1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | 1A | 2A | 3A | 4A | 5A | 6A | 7A | 8A | 9A | 10A | 11A | 12A |
B | 1B | 2B | 3B | 4B | 5B | 6B | 7B | 8B | 9B | 10B | 11B | 12B |
C | 1C | 2C | 3C | 4C | 5C | 6C | 7C | 8C | 9C | 10C | 11C | 12C |
D | 1D | 2D | 3D | 4D | 5D | 6D | 7D | 8D | 9D |
9C | Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede | ||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SÖÖMINE: | 13:00 - 13.15 6. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem | 13:00 - 13:15 6. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem | 12:00 - 12:15 5. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem | 12:00 - 12:15 5. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem | 12:00 - 12:15 5. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem | ||||||||||||||||||||||||
1. 8:00- 8:45 |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
2. 9:00- 9:45 |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
3. 10:00- 10:45 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
4. 11:00- 11:45 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
5. 12:00- 12:45 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
6. 13:00- 13:45 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
7. 14:00- 14:45 |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
8. 15:00- 15:45 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||
9. 15:55- 16:40 |
|
||||||||||||||||||||||||||||
10. 16:50- 17:35 |
Õppeained | Õpetajad |
---|---|
AJ - ajalugu (Vurma) BI - bioloogia (Otsus) EK - eesti keel (Kaldjärv) FY - füüsika (Sildnik) GE - geograafia (Saapar) IK - inglise keel (Vohnja, Kaus) KE - keemia (Lään) KI - kirjandus (Kaldjärv) KK - kehaline kasvatus (Raenok, Liivsoo) KLJ - klassijuhatajatund (Liivsoo) KT - käsitöö ja kodundus (Meeri) KU - kunst (Meeri) LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel) MA - matemaatika (Samoilenko) MU - muusika (Õmblus) TE - tehnoloogiaõpetus (Kits) VK - vene keel (Sulg, Kuznetsova) YH - ühiskonnaõpetus (Vurma) | Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK, KI) Kaus - Merike Kaus (IK) Kits - Lennart Kits (TE) Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK) Liivsoo - Liina Liivsoo (KLJ, KK) Lään - Anne-Ly Lään (KE) Meeri - Tiina Meeri (KU, KT) Otsus - Riina Otsus (BI) Raenok - Ivo Raenok (KK) Saapar - Helle-Kai Saapar (GE) Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA) Sildnik - Eve Sildnik (FY) Sulg - Klaara Sulg (VK) Urbel - Liivi Urbel (LAK) Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK) Vurma - Ave Vurma (AJ, YH) Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU) |
0. korrus | 005 006 013 015 |
---|---|
1. korrus | 105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t |
2. korrus | 203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218 |
3. korrus | 305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A 328 |
4. korrus | 404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433 |
Majaväline | KLNK |
Päevaplaanid | Kogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Prindiplaan |
V perioodi tunniplaan: kehtib 29. aprill - 12. juuni 2024 Viimati uuendatud: 22.04.2024 14:23:37. Tunniplaani tarkvara: Untis