Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

III perioodi II poolaasta tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118P 118T 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Kolmapäev

3
005006013015118p118P118t118T
1
TESoobik5C
KTMereväli5C
KKVahtra9C
KKRaidma9C
2
TESoobik5C
KTMereväli5C
KKVahtra9C
KKLiivsoo4C
KKRaidma9C
KKArutamm4C
3
TESoobik6B
KTMereväli6B
KKKellam2B
KKLiivsoo5D
KKVahtra4B
KKRaidma5D
KKArutamm4B
4
TESoobik6B
KTMereväli6B
KKLaur1A
KKArutamm5B
KKVahtra7B
KKRaidma5B
KKLiivsoo7B
5
TESoobik8D
KTJänes8D
KKArutamm5C
KKVahtra7B
KKRaidma5C
KKLiivsoo7B
6
TESoobik8D
KTJänes8D
RTMPalo1D
KKRaenok10C
KKVahtra4A
KKArutamm4A
KKLiivsoo10C
7
TESoobik8C
KTJänes8C
KKRaenok10C
KKLiivsoo10C
8
TESoobik8C
KTJänes8C
KKÜksti3D
KKRaenok10B
KKLiivsoo10B
9
KKPeetris1C
KKRaenok10B
KKLiivsoo10B
10
105106107108109
1
2
KIKaldjärv10A
KIKaldjärv10B
KIKaldjärv10C
KIKauksi10A
KIKauksi10B
KIKauksi10C
KIKaju10A
KIKaju10B
KIKaju10C
KIKäämer10A
KIKäämer10B
KIKäämer10C
3
KIKaldjärv8D
KITerep7A
EKKaju8C
EKKauksi9A
KUMeeri10A
4
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)12A
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)12B
EKKIKaldjärv (end Adamsoni rühm)12C
KITerep7A
EKKIKaju12A
EKKIKaju12B
EKKIKaju12C
EKKIKauksi12A
EKKIKauksi12B
EKKIKauksi12C
5
LOLaikoja6D
EKTerep7D
IOTiits5B
EKKauksi8A
KUNMeeri12C
6
EKKaldjärv9B
EKTerep7D
LOTiits5C
KUNMeeri11A
7
EKKIKaldjärv12B
EKKIKaldjärv12C
KLJKallas9B
EKKauksi9C
KUNMeeri11A
8
EKKIKaldjärv12B
EKKIKaldjärv12C
KUMeeri10A
9
KRKUMeeri12A
KRKUMeeri12B
KRKUMeeri12C
10
206208209210
1
IOTiits8D
MAMeremäe6D
2
FYSikk8A
BIPaun9A
BIOtsus12A
GESaapar7B
3
LOLään7C
BIPaun9B
BIOtsus9D
GESaapar10C
4
KELään9D
IOTiits6A
GEEller10B
GESaapar9C
5
KEKippasto10B
KELään9B
BIOtsus12A
GESaapar9D
6
KEKippasto10B
LOLään7A
FYSikk9C
GESaapar7C
7
KELään9A
8
9
10
310311312313318
1
FYSildnik12A
MAValdmets10B
MAValdmets10C
MAPukk10B
MAPukk10C
MAPukk10A
MASamoilenko10B
MASamoilenko10C
MASamoilenko10A
2
FYSildnik8B
MAValdmets11C
MAValdmets11B
MAValdmets11A
MASõeroja9B
MAPukk11C
MAPukk11B
MAPukk11A
MASamoilenko11C
MASamoilenko11B
MASamoilenko11A
3
FYSildnik12B
MAValdmets11C
MAValdmets11B
MAValdmets11A
BISikk8B
MAPukk11C
MAPukk11B
MAPukk11A
MASamoilenko11C
MASamoilenko11B
MASamoilenko11A
4
MAValdmets8D
MASõeroja9A
AJKahm7D
EKPeetris4B
5
FYSildnik12B
HKMattioli11A
MASõeroja9A
MAPukk7C
MASalum5D
6
FYSildnik11C
MAValdmets12B
MAValdmets12A
MAValdmets12C
MASõeroja12B
MASõeroja12A
MASõeroja12C
MAPukk12B
MAPukk12A
MAPukk12C
MASamoilenko12B
MASamoilenko12A
MASamoilenko12C
7
KLJSildnik12A
KLJSõeroja7A
KLJKaus8B
KLJRaidma5B
8
9
10
203204216326305314
1
AJYHPaggi12B
2
MUUibo E1B
MUKerge2A
MURahula2A
AJYHPaggi12C
YHKahm6A
3
MUUibo E6A
MUKerge5B
MURahula6A
AJYHPaggi12C
AJBarkala6D
4
MUÕmblus5C
MUKerge4A
MURahula4A
TSATPaggi11C
AJBarkala5A
5
MUUibo E3B
MUKerge5A
MURahula5A
TSATPaggi11C
BISikk8C
6
MUÕmblus5D
MUKerge3A
MURahula3A
AJPaggi11B
AJBarkala9D
7
MUÕmblus11C
MUUrbel3D
AJPaggi11B
KLJBarkala9D
8
MUUrbel1C
9
MUUrbel1D
10
113114115116214215
1
KIKellam5B
KLJArutamm6B
EKJürgens4D
2
BITiits7A
EKKellam2B
EKUibo S4A
EKJürgens4D
LIÕNael3B
EKPeepson6D
3
MAMeremäe5C
LOTiits4D
EKNael3B
MAMännik3A
4
MAJürgens2A
MAKellam2B
IKRõuk4C
MAMeremäe4D
MANael3B
EKMännik3A
5
LIÕJürgens2A
IKKellam2B
MAUibo S4A
MAMeremäe6A
EKPeepson3C
IKRõuk4D
6
EKLaansalu2C
EKSillang2D
EKJürgens4C
KLJMeremäe4D
EKPeepson3C
IKRõuk6A
7
MALaansalu2C
MASillang2D
MAPeepson3C
EKPalo1D
8
LIÕLaansalu2C
KUSillang2D
KUPeepson3C
MAPalo1D
9
KUSillang2D
KUPeepson3C
10
217319320321327A
1
MASalum4B
EKLaur1A
EKLaikoja1B
DTLään7C
DTKits R7C
2
MASalum6B
MALaur1A
LOLaikoja6C
MAMeremäe5A
DTLään7C
DTKits R7C
3
EKJürgens2A
LOLaur1A
KULaikoja1B
ROKits R4C
4
EKÜksti3D
MASalum6C
KULaikoja1B
KIPeepson6D
ROKits R5D
5
EKMännik3A
MALaur4C
TUGIPeetris1C
LOÜksti6B
ROKits R3D
6
MASalum5B
IKLeibur3B
EKPeetris1C
MAÜksti3D
ROKits R6D
7
MAPeetris1C
ROKits R10A
8
9
EKLaansalu2C
10
409410412414415416
1
MAPaat10B
MAPaat10C
IKVohnja6C
IKKaus6C
IKSoysal9D
2
MAPaat11C
MAPaat11B
MAPaat11A
IKVohnja4B
IKKaus5B
IKLeibur3A
IKMüllerson3A
HKMattioli12B
3
MAPaat11C
MAPaat11B
MAPaat11A
IKVohnja4A
BRKULeibur10B
IKMüllerson8A
IKSoysal9C
4
MAPaat8C
IKVohnja10A
IKVohnja10C
IKKaus10A
IKKaus10C
IKLeibur11B
IKMüllerson3C
IKSoysal10A
IKSoysal10C
5
MAPaat8B
IKVohnja10A
IKVohnja10C
IKKaus10A
IKKaus10C
IKLeibur2D
IKMüllerson3D
IKSoysal10A
IKSoysal10C
6
MAPaat8A
IKVohnja6A
IKKaus6B
HKMadison10A
IKMüllerson3B
IKTiimus6D
7
IKVohnja7D
HKMadison10B
IKLeibur7B
IKSoysal7C
8
HKMadison10C
9
10
420421422423424425
1
IKKallas9B
IKTeever9D
IKParts9B
2
IKKallas8D
IKTeever8D
IKMägi5B
SKKreegi12B
PKHion12B
IKParts4B
3
IKTeever9C
HKMattioli12A
IKMägi8A
SKKreegi12A
PKHion12A
IKParts4C
4
IKKallas10A
IKKallas10C
HKMattioli11A
IKTiimus3C
SKKreegi11A
PKHion11A
IKMägi5D
5
IKKallas10A
IKKallas10C
GIDTeever11B
IKTiimus2C
SKKreegi11A
PKHion11A
IKParts2B
6
IKKallas8C
IKTeever8C
IKMägi6B
SKKreegi10A
PKHion10A
7
IKTeever7C
IKTiimus5D
SKKreegi10B
PKHion10B
IKParts7D
8
SKKreegi10C
PKHion10C
9
10
SKRRammo2D
117218322432433
1
VKKotovitš11B
VKZaglada8B
2
VKKotovitš8C
VKSulg9D
VKKuznetsova9D
AJBarkala5D
VKZaglada8C
3
VKKotovitš10B
VKSulg6C
VKKuznetsova6C
EKVurma5A
4
VKZaglada7C
VKSulg7C
VKKuznetsova9B
AJVurma8B
VKKirillova9B
5
VKZaglada7A
IKMägi2D
IKNael2C
KIVurma6C
VKKirillova7A
6
VKZaglada7B
VKSulg9A
VKKuznetsova9A
EKVurma6C
VKKirillova7B
7
VKZaglada8A
VKSulg6D
VKKuznetsova6D
KIVurma6B
VKKirillova10A
8
9
10
217404407405431
1
MASalum4B
KULaur-Paist7D
2
MASalum6B
KULaur-Paist7D
3
EKJürgens2A
INFKits L4A
MUÕmblus7D
KULaur-Paist7B
4
EKÜksti3D
INFKits L4C
IKYevchuk11B
KULaur-Paist8A
5
EKMännik3A
INFKits L4D
ACWRYevchuk11B
MUÕmblus9C
6
MASalum5B
INFKits L8B
CONYevchuk8B
7
INFKits L8D
8
RIKPeets11A
RIKPeets11B
RIKPeets11C
9
EKLaansalu2C
RIKPeets11A
RIKPeets11B
RIKPeets11C
10

Legend

ÕppeainedÕpetajad
ACWR - Academic Writing
AJ - ajalugu
AJYH - Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
BI - bioloogia
BRKU - briti kultuurilugu
CON - conversation
DT - digitehnoloogia
EK - eesti keel
EKKI - eesti keel ja kirjandus
FY - füüsika
GE - geograafia
GID - giidiõpetus
HK - hispaania keel
IK - inglise keel
INF - Informaatika
IO - inimeseõpetus
KE - keemia
KI - kirjandus
KK - kehaline kasvatus
KLJ - klassijuhatajatund
KRKU - Kristlus kunstis
KT - käsitöö
KU - kunstiõpetus
KUN - kunst
LIÕ - loodus- ja inimeseõpetus
LO - loodusõpetus
MA - matemaatika
MU - muusikaõpetus
PK - prantsuse keel
RIK - riigikaitse
RO - robootika
RTM - rütmika
SK - saksa keel
SKR - saksa keele ring
TE - tehnoloogiaõpetus
TSAT - tsivilisatsioonide arenguteooriad
TUGI - tugiõpe
VK - vene keel
YH - ühiskonnaõpetus
Arutamm - Ave Arutamm
Barkala - Ester Barkala
Eller - Kahrut Eller
Hion - Sandra Hion
Jänes - Karmen Jänes
Jürgens - Annely Jürgens
Kahm - Raido Kahm
Kaju - Külliki Kaju
Kaldjärv - Merle Kaldjärv
Kaldjärv (end Adamsoni rühm) - Merle Kaldjärv
Kallas - Ruth Kallas
Kauksi - Eda Kauksi
Kaus - Merike Kaus
Kellam - Piret Kellam
Kerge - Kuno Kerge
Kippasto - Lilian Kippasto
Kirillova - Alla Kirillova
Kits L - Lennart Kits
Kits R - Rasmus Kits
Kotovitš - Irina Kotovitš
Kreegi - Saale Ariane Kreegi
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova
Käämer - Karl-Henri Käämer
Laansalu - Helbe Laansalu
Laikoja - Helen Laikoja
Laur - Kärt Laur
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist
Leibur - Kristi Leibur
Liivsoo - Liina Liivsoo
Lään - Anne-Ly Lään
Madison - Mari-Liis Madison
Mattioli - Ana Mattioli
Meeri - Tiina Meeri
Meremäe - Marju Meremäe
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk
Mägi - Kadri Mägi
Männik - Kaja Männik
Müllerson - Margot Müllerson
Nael - Helina Nael
Otsus - Riina Otsus
Paat - Valvo Paat
Paggi - Ingrid Paggi
Palo - Ene Palo
Parts - Maire Parts
Paun - Maarika Paun
Peepson - Tiina Peepson
Peetris - Marelin Peetris
Peets - Ivo Peets
Pukk - Alar Pukk
Raenok - Ivo Raenok
Rahula - Lydia Rahula
Raidma - Heli Raidma
Rammo - Riina Rammo
Rõuk - Helis Rõuk
Saapar - Helle-Kai Saapar
Salum - Aili Salum
Samoilenko - Natalia Samoilenko
Sikk - Jörgen Ivar Sikk
Sildnik - Eve Sildnik
Sillang - Koidu Sillang
Soobik - Mart Soobik
Soysal - Mustafa Soysal
Sulg - Klaara Sulg
Sõeroja - Kaide Sõeroja
Teever - Merle Teever
Terep - Anneliis Terep
Tiimus - Urve Tiimus
Tiits - Kristiina Tiits
Uibo E - Ene Uibo
Uibo S - Sirje Uibo
Urbel - Liivi Urbel
Vahtra - Indrek Vahtra
Valdmets - Tiia Valdmets
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja
Vurma - Ave Vurma
Yevchuk - Alina Yevchuk
Zaglada - Irina Zaglada
Õmblus - Kristjan Õmblus
Üksti - Endla Üksti

Õpetajate tunniplaan

III perioodi II poolaasta tunniplaan: kehtib 25. jaanuar 2021 - 19. veebruar 2021 Viimati uuendatud: 27.01.2021 16:08:09.