Tagasi kodulehele - II perioodi tunniplaan: kehtiv 28. oktoober 2019 - 13. detsember 2019. Viimati uuendatud: 01.11.2019 14:18
  1. Jaanus Adamson
  2. Märt Agu
  3. Siim Aimla
  4. Ave Arutamm
  5. Lauri Bambus
  6. Ester Barkala
  7. Kahrut Eller
  8. Erki Fels
  9. Ander Hindremäe
  10. Juta Hirv
  11. Signe Hohensee
  12. Karmen Jänes
  13. Annely Jürgens
  14. Raido Kahm
  15. Külliki Kaju
  16. Merle Kaldjärv
  17. Ruth Kallas
  18. Eda Kauksi
  19. Merike Kaus
  20. Piret Kellam
  21. Kuno Kerge
  22. Lilian Kippasto
  23. Alla Kirillova
  24. Lennart Kits
  25. Rasmus Kits
  26. Irina Kotovitš
  27. Jelizaveta Kuznetsova
  28. Helbe Laansalu
  29. Helen Laikoja
  30. Ilmi Laur-Paist
  31. Kristi Leibur
  32. Liina Liivsoo
  33. Siim Luha
  34. Kaisa-Helena Luht
  35. Anne-Ly Lään
  36. Mari-Liis Madison
  37. Polina Martila
  38. Ana Mattioli
  39. Tiina Meeri
  40. Marju Meremäe
  41. Riina Mereväli-Vingertšuk
  42. Elbe Metsatalu
  43. Kadri Mägi
  44. Kaja Männik
  45. Mart Männiste
  46. Margot Müllerson
  47. Helina Nael
  48. Liis Nesler
  49. Riina Otsus
  50. Valvo Paat
  51. Urmas Paet
  52. Ingrid Paggi
  53. Maire Parts
  54. Maarika Paun
  55. Tiina Peepson
  56. Marelin Peetris
  57. Ivar Porn
  58. Ruth Prigoda
  59. Alar Pukk
  60. Ivo Raenok
  61. Lydia Rahula
  62. Heli Raidma
  63. Riina Rammo
  64. Helis Rõuk
  65. Helle-Kai Saapar
  66. Aili Salum
  67. Natalia Samoilenko
  68. Jörgen Ivar Sikk
  69. Eve Sildnik
  70. Koidu Sillang
  71. Mart Soobik
  72. Mustafa Soysal
  73. Klaara Sulg
  74. Kaide Sõeroja
  75. TalTech
  76. Liia Tammes
  77. Marju Tapfer
  78. Merle Teever
  79. Anneliis Terep
  80. Urve Tiimus
  81. Kristiina Tiits
  82. David Truusa
  83. Ene Uibo
  84. Sirje Uibo
  85. Liivi Urbel
  86. Indrek Vahtra
  87. Tiia Valdmets
  88. Eveli Veske
  89. Andreas Viikvald
  90. Epp Vodja
  91. Ülle-Ly Vohnja
  92. Ave Vurma
  93. Alina Yevchuk
  94. Irina Zaglada
  95. MTÜ Noored Progejad
  96. Kristjan Õmblus
  97. Endla Üksti
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-8:45
KK11A118kt
2.
9:00-9:45
KK11A118kt
KK10B118t
3.
10:00-10:45
KK6D118kt
KK4A118kp
KK10B118t
4.
11:00-11:45
KK6A118kt
KK5C118t
KK4D118p
KK4D118p
KK4A118p
5.
12:00-12:45
KK4D118kp
KK4A118p
KK6B118t
KK5C118t
KK6B118t
6.
13:00-13:45
KK11C118kt
KK9B118kt
KK6A118t
KK9D118t
KK6D118t
7.
14:00-14:45
KK11C118kt
KK9B118kt
KLJ5C320
KK9D118kt
KK5C118t
8.
15:00-15:45
KK11B118kt
KK9A118kt
KK9C118kt
9.
15:55-16:40
KK11B118kt
KK9A118kt
KK9C118kt
10.
16:50-17:35

 

II perioodi tunniplaan: kehtiv 28. oktoober 2019 - 13. detsember 2019.
Viimati uuendatud: 01.11.2019 14:18:10.

Legend

ÕppeainedKlassid
KK - kehaline kasvatus
KLJ - klassijuhatajatund
10B - inglise süva
11A - reaal-loodus
11B - inglise süva
11C - sotsiaal-humanitaar
4A - muusika
4D - ettevõtlus-robootika
5C - ettevõtlus-robootika
6A - muusika
6B - inglise keel
6D - ettevõtlus-robootika
9A - muusika
9B - inglise keel
9C - inglise keel
9D - ettevõtlus-robootika