Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

V perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

6C klass - Tuuli Reinthal

6CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:11:45 - 12:0012:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
11:45 - 12:0011:30 - 11:45
Söömine on pärast
paaristundi
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
EKReinthal106
MUÕmblus203
MAMeremäe116
2.
9:00-
9:45
MAMeremäe116
IKLainväe420
IKTeever421
KKVahtra118
KKLiivsoo118
IOTiits208
YHVurma432
3.
10:00-
10:45
IOTiits208
LOKivisoo210
ROReinmets327A
IKLainväe420
EKReinthal107
TESoobik005
KTRandma006
4.
11:00-
11:45
VKNychyporuk432
PKLainväe420
SKMetsar424
MAMeremäe116
LOKivisoo209
MAMeremäe116
TESoobik005
KTRandma006
5.
12:00-
12:45
ROReinmets327A
IKTeever421
AJVurma432
EKReinthal106
VKNychyporuk433
PKLainväe420
SKMetsar424
LOKivisoo209
6.
13:00-
13:45
KIReinthal106
VKNychyporuk433
PKLainväe420
SKMetsar423
MAMeremäe116
KIReinthal105
AJVurma432
7.
14:00-
14:45
KKVahtra118
KKLiivsoo118
KLJReinthal314
IKLainväe424
IKTeever421
8.
15:00-
15:45
ArenguvestlusTuuli Reinthal106
9.
15:55-
16:40
ArenguvestlusTuuli Reinthal106
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Vurma)
Arenguvestlus - (Tuuli Reinthal)
EK - eesti keel (Reinthal)
IK - inglise keel (Lainväe, Teever)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Reinthal)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Liivsoo)
KLJ - klassijuhatajatund (Reinthal)
KT - käsitöö ja kodundus (Randma)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Kivisoo)
MA - matemaatika (Meremäe)
MU - muusika (Õmblus)
PK - prantsuse keel (Lainväe)
RO - robootika (Reinmets)
SK - saksa keel (Metsar)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Nychyporuk)
YH - ühiskonnaõpetus (Vurma)
Kivisoo - Merris Kivisoo (LO)
Lainväe - Laura Lainväe (IK, PK)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Meremäe - Marju Meremäe (MA)
Metsar - Oliver Metsar (SK)
Nychyporuk - Liudmyla Nychyporuk (VK)
Randma - Katri Randma (KT)
Reinmets - Marika Reinmets (RO)
Reinthal - Tuuli Reinthal (EK, KI, KLJ)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Teever - Merle Teever (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Tuuli Reinthal - (Arenguvestlus)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Vurma - Ave Vurma (YH, AJ)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A 328
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Prindiplaan

Õpetajate tunniplaan

V perioodi tunniplaan: kehtib 29. aprill - 12. juuni 2024 Viimati uuendatud: 20.05.2024 17:31:03. Tunniplaani tarkvara: Untis


Viimati muudetud: 20.05.2024