Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

V perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D

10B klass - Merle Kaldjärv

10BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
ITDHohensee217
FILPaggi305
MASHirv405
IORoos105
KEKippasto206
2.
9:00-
9:45
VKKotovitš117
VKKirillova433
MASamoilenko209
MAPukk313
MASõeroja312
MAViikvald208
KUNMeeri109
KUNMeeri109
KEKippasto206
3.
10:00-
10:45
SKMänniste423
PKMartila424
HKMattioli414
KUNMeeri109
KUNMeeri109
KUNMeeri109
MASamoilenko217
MAPukk327A
MASõeroja312
MAViikvald313
4.
11:00-
11:45
IORoos105
AJPaggi305
IKTeever421
IKBaird420
IKTeever421
IKBaird420
AJPaggi305
5.
12:00-
12:45
MASamoilenko312
MAPukk313
MASõeroja311
MAViikvald208
AJPaggi305
MASamoilenko311
MAPukk313
MASõeroja312
MAViikvald208
IKTeever421
IKBaird420
SKMänniste423
PKMartila424
HKMattioli414
6.
13:00-
13:45
MASamoilenko312
MAPukk313
MASõeroja311
MAViikvald208
KEKippasto206
AJPaggi305
KEKippasto206
VKKotovitš117
VKKirillova433
7.
14:00-
14:45
IKTeever421
IKBaird420
KEKippasto206
AJPaggi305
VKKotovitš117
VKKirillova433
IKTeever421
IKBaird420
8.
15:00-
15:45
KLJKaldjärv105
ATSamoilenko311
TSATPaggi305
KLTKORElmi405
KRKMeeri109
KKRaenok118p
KKLiivsoo118t
PLMPorn312
KEPRKippasto206
TKAMeeri109
VDSLaur-Paist407
9.
15:55-
16:40
MYTMeeri109
KRKMeeri109
KLTKORElmi405
SKPRPaun204
KKRaenok118p
KKLiivsoo118t
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35
SKPRPaun204

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Paggi)
AT - Arvuteooria (Samoilenko)
FIL - sissejuhatus filosoofiasse (Paggi)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IK - inglise keel (Teever, Baird)
IO - inimeseõpetus (Roos)
ITD - IT ja digiõpe (Hohensee)
KE - keemia (Kippasto)
KEPR - Keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Liivsoo)
KLJ - klassijuhataja tund (Kaldjärv)
KLTKOR - Kultuuriürituste korraldus (Elmi)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KUN - kunst (Meeri)
MA - matemaatika (Samoilenko, Pukk, Sõeroja, Viikvald)
MAS - meedia ja avalikud suhted (Hirv)
MYT - mütoloogia ja kultuurilugu (Meeri)
PK - prantsuse keel (Martila)
PLM - Planimeetria (Porn)
SK - saksa keel (Männiste)
SKPR - saksa keele praktikum (Paun)
TKA - Tallinna keskaegne arhitektuur (Meeri)
TSAT - tsivilisatsioonide arenguteooriad (Paggi)
VDS - veebidisain (Laur-Paist)
VK - vene keel (Kotovitš, Kirillova)
Baird - Darwin Ray Baird (IK)
Elmi - Grete Elmi (KLTKOR)
Hirv - Juta Hirv (MAS)
Hohensee - Signe Hohensee (ITD)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (KLJ)
Kippasto - Lilian Kippasto (KE, KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (VDS)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Martila - Polina Martila (PK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK)
Meeri - Tiina Meeri (KUN, KRK, TKA, MYT)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Paggi - Ingrid Paggi (FIL, AJ, TSAT)
Paun - Maarika Paun (SKPR)
Porn - Ivar Porn (PLM)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Roos - Ingi Roos (IO)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA, AT)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Teever - Merle Teever (IK)
Viikvald - Andreas Viikvald (MA)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Õpetajate tunniplaan

V perioodi tunniplaan: kehtiv 20. mai 2019 - 11. juuni 2019 Viimati uuendatud: 16.05.2019 17:19:18.