Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

* Ujula tunniplaan 08-12.01, 22-26.01, 05-09.02, 19-23.02, 11-13.03
* Ujula tunniplaan 15-19.01, 29.01-02.02, 12-16.02, 04-08.03

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

11A klass - Kristjan Õmblus

11AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:12:00 - 12:15
5. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
13:45 - 14:0010:45 - 11:0013:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
13:00 - 13:15
6. tund algab ja lõppeb
15 min hiljem
1.
8:00-
8:45
EKKIKaju107
EKKIKaldjärv105
EKKIReinthal106
EKKIKäämer108
ÕFPVodja405
IKKallas420
IKLainväe412
FYSildnik310
2.
9:00-
9:45
EKKIKaju107
EKKIKaldjärv105
EKKIReinthal106
EKKIKäämer108
FYSildnik310
IKKallas420
IKLainväe412
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets311
MASamoilenko314
3.
10:00-
10:45
URHohensee217
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets311
MASamoilenko314
FYSildnik310
VKKotovitš117
VKKirillova433
KEKippasto206
4.
11:00-
11:45
FYSildnik310
INFLuha407
VKKotovitš117
HKOntoria-Gonzalez407
SKKreegi423
PKMartila424
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets311
MASamoilenko314
KEKippasto206
5.
12:00-
12:45
INFLuha407
VKKirillova433
HKOntoria-Gonzalez322
SKKreegi423
PKMartila424
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets311
MASamoilenko314
EKKIKaju107
EKKIKaldjärv105
EKKIReinthal109
EKKIKäämer108
IKKallas420
IKLainväe412
6.
13:00-
13:45
MAPukk313
MAPaat409
MAValdmets311
MASamoilenko314
KEKippasto206
KKArutamm118kt
KKRaenok118kp
KEKippasto206
HKOntoria-Gonzalez431
SKKreegi423
PKMartila424
7.
14:00-
14:45
FYSildnik310
IKKallas421
IKLainväe420
KKArutamm118kt
KKRaenok118kp
KEKippasto206
EKKIKaju107
EKKIKaldjärv105
EKKIReinthal106
EKKIKäämer108
8.
15:00-
15:45
IKKallas420
IKLainväe410
EKKIKaju107
EKKIKaldjärv105
EKKIReinthal106
EKKIKäämer108
RIKHeldna405
SKPRPaun209
SKPRPaun204
ANSÕmblus203
KLJÕmblus203
9.
15:55-
16:40
KRKMeeri109
FILPaggi305
KV 21Käämer108
ANSÕmblus203
KEPRKippasto206
RELMeeri109
RIKHeldna405
KRKMeeri109
KMÕmblus203
KMMägi204
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
ANS - Ansambel (Õmblus)
EKKI - eesti keel ja kirjandus (Kaju, Kaldjärv, Reinthal, Käämer)
FIL - sissejuhatus filosoofiasse (Paggi)
FY - füüsika (Sildnik)
HK - hispaania keel (Ontoria-Gonzalez)
IK - inglise keel (Kallas, Lainväe)
INF - Informaatika (Luha)
KE - keemia (Kippasto)
KEPR - keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Raenok)
KLJ - klassijuhatajatund (Õmblus)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
KV 21 - kõne ja väitlus (Käämer)
MA - matemaatika (Pukk, Paat, Valdmets, Samoilenko)
PK - prantsuse keel (Martila)
REL - Religioon ja kultuurilugu (Meeri)
RIK - riigikaitse (Heldna)
SK - saksa keel (Kreegi)
SKPR - saksa keele praktikum (Paun)
UR - uurimistöö alused (Hohensee)
VK - vene keel (Kotovitš, Kirillova)
ÕFP - õpilasfirmade programm (Vodja)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Heldna - Eerik Heldna (RIK)
Hohensee - Signe Hohensee (UR)
Kaju - Külliki Kaju (EKKI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EKKI)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kippasto - Lilian Kippasto (KE, KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Kotovitš - Irina Kotovitš (VK)
Kreegi - Saale Ariane Kreegi (SK)
Käämer - Karl-Henri Käämer (EKKI, KV 21)
Lainväe - Laura Lainväe (IK)
Luha - Siim Luha (INF)
Martila - Polina Martila (PK)
Meeri - Tiina Meeri (KRK, REL)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Ontoria-Gonzalez - Rubén Ontoria-González (HK)
Paat - Valvo Paat (MA)
Paggi - Ingrid Paggi (FIL)
Paun - Maarika Paun (SKPR)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Raenok - Ivo Raenok (KK)
Reinthal - Tuuli Reinthal (EKKI)
Samoilenko - Natalia Samoilenko (MA)
Sildnik - Eve Sildnik (FY)
Valdmets - Tiia Valdmets (MA)
Vodja - Epp Vodja (ÕFP)
Õmblus - Kristjan Õmblus (ANS, KLJ, KM)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A 328
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Prindiplaan

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtib 19. veebruar - 12. aprill 2024 Viimati uuendatud: 23.02.2024 14:55:24. Tunniplaani tarkvara: Untis


Viimati muudetud: 24.10.2022