Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

I perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

5A klass - Sirje Uibo

5AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:10:45 - 11:0010:45 - 11:009:45 - 10:0010:45 - 11:0011:30 - 11:45
Söömine on pärast
paaristundi
1.
8:00-
8:45
IKTeever421
IKVohnja410
MAMeremäe116
VSKRahula326
ROReinmets327A
2.
9:00-
9:45
LOLaikoja320
AJBarkala314
KULaur-Paist431
MUKerge216
MURahula326
3.
10:00-
10:45
EKKaldjärv105
Joonas115
MAMeremäe116
MAMeremäe116
TESoobik005
KTUibo S006
4.
11:00-
11:45
MAMeremäe116
IOTiits208
IKTeever420
IKVohnja410
LOLaikoja320
TESoobik005
KTUibo S006
5.
12:00-
12:45
KIKaldjärv105
KKArutamm118kt
KKVahtra118kp
KKArutamm118t
KKVahtra118p
EKKaldjärv106
Õmblus203
6.
13:00-
13:45
MUKerge203
MURahula326
IKTeever421
IKVohnja410
EKKaldjärv105
KKArutamm118t
KKVahtra118p
MAMeremäe116
7.
14:00-
14:45
EKKaldjärv105
KIKaldjärv105
KLJUibo S319
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Barkala)
EK - eesti keel (Kaldjärv)
EÕ - ettevõtlusõpe (Joonas)
IK - inglise keel (Teever, Vohnja)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Kaldjärv)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Vahtra)
KLJ - klassijuhatajatund (Uibo S)
KT - käsitöö ja kodundus (Uibo S)
KU - kunst (Laur-Paist)
LO - loodusõpetus (Laikoja)
MA - matemaatika (Meremäe)
MU - muusika (Kerge, Rahula)
OÕ - orkestriõpe (Õmblus)
RO - robootika (Reinmets)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VSK - Vocal Spirit koor (Rahula)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Barkala - Ester Barkala (AJ)
Joonas - Priit Joonas (EÕ)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK, KI)
Kerge - Kuno Kerge (MU)
Laikoja - Helen Laikoja (LO)
Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (KU)
Meremäe - Marju Meremäe (MA)
Rahula - Lydia Rahula (VSK, MU)
Reinmets - Marika Reinmets (RO)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Teever - Merle Teever (IK)
Tiits - Kristiina Tiits (IO)
Uibo S - Sirje Uibo (KT, KLJ)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (OÕ)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A
4. korrus404 405 407 409 410 411 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK TalTech
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede

Õpetajate tunniplaan

I perioodi tunniplaan: kehtiv 1. september - 24. oktoober 2021 Viimati uuendatud: 06.10.2021 22:11:55. Tunniplaani tarkvara: Untis


II perioodi tunniplaan, kehtiv 1. november – 17. detsember 2021