Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

V perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D

11A klass - Ingrid Paggi

11AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
ÕFPVodja204
RKTAPikamäe314
INFLuha407
VKKirillova433
BIOtsus209
BIOtsus209
2.
9:00-
9:45
PRFÜSildnik310
IKKallas409
IKBaird420
IKSoysal416
IKVohnja410
IKTeever421
IKTapfer408
IKParts425
BIOtsus209
BIOtsus209
3.
10:00-
10:45
MAPukk313
MASõeroja217
MAPukk313
MASõeroja312
MAPukk313
MASõeroja312
IKKallas409
IKBaird420
IKSoysal416
IKVohnja410
IKTeever421
IKTapfer408
IKParts425
SKMänniste423
PKMartila424
HKMattioli414
4.
11:00-
11:45
INFLuha407
VKKirillova433
KIAdamson109
KIKaldjärv105
KIKaju107
KIKauksi108
MAPukk313
MASõeroja312
KIAdamson108
KIKaldjärv105
KIKaju107
KIKauksi109
KIAdamson108
KIKaldjärv105
KIKaju107
KIKauksi109
5.
12:00-
12:45
IKKallas409
IKBaird420
IKSoysal416
IKVohnja410
IKTeever421
IKTapfer408
IKParts425
KIAdamson109
KIKaldjärv105
KIKaju107
KIKauksi108
IKKallas409
IKBaird420
IKSoysal416
IKVohnja410
IKTeever421
IKTapfer408
IKParts425
KIAdamson108
KIKaldjärv105
KIKaju107
KIKauksi109
MAPukk327A
MASõeroja312
6.
13:00-
13:45
IKKallas409
IKBaird420
IKSoysal416
IKVohnja410
IKTeever421
IKTapfer408
IKParts425
SKMänniste423
PKMartila424
HKMattioli326
INFLuha407
VKZaglada432
URHohensee217
BIOtsus405
7.
14:00-
14:45
PRFÜSildnik310
SKMänniste423
PKMartila424
HKMattioli326
PRFÜSildnik310
INFLuha407
VKZaglada432
KLJPaggi305
8.
15:00-
15:45
KKArutamm118t
KKVahtra118p
KLTKORElmi405
KEPRKippasto206
CINMattioli414
KRKMeeri109
RIKPedaru405
RELMeeri405
9.
15:55-
16:40
KKArutamm118t
KKVahtra118p
KRKMeeri109
KLTKORElmi405
SKPRPaun204
RIKPedaru405
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
GASTTruusa006
10.
16:50-
17:35
SKPRPaun204
GASTTruusa006

Legend

ÕppeainedÕpetajad
BI - bioloogia (Otsus)
CIN - Cineforum (Mattioli)
GAST - Gastronoomia põhialused (Truusa)
HK - hispaania keel (Mattioli)
IK - inglise keel (Kallas, Baird, Soysal, Vohnja, Teever, Tapfer, Parts)
INF - Informaatika (Luha)
KEPR - Keemia praktikum (Kippasto)
KI - kirjandus (Adamson, Kaldjärv, Kaju, Kauksi)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Vahtra)
KLJ - klassijuhataja tund (Paggi)
KLTKOR - Kultuuriürituste korraldus (Elmi)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
MA - matemaatika (Pukk, Sõeroja)
PK - prantsuse keel (Martila)
PRFÜ - Praktiline füüsika (Sildnik)
REL - Religioon ja kultuurilugu (Meeri)
RIK - riigikaitse (Pedaru)
RKTA - rahvuskeskse tsivilisatsiooni areng (Pikamäe)
SK - saksa keel (Männiste)
SKPR - saksa keele praktikum (Paun)
UR - uurimistöö alused (Hohensee)
VK - vene keel (Kirillova, Zaglada)
ÕFP - õpilasfirmade programm (Vodja)
Adamson - Jaanus Adamson (KI)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Baird - Darwin Ray Baird (IK)
Elmi - Grete Elmi (KLTKOR)
Hohensee - Signe Hohensee (UR)
Kaju - Külliki Kaju (KI)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (KI)
Kallas - Ruth Kallas (IK)
Kauksi - Eda Kauksi (KI)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Luha - Siim Luha (INF)
Martila - Polina Martila (PK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK, CIN)
Meeri - Tiina Meeri (KRK, REL)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Paggi - Ingrid Paggi (KLJ)
Parts - Maire Parts (IK)
Paun - Maarika Paun (SKPR)
Pedaru - Tanel Pedaru (RIK)
Pikamäe - Tiina Pikamäe (RKTA)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Sildnik - Eve Sildnik (PRFÜ)
Soysal - Mustafa Soysal (IK)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Tapfer - Marju Tapfer (IK)
Teever - Merle Teever (IK)
Truusa - David Truusa (GAST)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Vodja - Epp Vodja (ÕFP)
Vohnja - Ülle-Ly Vohnja (IK)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (KM)

Õpetajate tunniplaan

V perioodi tunniplaan: kehtiv 27. mai 2019 - 11. juuni 2019 Viimati uuendatud: 26.05.2019 15:54:54.