Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D

10B klass - Merle Kaldjärv

10BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
VKKotovitš117
VKKirillova433
FILPaggi305
MASHirv405
FYSildnik310
KIAdamson108
KIKaldjärv105
KIKauksi109
KIKaju312
2.
9:00-
9:45
VKKotovitš117
VKKirillova433
MASamoilenko209
MAPukk313
MASõeroja312
MAViikvald208
KIAdamson108
KIKaldjärv105
KIKauksi109
KIKaju107
KIAdamson108
KIKaldjärv105
KIKauksi109
KIKaju107
ITDHohensee217
3.
10:00-
10:45
SKMänniste423
PKMartila424
HKMattioli414
MUÕmblus203
KIAdamson108
KIKaldjärv105
KIKauksi109
KIKaju107
KIAdamson108
KIKaldjärv105
KIKauksi109
KIKaju107
MASamoilenko217
MAPukk327A
MASõeroja312
MAViikvald313
4.
11:00-
11:45
FYSildnik310
MUÕmblus203
IKTeever421
IKBaird420
IKTeever421
IKBaird420
FYSildnik310
5.
12:00-
12:45
MASamoilenko312
MAPukk313
MASõeroja405
MAViikvald208
IKTeever421
IKBaird420
MASamoilenko311
MAPukk313
MASõeroja312
MAViikvald208
IKTeever421
IKBaird420
SKMänniste423
PKMartila424
HKMattioli414
6.
13:00-
13:45
MASamoilenko312
MAPukk313
MASõeroja405
MAViikvald208
FYSildnik310
MUÕmblus203
IORoos405
VKKotovitš117
VKKirillova433
7.
14:00-
14:45
IKTeever421
IKBaird420
FYSildnik310
MUÕmblus203
IORoos405
MUÕmblus326
8.
15:00-
15:45
KLJKaldjärv105
ATSamoilenko311
TSATPaggi305
KLTKORElmi405
KRKMeeri109
KKRaenok118p
KKLiivsoo118t
PLMPorn312
KEPRKippasto206
TKAMeeri109
VDSLaur-Paist407
9.
15:55-
16:40
MYTMeeri109
KRKMeeri109
KLTKORElmi405
SKPRPaun204
KKRaenok118p
KKLiivsoo118t
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
10.
16:50-
17:35
SKPRPaun204

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AT - Arvuteooria (Samoilenko)
FIL - sissejuhatus filosoofiasse (Paggi)
FY - füüsika (Sildnik)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IK - inglise keel (Teever, Baird)
IO - inimeseõpetus (Roos)
ITD - IT ja digiõpe (Hohensee)
KEPR - Keemia praktikum (Kippasto)
KI - kirjandus (Adamson, Kaldjärv, Kauksi, Kaju)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Liivsoo)
KLJ - klassijuhataja tund (Kaldjärv)
KLTKOR - Kultuuriürituste korraldus (Elmi)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
MA - matemaatika (Samoilenko, Pukk, Sõeroja, Viikvald)
MAS - meedia ja avalikud suhted (Hirv)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
MYT - mütoloogia ja kultuurilugu (Meeri)
PK - prantsuse keel (Martila)
PLM - Planimeetria (Porn)
SK - saksa keel (Männiste)
SKPR - saksa keele praktikum (Paun)
TKA - Tallinna keskaegne arhitektuur (Meeri)
TSAT - tsivilisatsioonide arenguteooriad (Paggi)
VDS - veebidisain (Laur-Paist)
VK - vene keel (Kotovitš, Kirillova)
Adamson - Jaanus Adamson (KI)
Baird - Darwin Ray Baird (IK)
Elmi - Grete Elmi (KLTKOR)
Hirv - Juta Hirv (MAS)
Hohensee - Signe Hohensee (ITD)
Kaju - Külliki Kaju (KI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (KI, KLJ)
Kauksi - Eda Kauksi (KI)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (VDS)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Martila - Polina Martila (PK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK)
Meeri - Tiina Meeri (KRK, TKA, MYT)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Paggi - Ingrid Paggi (FIL, TSAT)
Paun - Maarika Paun (SKPR)
Porn - Ivar Porn (PLM)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Roos - Ingi Roos (IO)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA, AT)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Teever - Merle Teever (IK)
Viikvald - Andreas Viikvald (MA)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU, KM)

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtiv 18. märts 2019 - 12. aprill 2019 Viimati uuendatud: 18.03.2019 08:19:10.