Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

12B klass - Merle Teever

12BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
AJPaggi305
EKKIKaldjärv105
EKKIAdamson108
EKKIKaju107
EKKIKauksi106
PROGLuha407
EKKIKaldjärv105
EKKIAdamson108
EKKIKaju107
EKKIKauksi405
20SKMeeri109
EVÕPrigoda405
2.
9:00-
9:45
BIOtsus209
AJPaggi305
EKKIKaldjärv105
EKKIAdamson108
EKKIKaju107
EKKIKauksi109
EKKIKaldjärv105
EKKIAdamson108
EKKIKaju107
EKKIKauksi405
20SKMeeri109
EVÕPrigoda405
3.
10:00-
10:45
BIOtsus209
HKMattioli423
PKMartila424
MAValdmets311
MAPukk313
MASõeroja312
MASamoilenko405
SKMänniste423
HKMattioli117
PKMartila424
IKVohnja410
IKKallas420
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer409
IKParts425
IKYevchuk326
4.
11:00-
11:45
YHPaggi305
SKMänniste423
MAValdmets311
MAPukk313
MASõeroja312
MASamoilenko405
MAValdmets311
MAPukk327A
MASõeroja209
MASamoilenko312
HKMattioli414
PKMartila424
5.
12:00-
12:45
MAValdmets311
MAPukk313
MASõeroja312
MASamoilenko314
CAETeever407
CAETapfer404
IKVohnja410
IKKallas420
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer409
IKParts425
IKYevchuk209
IKVohnja410
IKKallas420
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer423
IKParts425
IKYevchuk407
YHPaggi305
6.
13:00-
13:45
IKVohnja410
IKKallas420
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer414
IKParts425
IKYevchuk412
AJPaggi305
BIOtsus209
PRETBambus405
BIOtsus209
7.
14:00-
14:45
IKVohnja410
IKKallas420
IKTeever421
IKSoysal416
IKTapfer414
IKParts425
IKYevchuk412
KKArutamm118t
KKVahtra118p
EKKIKaldjärv105
EKKIAdamson206
EKKIKaju107
EKKIKauksi109
PRETBambus405
MAValdmets311
MAPukk313
MASõeroja312
MASamoilenko409
8.
15:00-
15:45
SKMänniste423
HKMattioli425
PKMartila424
CAETeever407
CAETapfer404
BIOtsus209
KLJTeever313
SKMänniste423
9.
15:55-
16:40
IDAPorn312
KRKMeeri109
SKPRPaun204
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
20SK - 20. sajandi kunst (Meeri)
AJ - ajalugu (Paggi)
BI - bioloogia (Otsus)
CAE - sertifikaadieksami ettevalmistuskursus (Teever, Tapfer)
EKKI - eesti keel ja kirjandus (Kaldjärv, Adamson, Kaju, Kauksi)
EVÕ - EV õigussüsteem (Prigoda)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IDA - Integraal diferentsiaalarvutus (Porn)
IK - inglise keel (Vohnja, Kallas, Teever, Soysal, Tapfer, Parts, Yevchuk)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Vahtra)
KLJ - klassijuhatajatund (Teever)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
MA - matemaatika (Valdmets, Pukk, Sõeroja, Samoilenko)
PK - prantsuse keel (Martila)
PRET - protokoll ja etikett (Bambus)
PROG - programmeerimine (Luha)
SK - saksa keel (Männiste)
SKPR - saksa keele praktikum (Paun)
YH - ühiskonnaõpetus (Paggi)
Adamson - Jaanus Adamson (EKKI)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Bambus - Lauri Bambus (PRET)
Kaju - Külliki Kaju (EKKI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EKKI)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kauksi - Eda Kauksi (EKKI)
Luha - Siim Luha (PROG)
Martila - Polina Martila (PK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK)
Meeri - Tiina Meeri (20SK, KRK)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Paggi - Ingrid Paggi (AJ, YH)
Parts - Maire Parts (IK)
Paun - Maarika Paun (SKPR)
Porn - Ivar Porn (IDA)
Prigoda - Ruth Prigoda (EVÕ)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Tapfer - Marju Tapfer (IK, CAE)
Teever - Merle Teever (IK, CAE, KLJ)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Yevchuk - Alina Jevchuk (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 16. september 2019 - 18. oktoober 2019 Viimati uuendatud: 20.09.2019 08:35:26.