Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

V perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8A klass - Maarika Paun

8AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
MEKKerge326
IOPaun208
LKVSRahula326
KELään206
MASõeroja312
2.
9:00-
9:45
EKAdamson314
VKSulg404
VKKuznetsova322
MURahula326
MUÕmblus203
IKVohnja410
IKKallas420
EKAdamson108
3.
10:00-
10:45
MASõeroja312
KKVahtra118p
KKRaidma118t
INFKits L404
ELMUMägi407
FYSikk209
KIAdamson106
4.
11:00-
11:45
KIAdamson107
KKVahtra118kp
KKRaidma118kt
MASõeroja312
AJBarkala314
AJBarkala314
5.
12:00-
12:45
KELään206
MASõeroja312
TESoobik005
KTMereväli006
MASõeroja312
IKVohnja410
IKKallas420
6.
13:00-
13:45
IKVohnja410
IKKallas420
FYSikk107
TESoobik005
KTMereväli006
BIPaun217
VKSulg218
VKKuznetsova322
7.
14:00-
14:45
KULaur-Paist431
KLJPaun208
BIPaun217
VKSulg218
VKKuznetsova322
GESaapar208
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Paun)
EK - eesti keel (Adamson)
ELMU - elektrooniline muusika (Mägi)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Vohnja, Kallas)
INF - Informaatika (Kits L)
IO - inimeseõpetus (Paun)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Adamson)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Raidma)
KLJ - klassijuhatajatund (Paun)
KT - käsitöö (Mereväli)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LKVS - Vocal Spirit (Rahula)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MEK - meeskoor (Kerge)
MU - muusikaõpetus (Rahula, Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Sulg, Kuznetsova)
Adamson - Jaanus Adamson (EK, KI)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kerge - Kuno Kerge (MEK)
Kits L - Lennart Kits (INF)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Mereväli - Riina Mereväli-Vingertšuk (KT)
Mägi - Kadri Mägi (ELMU)
Paun - Maarika Paun (IO, BI, KLJ)
Rahula - Lydia Rahula (LKVS, MU)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

V perioodi tunniplaan: kehtiv 13. aprill 2020 - 9. juuni 2020 Viimati uuendatud: 12.04.2020 12:17:17.