Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

II perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

9C klass - Ilmi Laur-Paist

9CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:12:45 - 13:0013:45 - 14:0012:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem
11:30 - 11:45
Söömine on pärast paaristundi
1.
8:00-
8:45
VKSulg218
VKKuznetsova322
BIOtsus209
KKRaidma118kt
KKVahtra118kp
IKTeever421
IKSoysal416
2.
9:00-
9:45
FYSikk209
YHKahm314
KKRaidma118t
KKVahtra118p
MASamoilenko311
MASamoilenko305
3.
10:00-
10:45
GESaapar210
MASamoilenko311
BIOtsus209
KELään206
TEKits L327A
KTMeeri109
4.
11:00-
11:45
MASamoilenko311
IKTeever421
IKSoysal416
GESaapar210
FYSikk431
TEKits L327A
KTMeeri109
5.
12:00-
12:45
KELään206
AJBarkala314
MASamoilenko311
VKSulg218
VKKuznetsova322
EKKauksi209
6.
13:00-
13:45
YHKahm314
VKSulg218
VKKuznetsova322
EKKauksi108
AJBarkala109
MUÕmblus203
7.
14:00-
14:45
KIKauksi106
IKTeever421
IKSoysal416
KUMeeri109
KIKauksi108
8.
15:00-
15:45
KLJLaur-Paist431
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
BI - bioloogia (Otsus)
EK - eesti keel (Kauksi)
FY - füüsika (Sikk)
GE - geograafia (Saapar)
IK - inglise keel (Teever, Soysal)
KE - keemia (Lään)
KI - kirjandus (Kauksi)
KK - kehaline kasvatus (Raidma, Vahtra)
KLJ - klassijuhatajatund (Laur-Paist)
KT - käsitöö (Meeri)
KU - kunstiõpetus (Meeri)
MA - matemaatika (Samoilenko)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
TE - tehnoloogiaõpetus (Kits L)
VK - vene keel (Sulg, Kuznetsova)
YH - ühiskonnaõpetus (Kahm)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Kahm - Raido Kahm (YH)
Kauksi - Eda Kauksi (EK, KI)
Kits L - Lennart Kits (TE)
Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KLJ)
Lään - Anne-Ly Lään (KE)
Meeri - Tiina Meeri (KT, KU)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Saapar - Helle-Kai Saapar (GE)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA)
Sikk - Jörgen Ivar Sikk (FY)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sulg - Klaara Sulg (VK)
Teever - Merle Teever (IK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

II perioodi tunniplaan: kehtiv 26. oktoober 2020 - 11. detsember 2020 Viimati uuendatud: 27.10.2020 14:32:11.