Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

III perioodi II poolaasta tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

7B klass - Kristiina Tiits

7BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:11:30 - 11:45
Söömine on pärast paaristundi
10:00 - 10:15
3. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
12:45 - 13:0012:45 - 13:0011:45 - 12:00
1.
8:00-
8:45
AJKahm314
VKKirillova433
VKZaglada322
2.
9:00-
9:45
BITiits208
LOLään209
GESaapar210
MAValdmets217
MAValdmets311
3.
10:00-
10:45
EKTerep106
MAValdmets320
KULaur-Paist431
VKKirillova433
VKZaglada218
EKTerep106
4.
11:00-
11:45
EKTerep106
BrAmKLeibur414
CONYevchuk415
KKLiivsoo118T
KKVahtra118P
IOTiits208
KITerep106
5.
12:00-
12:45
MAValdmets106
IKYevchuk412
IKLeibur414
KKLiivsoo118T
KKVahtra118P
AJKahm314
IKYevchuk326
IKLeibur414
6.
13:00-
13:45
GESaapar210
KLJTiits107
VKKirillova433
VKZaglada117
KITerep106
LOLään107
7.
14:00-
14:45
TEKits L404
KTMereväli006
IKLeibur415
MUÕmblus203
8.
15:00-
15:45
TEKits L404
KTMereväli006
IKYevchuk410
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Kahm)
BI - bioloogia (Tiits)
BrAmK - Briti-Ameerika kultuur (Leibur)
CON - conversation (Yevchuk)
EK - eesti keel (Terep)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Yevchuk, Leibur)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Terep)
KK - kehaline kasvatus (Liivsoo, Vahtra)
KLJ - klassijuhatajatund (Tiits)
KT - käsitöö (Mereväli)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LO - loodusõpetus (Lään)
MA - matemaatika (Valdmets)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Kits L)
VK - vene keel (Kirillova, Zaglada)
Kahm - Raido Kahm (AJ)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kits L - Lennart Kits (TE)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Leibur - Kristi Leibur (BrAmK, IK)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Lään - Anne-Ly Lään (LO)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Terep - Anneliis Terep (EK, KI)
Tiits - Kristiina Tiits (BI, IO, KLJ)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Yevchuk - Alina Yevchuk (CON, IK)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118P 118T 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

III perioodi II poolaasta tunniplaan: kehtib 25. jaanuar 2021 - 19. veebruar 2021 Viimati uuendatud: 27.01.2021 16:08:09.