Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D

11A klass - Ingrid Paggi

11AEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-
8:45
ÕFPVodja204
RKTAPikamäe314
BIOtsus209
MUÕmblus203
2.
9:00-
9:45
EKAdamson108
EKKaldjärv105
EK114
EKKauksi107
BIOtsus209
MUÕmblus203
BIOtsus405
3.
10:00-
10:45
MAPukk313
MASõeroja217
MAPukk313
MASõeroja312
MAPukk313
MASõeroja312
SKMänniste423
PKMartila424
HKMattioli414
PRFÜSildnik310
4.
11:00-
11:45
INFLuha407
VKKirillova433
URHohensee217
MAPukk313
MASõeroja312
EKAdamson108
EKKaldjärv105
EK106
EKKauksi109
EKAdamson108
EKKaldjärv105
EK109
EKKauksi405
5.
12:00-
12:45
MUÕmblus203
EKAdamson108
EKKaldjärv105
EK326
EKKauksi109
MUÕmblus405
EKAdamson108
EKKaldjärv105
EK204
EKKauksi109
MAPukk327A
MASõeroja312
6.
13:00-
13:45
BIOtsus209
SKMänniste423
PKMartila424
HKMattioli326
INFLuha407
VKZaglada432
INFLuha407
VKZaglada432
MUÕmblus326
7.
14:00-
14:45
BIOtsus209
SKMänniste423
PKMartila424
HKMattioli326
PRFÜSildnik310
INFLuha407
VKKirillova433
KLJPaggi305
8.
15:00-
15:45
KKArutamm118t
KKVahtra118p
KLTKORElmi405
KEPRKippasto206
CINMattioli326
KRKMeeri109
RIKPedaru405
RELMeeri405
9.
15:55-
16:40
KKArutamm118t
KKVahtra118p
KRKMeeri109
KLTKORElmi405
SKPRPaun204
RIKPedaru405
KMÕmblus203
KMMägi203
KRKMeeri109
GASTTruusa006
10.
16:50-
17:35
SKPRPaun204
GASTTruusa006

Legend

ÕppeainedÕpetajad
BI - bioloogia (Otsus)
CIN - Cineforum (Mattioli)
EK - eesti keel (Adamson, Kaldjärv, , Kauksi)
GAST - Gastronoomia põhialused (Truusa)
HK - hispaania keel (Mattioli)
INF - Informaatika (Luha)
KEPR - Keemia praktikum (Kippasto)
KK - kehaline kasvatus (Arutamm, Vahtra)
KLJ - klassijuhataja tund (Paggi)
KLTKOR - Kultuuriürituste korraldus (Elmi)
KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi)
KRK - Kirjakunst (Meeri)
MA - matemaatika (Pukk, Sõeroja)
MU - muusikaõpetus (Õmblus)
PK - prantsuse keel (Martila)
PRFÜ - Praktiline füüsika (Sildnik)
REL - Religioon ja kultuurilugu (Meeri)
RIK - riigikaitse (Pedaru)
RKTA - rahvuskeskse tsivilisatsiooni areng (Pikamäe)
SK - saksa keel (Männiste)
SKPR - saksa keele praktikum (Paun)
UR - uurimistöö alused (Hohensee)
VK - vene keel (Kirillova, Zaglada)
ÕFP - õpilasfirmade programm (Vodja)
- (EK)
Adamson - Jaanus Adamson (EK)
Arutamm - Ave Arutamm (KK)
Elmi - Grete Elmi (KLTKOR)
Hohensee - Signe Hohensee (UR)
Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EK)
Kauksi - Eda Kauksi (EK)
Kippasto - Lilian Kippasto (KEPR)
Kirillova - Alla Kirillova (VK)
Luha - Siim Luha (INF)
Martila - Polina Martila (PK)
Mattioli - Ana Mattioli (HK, CIN)
Meeri - Tiina Meeri (KRK, REL)
Mägi - Kadri Mägi (KM)
Männiste - Mart Männiste (SK)
Otsus - Riina Otsus (BI)
Paggi - Ingrid Paggi (KLJ)
Paun - Maarika Paun (SKPR)
Pedaru - Tanel Pedaru (RIK)
Pikamäe - Tiina Pikamäe (RKTA)
Pukk - Alar Pukk (MA)
Sildnik - Eve Sildnik (PRFÜ)
Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA)
Truusa - David Truusa (GAST)
Vahtra - Indrek Vahtra (KK)
Vodja - Epp Vodja (ÕFP)
Zaglada - Irina Zaglada (VK)
Õmblus - Kristjan Õmblus (MU, KM)

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtiv 18. märts 2019 - 12. aprill 2019 Viimati uuendatud: 18.03.2019 08:19:10.