Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

* Ujula tunniplaan 08-12.01, 22-26.01, 05-09.02, 19-23.02, 11-13.03
* Ujula tunniplaan 15-19.01, 29.01-02.02, 12-16.02, 04-08.03

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

7C klass - Maire Parts

7CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:12:45 - 13:0010:30 - 10:45
Söömine on pärast
paaristundi
11:45 - 12:0012:45 - 13:0012:45 - 13:00
1.
8:00-
8:45
MAPaat409
VKKotovitš117
VKNychyporuk321
KLJParts409
2.
9:00-
9:45
VKKotovitš117
VKNychyporuk432
KKRaenok118kt
KKArutamm118kp
EKReinthal115
LOLään206
GEKivisoo215
3.
10:00-
10:45
IKParts425
IKLingiene416
KKRaenok118t
KKArutamm118p
IKParts425
IKLingiene421
AJSepp215
AJSepp116
4.
11:00-
11:45
MAPaat409
DTLään327A
DTKits327A
KULaur-Paist431
EKReinthal115
MAPaat409
5.
12:00-
12:45
EKReinthal106
DTLään327A
DTKits327A
KIReinthal305
IKParts425
IKLingiene407
KIReinthal106
6.
13:00-
13:45
BIKivisoo108
LOLään209
MAPaat409
GEKivisoo114
VKKotovitš412
VKNychyporuk218
7.
14:00-
14:45
KTMereväli006
TESoobik005
MUÕmblus203
8.
15:00-
15:45
KTMereväli006
TESoobik005
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Sepp)
BI - bioloogia (Kivisoo)
DT - digitehnoloogia (Lään, Kits)
EK - eesti keel (Reinthal)
GE - geograafia (Kivisoo)
IK - inglise keel (Parts, Lingiene)
KI - kirjandus (Reinthal)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Arutamm)
KLJ - klassijuhatajatund (Parts)
KT - käsitöö ja kodundus (Mereväli)
KU - kunst (Laur-Paist)
LO - loodusõpetus (Lään)
MA - matemaatika (Paat)
MU - muusika (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kotovitš, Nychyporuk)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Kits - Lennart Kits (DT)
Kivisoo - Merris Kivisoo (GE, BI)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Lingiene - Triin Lingiene (IK)
Lään - Anne-Ly Lään (LO, DT)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Nychyporuk - Liudmyla Nychyporuk (VK)
Paat - Valvo Paat (MA)
Parts - Maire Parts (KLJ, IK)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Reinthal - Tuuli Reinthal (EK, KI)
Sepp - Piret Sepp (AJ)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A 328
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Prindiplaan

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtib 19. veebruar - 12. aprill 2024 Viimati uuendatud: 20.02.2024 09:23:41. Tunniplaani tarkvara: Untis


Viimati muudetud: 24.10.2022