Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

7B klass - Merike Kaus

7BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
IKSoysal416
IKKaus412
MAPaat409
2.
9:00-
9:45
MUÕmblus203
KIKaju107
BrAmKLeibur414
GESaapar208
BILuht209
3.
10:00-
10:45
IKSoysal416
IKKaus412
KIKaju107
MAPaat409
IKSoysal416
IKKaus412
IOTiits108
4.
11:00-
11:45
AJVurma432
MAPaat409
AJVurma432
LOLään321
KKArutamm118kt
KKRaenok118kp
5.
12:00-
12:45
GESaapar208
VKKotovitš117
VKZaglada218
VKKotovitš117
VKZaglada322
VKKotovitš117
VKZaglada433
KKArutamm118kt
KKRaenok118kp
6.
13:00-
13:45
EKKaju107
LOLään209
KULaur-Paist431
EKKaju107
EKKaju107
7.
14:00-
14:45
MAPaat409
KLJKaus409
TEKits L407
KTMereväli006
CONSoysal416
8.
15:00-
15:45
TEKits L407
KTMereväli006
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Vurma)
BI - bioloogia (Luht)
BrAmK - Briti-Ameerika kultuur (Leibur)
CON - conversation (Soysal)
EK - eesti keel (Kaju)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Soysal, Kaus)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Kaju)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Raenok)
KLJ - klassijuhatajatund (Kaus)
KT - käsitöö (Mereväli)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Lään)
MA - matemaatika (Paat)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Kits L)
VK - vene keel (Kotovitš, Zaglada)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Kaju - Külliki Kaju (KI, EK)
Kaus - Merike Kaus (IK, KLJ)
Kits L - Lennart Kits (TE)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Leibur - Kristi Leibur (BrAmK)
Luht - Kaisa-Helena Luht (BI)
Lään - Anne-Ly Lään (LO)
Mereväli - Riina Mereväli (KT)
Paat - Valvo Paat (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Soysal - Mustafa Soysal (IK, CON)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vurma - Ave Vurma (AJ)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 16. september 2019 - 18. oktoober 2019 Viimati uuendatud: 20.09.2019 08:35:26.