Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

* Ujula tunniplaan 08-12.01, 22-26.01, 05-09.02, 19-23.02, 11-13.03
* Ujula tunniplaan 15-19.01, 29.01-02.02, 12-16.02, 04-08.03

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

7D klass - Kaide Sõeroja

7DEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:11:30 - 11:45
Söömine on pärast
paaristundi
12:30 - 12:45
Söömine on pärast
paaristundi
12:45 - 13:0012:45 - 13:0010:00 - 10:15
3. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
BIKivisoo209
VKKotovitš117
VKNychyporuk416
IOTiits208
2.
9:00-
9:45
GEKivisoo209
AJSepp105
MASõeroja312
IKVohnja410
IKKaus412
VKKotovitš117
VKNychyporuk407
3.
10:00-
10:45
KIKäämer108
VKKotovitš117
VKNychyporuk433
MUÕmblus203
LOLään206
EKKäämer108
4.
11:00-
11:45
EKKäämer108
KKArutamm118kt
KKRaenok118kp
IOTiits208
EKKäämer108
IKVohnja410
IKKaus412
5.
12:00-
12:45
LOLään206
KKArutamm118t
KKRaenok118kp
KIKäämer107
MASõeroja312
MASõeroja312
6.
13:00-
13:45
AJSepp107
IKVohnja410
IKKaus412
GEKivisoo210
KULaur-Paist431
7.
14:00-
14:45
MASõeroja312
KTMereväli006
TESoobik005
8.
15:00-
15:45
KLJSõeroja312
KTMereväli006
TESoobik005
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Sepp)
BI - bioloogia (Kivisoo)
EK - eesti keel (Käämer)
GE - geograafia (Kivisoo)
IK - inglise keel (Vohnja, Kaus)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Käämer)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Raenok)
KLJ - klassijuhatajatund (Sõeroja)
KT - käsitöö ja kodundus (Mereväli)
KU - kunst (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Lään)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MU - muusika (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kotovitš, Nychyporuk)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Kaus - Merike Kaus (IK)
Kivisoo - Merris Kivisoo (BI, GE)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Käämer - Karl-Henri Käämer (KI, EK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Lään - Anne-Ly Lään (LO)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Nychyporuk - Liudmyla Nychyporuk (VK)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Sepp - Piret Sepp (AJ)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA, KLJ)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A 328
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Prindiplaan

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtib 19. veebruar - 12. aprill 2024 Viimati uuendatud: 20.02.2024 09:23:41. Tunniplaani tarkvara: Untis


Viimati muudetud: 24.10.2022