Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

* Ujula tunniplaan 08-12.01, 22-26.01, 05-09.02, 19-23.02, 11-13.03
* Ujula tunniplaan 15-19.01, 29.01-02.02, 12-16.02, 04-08.03

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A 328
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Prindiplaan

Ruum 214

214EsTeKoNeRe
1.
8:00-
8:45
EKPeepson3A
EKPeepson3A
EKPeepson3A
EKPeepson4D
2.
9:00-
9:45
EKPeepson4D
MAPeepson3A
MAPeepson3A
EKPeepson3A
EKPeepson3A
3.
10:00-
10:45
MAPeepson3A
LIÕPeepson3A
EKPeepson4D
BIKivisoo7B
MAPeepson3A
4.
11:00-
11:45
MAMeremäe5B
KUPeepson3A
EKPeepson4D
MAPeepson3A
LOKivisoo5A
5.
12:00-
12:45
EKÄnilane-Käämer3D
KUPeepson3A
KUPeepson3A
LIÕPeepson3A
EKPeepson3A
6.
13:00-
13:45
EKÄnilane-Käämer3D
MAÄnilane-Käämer3D
BIPaun9B
KLJVahtra4C
EKPeepson4D
7.
14:00-
14:45
MAÄnilane-Käämer3D
EKÄnilane-Käämer3D
8.
15:00-
15:45
LIÕÄnilane-Käämer3D
KUÄnilane-Käämer3D
MAÄnilane-Käämer3D
MAÄnilane-Käämer3D
9.
15:55-
16:40
KLJÄnilane-Käämer3D
KUÄnilane-Käämer3D
MAÄnilane-Käämer3D
KUÄnilane-Käämer3D
LIÕÄnilane-Käämer3D
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
BI - bioloogia
EK - eesti keel
KLJ - klassijuhatajatund
KU - kunst
LIÕ - loodus- ja inimeseõpetus
LO - loodusõpetus
MA - matemaatika
Kivisoo - Merris Kivisoo
Meremäe - Marju Meremäe
Paun - Maarika Paun
Peepson - Tiina Peepson
Vahtra - Indrek Vahtra
Änilane-Käämer - Anne Änilane-Käämer

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtib 19. veebruar - 12. aprill 2024 Viimati uuendatud: 22.02.2024 09:20:40. Tunniplaani tarkvara: Untis


Viimati muudetud: 24.10.2022