Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

III perioodi II poolaasta tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8A klass - Kadri Mägi

8AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:13:30 - 13:45
Söömine on pärast paaristundi
13:45 - 14:0013:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
12:45 - 13:00
1.
8:00-
8:45
BISikk209
VKKotovitš117
2.
9:00-
9:45
BISikk217
MAPaat409
FYSikk206
MAPaat409
MAPaat305
3.
10:00-
10:45
AJVurma432
VKZaglada218
VKKotovitš117
IKMägi422
IKMüllerson415
FYSikk209
IOTiits208
4.
11:00-
11:45
VKZaglada322
VKKotovitš117
KIKauksi108
KULaur-Paist431
MUMägi326
MUKerge216
KEKippasto206
5.
12:00-
12:45
TESoobik005
KTMereväli006
GESaapar210
EKKauksi108
IKMägi422
IKMüllerson415
IKMägi422
IKMüllerson415
6.
13:00-
13:45
TESoobik005
KTMereväli006
KEKippasto206
MAPaat409
KIKauksi108
AJVurma432
7.
14:00-
14:45
MAPaat409
INFKits L404
ELMUMägi407
VKZaglada117
EKKauksi108
8.
15:00-
15:45
KKRaenok118P
KKArutamm118t
KLJMägi108
9.
15:55-
16:40
KKRaenok118P
KKArutamm118t
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Vurma)
BI - bioloogia (Sikk)
EK - eesti keel (Kauksi)
ELMU - elektrooniline muusika (Mägi)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Mägi, Müllerson)
INF - Informaatika (Kits L)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KE - keemia (Kippasto)
KI - kirjandus (Kauksi)
KK - kehaline kasvatus (Raenok, Arutamm)
KLJ - klassijuhatajatund (Mägi)
KT - käsitöö (Mereväli)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
MA - matemaatika (Paat)
MU - muusikaõpetus (Mägi, Kerge)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Kotovitš, Zaglada)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Kauksi - Eda Kauksi (KI, EK)
Kerge - Kuno Kerge (MU)
Kippasto - Lilian Kippasto (KE)
Kits L - Lennart Kits (INF)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Mägi - Kadri Mägi (IK, MU, ELMU, KLJ)
Müllerson - Margot Müllerson (IK)
Paat - Valvo Paat (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (BI, FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Vurma - Ave Vurma (AJ)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118P 118T 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

III perioodi II poolaasta tunniplaan: kehtib 25. jaanuar 2021 - 19. veebruar 2021 Viimati uuendatud: 27.01.2021 16:08:09.