Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

8A klass - Maarika Paun

8AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
MEKKerge326
KELään209
LKVSRahula326
EKAdamson108
2.
9:00-
9:45
IOPaun319
MASõeroja312
MASõeroja312
IKVohnja410
IKKallas420
KIAdamson108
3.
10:00-
10:45
FYSikk206
KKVahtra118p
KKRaidma118t
INFKits L404
ELMUMägi407
VKSulg218
VKKuznetsova322
MASõeroja312
4.
11:00-
11:45
KIAdamson108
KKVahtra118kp
KKRaidma118kt
BIPaun209
AJBarkala109
GESuursaar210
5.
12:00-
12:45
KELään206
EKAdamson109
TESoobik005
KTMereväli006
MASõeroja209
BIPaun217
6.
13:00-
13:45
MASõeroja312
VKSulg117
VKKuznetsova322
TESoobik005
KTMereväli006
MURahula326
MUÕmblus203
VKSulg218
VKKuznetsova322
7.
14:00-
14:45
KULaur-Paist431
IKVohnja410
IKKallas420
AJBarkala310
FYSikk310
IKVohnja410
IKKallas420
8.
15:00-
15:45
KLJPaun210
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Paun)
EK - eesti keel (Adamson)
ELMU - elektrooniline muusika (Mägi)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Suursaar)
IK - inglise keel (Vohnja, Kallas)
INF - Informaatika (Kits L)
IO - inimeseõpetus (Paun)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Adamson)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Raidma)
KLJ - klassijuhatajatund (Paun)
KT - käsitöö (Mereväli)
KU - kunstiõpetus (Laur-Paist)
LKVS - Vocal Spirit (Rahula)
MA - matemaatika (Sõeroja)
MEK - meeskoor (Kerge)
MU - muusikaõpetus (Rahula, Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Sulg, Kuznetsova)
Adamson - Jaanus Adamson (EK, KI)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kerge - Kuno Kerge (MEK)
Kits L - Lennart Kits (INF)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Mereväli - Riina Mereväli (KT)
Mägi - Kadri Mägi (ELMU)
Paun - Maarika Paun (IO, BI, KLJ)
Rahula - Lydia Rahula (LKVS, MU)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FY)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Suursaar - Ülle Suursaar (GE)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 16. september 2019 - 18. oktoober 2019 Viimati uuendatud: 20.09.2019 08:35:26.