Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D

5D klass - Aili Salum

5DEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus203
KKRaidma118p
KKLiivsoo118t
IKVohnja410
ROKits327A
MASalum318
IKVohnja410
IKKellam215
2.
9:00-
9:45
KKRaidma118p
KKLiivsoo118t
Metsatalu431
MUÕmblus203
EKValgma106
KKRaidma118p
KKLiivsoo118t
3.
10:00-
10:45
EKValgma107
MASalum318
KULaur-Paist431
LOUibo T.115
EKValgma106
4.
11:00-
11:45
MASalum318
LOUibo T.115
MASalum318
KIValgma106
MASalum318
5.
12:00-
12:45
ROKits327A
IKKellam420
EKValgma106
AJPikamäe209
KIValgma109
TESoobik005
KTUibo T.006
6.
13:00-
13:45
HMSaapar217
IKVohnja410
IKKellam415
IOLään206
TESoobik005
KTUibo T.006
7.
14:00-
14:45
KLJSalum318
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Pikamäe)
EK - eesti keel (Valgma)
EÕ - ettevõtlusõpe (Metsatalu)
HM - huvitav matemaatika (Saapar)
IK - inglise keel (Vohnja, Kellam)
IO - inimeseõpetus (Lään)
KI - kirjandus (Valgma)
KK - kehaline kasvatus (Raidma, Liivsoo)
KLJ - klassijuhataja tund (Salum)
KT - käsitöö (Uibo T.)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus)
LO - loodusõpetus (Uibo T.)
MA - matemaatika (Salum)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
RO - robootika (Kits)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
Kellam - Piret Kellam (IK)
Kits - Rasmus Kits (RO)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Lään - Anne-Ly Lään (IO)
Metsatalu - Elbe Metsatalu (EÕ)
Pikamäe - Tiina Pikamäe (AJ)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (HM)
Salum - Aili Salum (MA, KLJ)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Uibo T. - Tiiu Uibo (LO, KT)
Valgma - Leelo Valgma (EK, KI)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Õpetajate tunniplaan

III perioodi esimese poole tunniplaan: kehtiv 21. jaanuar 2019 - 15. veebruar 2019 Viimati uuendatud: 22.01.2019 12:53:28.