Tagasi kodulehele - I perioodi tunniplaan: kehtiv 16. september 2019 - 18. oktoober 2019. Viimati uuendatud: 13.09.2019 15:48
  1. Jaanus Adamson
  2. Märt Agu
  3. Siim Aimla
  4. Ave Arutamm
  5. Lauri Bambus
  6. Ester Barkala
  7. Erki Fels
  8. Ander Hindremäe
  9. Juta Hirv
  10. Signe Hohensee
  11. Karmen Jänes
  12. Annely Jürgens
  13. Raido Kahm
  14. Külliki Kaju
  15. Merle Kaldjärv
  16. Ruth Kallas
  17. Eda Kauksi
  18. Merike Kaus
  19. Piret Kellam
  20. Kuno Kerge
  21. Lilian Kippasto
  22. Alla Kirillova
  23. Lennart Kits
  24. Rasmus Kits
  25. Irina Kotovitš
  26. Jelizaveta Kuznetsova
  27. Helbe Laansalu
  28. Helen Laikoja
  29. Ilmi Laur-Paist
  30. Kristi Leibur
  31. Liina Liivsoo
  32. Siim Luha
  33. Kaisa-Helena Luht
  34. Anne-Ly Lään
  35. Mari-Liis Madison
  36. Polina Martila
  37. Ana Mattioli
  38. Tiina Meeri
  39. Marju Meremäe
  40. Riina Mereväli
  41. Kadri Mägi
  42. Kaja Männik
  43. Mart Männiste
  44. Margot Müllerson
  45. Helina Nael
  46. Liis Nesler
  47. Kristiina Oomer
  48. Riina Otsus
  49. Valvo Paat
  50. Urmas Paet
  51. Ingrid Paggi
  52. Maire Parts
  53. Maarika Paun
  54. Tiina Peepson
  55. Marelin Peetris
  56. Ivar Porn
  57. Ruth Prigoda
  58. Alar Pukk
  59. Ivo Raenok
  60. Lydia Rahula
  61. Heli Raidma
  62. Riina Rammo
  63. Helis Rõuk
  64. Helle-Kai Saapar
  65. Aili Salum
  66. Natalia Samoilenko
  67. Jörgen Ivar Sikk
  68. Eve Sildnik
  69. Koidu Sillang
  70. Mart Soobik
  71. Mustafa Soysal
  72. Klaara Sulg
  73. Ülle Suursaar
  74. Kaide Sõeroja
  75. TalTech
  76. Liia Tammes
  77. Marju Tapfer
  78. Merle Teever
  79. Anneliis Terep
  80. Urve Tiimus
  81. Kristiina Tiits
  82. David Truusa
  83. Ene Uibo
  84. Sirje Uibo
  85. Liivi Urbel
  86. Indrek Vahtra
  87. Tiia Valdmets
  88. Eveli Veske
  89. Andreas Viikvald
  90. Epp Vodja
  91. Ülle-Ly Vohnja
  92. Ave Vurma
  93. Alina Jevchuk
  94. Irina Zaglada
  95. MTÜ Noored Progejad
  96. Kristjan Õmblus
  97. Endla Üksti
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-8:45
GDS10A217
GDS10C407
KU5A431
2.
9:00-9:45
KU5B431
KUR431
KU5C431
KU5D431
3.
10:00-10:45
KU6B431
KUR431
KU8D431
KU7D431
KU4A431
4.
11:00-11:45
KU4A431
KU4C431
KU6C431
5.
12:00-12:45
KU6A431
KU6D431
KU7C431
KU7A431
6.
13:00-13:45
KU8C431
KU7B431
7.
14:00-14:45
KU8A431
KU8B431
KLJ8C431
8.
15:00-15:45
KUR431
9.
15:55-16:40
KUR431
GDS10B407
10.
16:50-17:35

 

I perioodi tunniplaan: kehtiv 16. september 2019 - 18. oktoober 2019.
Viimati uuendatud: 13.09.2019 15:48:53.

Legend

ÕppeainedKlassid
GDS - graafiline disain
KLJ - klassijuhatajatund
KU - kunstiõpetus
KUR - kunstiring
-
10A - reaal-loodus
10B - inglise süva
10C - sotsiaal-humanitaar
4A - muusika
4C - ettevõtlus-robootika
5A - muusika
5B - inglise keel
5C - ettevõtlus-robootika
5D - ettevõtlus-robootika
6A - muusika
6B - inglise keel
6C - ettevõtlus-robootika
6D - ettevõtlus-robootika
7A - muusika
7B - inglise keel
7C - ettevõtlus-robootika
7D - ettevõtlus-robootika
8A - muusika
8B - inglise keel
8C - ettevõtlus-robootika
8D - ettevõtlus-robootika