Tagasi kodulehele - III perioodi esimese poole tunniplaan: kehtiv 16. detsember 2019 - 24. jaanuar 2020. Viimati uuendatud: 18.12.2019 14:28
  1. Jaanus Adamson
  2. Märt Agu
  3. Siim Aimla
  4. Ave Arutamm
  5. Ester Barkala
  6. Kahrut Eller
  7. Erki Fels
  8. Ander Hindremäe
  9. Juta Hirv
  10. Signe Hohensee
  11. Karmen Jänes
  12. Annely Jürgens
  13. Raido Kahm
  14. Külliki Kaju
  15. Merle Kaldjärv
  16. Ruth Kallas
  17. Reinis Kampe
  18. Eda Kauksi
  19. Merike Kaus
  20. Piret Kellam
  21. Kuno Kerge
  22. Lilian Kippasto
  23. Alla Kirillova
  24. Lennart Kits
  25. Rasmus Kits
  26. Irina Kotovitš
  27. Jelizaveta Kuznetsova
  28. Helbe Laansalu
  29. Helen Laikoja
  30. Ilmi Laur-Paist
  31. Kristi Leibur
  32. Liina Liivsoo
  33. Siim Luha
  34. Kaisa-Helena Luht
  35. Anne-Ly Lään
  36. Mari-Liis Madison
  37. Polina Martila
  38. Ana Mattioli
  39. Tiina Meeri
  40. Marju Meremäe
  41. Riina Mereväli-Vingertšuk
  42. Elbe Metsatalu
  43. Kadri Mägi
  44. Kaja Männik
  45. Mart Männiste
  46. Margot Müllerson
  47. Helina Nael
  48. Liis Nesler
  49. Riina Otsus
  50. Valvo Paat
  51. Ingrid Paggi
  52. Maire Parts
  53. Maarika Paun
  54. Tiina Peepson
  55. Marelin Peetris
  56. Ivar Porn
  57. Alar Pukk
  58. Ivo Raenok
  59. Lydia Rahula
  60. Heli Raidma
  61. Riina Rammo
  62. Helis Rõuk
  63. Helle-Kai Saapar
  64. Aili Salum
  65. Natalia Samoilenko
  66. Jörgen Ivar Sikk
  67. Eve Sildnik
  68. Koidu Sillang
  69. Mart Soobik
  70. Mustafa Soysal
  71. Klaara Sulg
  72. Kaide Sõeroja
  73. Liia Tammes
  74. Merle Teever
  75. Anneliis Terep
  76. Urve Tiimus
  77. Kristiina Tiits
  78. David Truusa
  79. Ene Uibo
  80. Sirje Uibo
  81. Liivi Urbel
  82. Indrek Vahtra
  83. Tiia Valdmets
  84. Eveli Veske
  85. Epp Vodja
  86. Ülle-Ly Vohnja
  87. Ave Vurma
  88. Alina Yevchuk
  89. Irina Zaglada
  90. MTÜ Noored Progejad
  91. Kristjan Õmblus
  92. Endla Üksti
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReede
1.
8:00-8:45
KE8C208
KE8A206
KE8B208
2.
9:00-9:45
LO7A206
IO5C208
LO4B206
LO7C206
DT7D327A
3.
10:00-10:45
KE8C206
LO7D208
KE8D206
DT7C327A
LO4D208
4.
11:00-11:45
LO4B206
LO7C208
LO7D206
LO7B206
KE8D208
5.
12:00-12:45
KE8A206
IO5D208
LO4D206
LO7A208
6.
13:00-13:45
KE8B209
IO5A208
IO5B208
7.
14:00-14:45
LO7B208
KLJ4D210
8.
15:00-15:45
9.
15:55-16:40
10.
16:50-17:35

 

III perioodi esimese poole tunniplaan: kehtiv 16. detsember 2019 - 24. jaanuar 2020.
Viimati uuendatud: 18.12.2019 14:28:26.

Legend

ÕppeainedKlassid
DT - digitehnoloogia
IO - inimeseõpetus
KE - keemia
KLJ - klassijuhatajatund
LO - loodusõpetus
4B - inglise keel
4D - ettevõtlus-robootika
5A - muusika
5B - inglise keel
5C - ettevõtlus-robootika
5D - ettevõtlus-robootika
7A - muusika
7B - inglise keel
7C - ettevõtlus-robootika
7D - ettevõtlus-robootika
8A - muusika
8B - inglise keel
8C - ettevõtlus-robootika
8D - ettevõtlus-robootika