Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

* Ujula tunniplaan 08-12.01, 22-26.01, 05-09.02, 19-23.02, 11-13.03
* Ujula tunniplaan 15-19.01, 29.01-02.02, 12-16.02, 04-08.03

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

6C klass - Tuuli Reinthal

6CEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:11:45 - 12:0010:30 - 10:45
Söömine on pärast
paaristundi
12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
11:45 - 12:0011:30 - 11:45
Söömine on pärast
paaristundi
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
AJVurma432
IKTeever414
MAMeremäe116
EKReinthal215
2.
9:00-
9:45
MAMeremäe116
KIReinthal106
KKVahtra118p
KKLiivsoo118kt
AJVurma432
MAMeremäe116
3.
10:00-
10:45
EKReinthal106
KIReinthal106
ROReinmets327A
IKLainväe412
IOTiits208
TESoobik005
KTRandma006
4.
11:00-
11:45
VKNychyporuk117
PKLainväe420
SKMetsar423
MAMeremäe116
MUÕmblus203
LOKivisoo209
TESoobik005
KTRandma006
5.
12:00-
12:45
ROReinmets327A
IKTeever421
LOKivisoo209
MAMeremäe116
VKNychyporuk433
PKLainväe420
SKMetsar424
LOKivisoo209
6.
13:00-
13:45
YHVurma432
VKNychyporuk433
PKLainväe420
SKMetsar424
EKReinthal305
IKLainväe420
IOTiits208
7.
14:00-
14:45
KKVahtra118p
KKLiivsoo118t
KLJReinthal305
IKLainväe425
IKTeever421
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Vurma)
EK - eesti keel (Reinthal)
IK - inglise keel (Teever, Lainväe)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Reinthal)
KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Liivsoo)
KLJ - klassijuhatajatund (Reinthal)
KT - käsitöö ja kodundus (Randma)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Kivisoo)
MA - matemaatika (Meremäe)
MU - muusika (Õmblus)
PK - prantsuse keel (Lainväe)
RO - robootika (Reinmets)
SK - saksa keel (Metsar)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Nychyporuk)
YH - ühiskonnaõpetus (Vurma)
Kivisoo - Merris Kivisoo (LO)
Lainväe - Laura Lainväe (IK, PK)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Meremäe - Marju Meremäe (MA)
Metsar - Oliver Metsar (SK)
Nychyporuk - Liudmyla Nychyporuk (VK)
Randma - Katri Randma (KT)
Reinmets - Marika Reinmets (RO)
Reinthal - Tuuli Reinthal (EK, KI, KLJ)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Teever - Merle Teever (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Vurma - Ave Vurma (AJ, YH)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK, MU)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A 328
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Prindiplaan

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtib 19. veebruar - 12. aprill 2024 Viimati uuendatud: 22.02.2024 09:20:40. Tunniplaani tarkvara: Untis


Viimati muudetud: 24.10.2022