKKotovitš117
KKRaenok118p
KKArutamm118T
VKZaglada322
VKKotovitš117
3.
10:00-
10:45
BISikk217
MAPaat409
EKKaju107
MAPaat409
KIKaju107
4.
11:00-
11:45
EKKaju107
MUÕmblus203
MAPaat409
VKZaglada218
VKKotovitš117
FYSikk305
5.
12:00-
12:45
MAPaat409
KELään208
BISikk314
IKTeever421
IKKallas420
KELään206
6.
13:00-
13:45
KULaur-Paist431
FYSikk310
IKTeever421
IKKallas420
KIKaju107
AJKahm305
7.
14:00-
14:45
IOTiits208
KTJänes006
TESoobik005
KLJKaju107
IKTeever421
IKKallas420
8.
15:00-
15:45
KTJänes006
TESoobik005
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Kahm)
BI - bioloogia (Sikk)
EK - eesti keel (Kaju)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Teever, Kallas)
INF - Informaatika (Kits L)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Kaju)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Arutamm)
KLJ - klassijuhatajatund (Kaju)
KT - käsitöö (Jänes)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
MA - matemaatika (Paat)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Zaglada, Kotovitš)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Jänes - Karmen Jänes (KT)
Kahm - Raido Kahm (AJ)
Kaju - Külliki Kaju (EK, KI, KLJ)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kits L - Lennart Kits (INF)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Paat - Valvo Paat (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (BI, FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Teever - Merle Teever (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118P 118T 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

III perioodi II poolaasta tunniplaan: kehtib 25. jaanuar 2021 - 19. veebruar 2021 Viimati uuendatud: 22.01.2021 08:06:35.