Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

IV perioodi tunniplaan

* Ujula tunniplaan 08-12.01, 22-26.01, 05-09.02, 19-23.02, 11-13.03
* Ujula tunniplaan 15-19.01, 29.01-02.02, 12-16.02, 04-08.03

1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.
A1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
B1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
C1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
D1D2D3D4D5D6D7D8D9D

6B klass - Irina Rozanova

6BEsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
SÖÖMINE:11:45 - 12:0011:45 - 12:0011:30 - 11:45
Söömine on pärast
paaristundi
10:30 - 10:45
Söömine on pärast
paaristundi
11:45 - 12:00
1.
8:00-
8:45
LAKÕmblus204
LAKUrbel204
LOTiits208
IOTiits208
AJSepp215
2.
9:00-
9:45
LOTiits208
KKRaidma118p
KKLiivsoo118t
LOTiits208
EKKäämer108
EKKäämer108
3.
10:00-
10:45
KKRaidma118p
KKLiivsoo118t
MASalum320
TESoobik005
KTRandma006
KIKäämer108
MASalum318
4.
11:00-
11:45
VKNychyporuk117
PKLainväe420
SKKreegi424
IKRozanova415
IKLingiene425
TESoobik005
KTRandma006
IKRozanova415
IKLingiene416
MUUibo E326
5.
12:00-
12:45
KIKäämer108
YHVurma432
MASalum318
VKNychyporuk433
PKLainväe420
SKKreegi423
IOTiits208
6.
13:00-
13:45
MASalum318
VKNychyporuk433
PKLainväe420
SKKreegi423
IKRozanova415
IKLingiene421
MASalum318
AJSepp210
7.
14:00-
14:45
EKKäämer108
KLJRozanova318
IKRozanova415
IKLingiene322
8.
15:00-
15:45
9.
15:55-
16:40
10.
16:50-
17:35

Legend

ÕppeainedÕpetajad
AJ - ajalugu (Sepp)
EK - eesti keel (Käämer)
IK - inglise keel (Rozanova, Lingiene)
IO - inimeseõpetus (Tiits)
KI - kirjandus (Käämer)
KK - kehaline kasvatus (Raidma, Liivsoo)
KLJ - klassijuhatajatund (Rozanova)
KT - käsitöö ja kodundus (Randma)
LAK - lastekoor (Õmblus, Urbel)
LO - loodusõpetus (Tiits)
MA - matemaatika (Salum)
MU - muusika (Uibo E)
PK - prantsuse keel (Lainväe)
SK - saksa keel (Kreegi)
TE - tehnoloogiaõpetus (Soobik)
VK - vene keel (Nychyporuk)
YH - ühiskonnaõpetus (Vurma)
Kreegi - Saale Ariane Kreegi (SK)
Käämer - Karl-Henri Käämer (EK, KI)
Lainväe - Laura Lainväe (PK)
Liivsoo - Liina Liivsoo (KK)
Lingiene - Triin Lingiene (IK)
Nychyporuk - Liudmyla Nychyporuk (VK)
Raidma - Heli Raidma (KK)
Randma - Katri Randma (KT)
Rozanova - Irina Rozanova (IK, KLJ)
Salum - Aili Salum (MA)
Sepp - Piret Sepp (AJ)
Soobik - Mart Soobik (TE)
Tiits - Kristiina Tiits (LO, IO)
Uibo E - Ene Uibo (MU)
Urbel - Liivi Urbel (LAK)
Vurma - Ave Vurma (YH)
Õmblus - Kristjan Õmblus (LAK)

Ruumiplaan

0. korrus005 006 013 015
1. korrus105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t
2. korrus203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218
3. korrus305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A 328
4. korrus404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433
MajavälineKLNK
PäevaplaanidKogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Prindiplaan

Õpetajate tunniplaan

IV perioodi tunniplaan: kehtib 19. veebruar - 12. aprill 2024 Viimati uuendatud: 23.02.2024 14:55:24. Tunniplaani tarkvara: Untis


Viimati muudetud: 24.10.2022