Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

Valikkursused 2017/2018. õppeaastal

Lisaks kooli poolt pakutavatele valikainetele võib valida TÜ Teaduskooli, TTÜ, TLÜ ja teiste koolide pakutavaid kursusi, ka e-õppena, mida kinnitab lõpetamise tunnistus, mis tuleb esitada koolile.

Kooli poolt pakutavad mahukad praktilised tööd, osalemine projektides, ettevalmistumine ja saavutus olümpiaadidel, õpetajaga kokkulepitud individuaalsed või grupitööd võrdsustatakse valikkursusena.

Registreerumine valikkursustele 2.-6. september 2017. Registreerumine algab laupäeval, 2. septembril kell 12.00.

Registreeru siin!

NB! Selgunud on GAG-is toimuva hiina keele kursuste ajad:

  • Hiina keele 1. aasta õpilased T 16.00-17.15 ja N 16.00-17.00 (Xiao Xue) ruumis 103 (algajad)
  • Hiina keele 2. aasta õpilased E 16.00-17.15 ja K 16.00-17.00 (Zhou Dan) ruumis 107 (edasijõudnud)
  • Hiina keele 3. aasta õpilased T 16.00-17.15 ja N 16.00-17.00 (Zhou Dan) ruumis 107 (edasijõudnud)

10. klassid

Jrk Valikkursus 10A 10B 10C Aeg Ruum Õpetaja
1. Planimeetria 1 1 1 E 8. t 312 Ivar Porn
2. Psühhodraama (1) 1 1 1 E 8.-9. t 108 Epp Priimägi
3. Tallinna keskaegne arhitektuur (2) 1 1 1 E 8.-9. t 109 Tiina Meeri
4. Kultuuriürituste korraldus (2) 1 1 1 E 8.-9. t 204 Grete Elmi
5. Veebididsain I rühm 1 N 1. t 407 Kaja Kadarik
Veebididsain II rühm 1 E 8. t 407 Kaja Kadarik
Veebididsain III rühm 1 T 8. t 407 Kaja Kadarik
6. Keemia praktikum 1 1 1 T 8. t 206 Lilian Kippasto, Jörgen Ivar Sikk
7. Mütoloogia ja kultuurilugu 1 1 1 T 8. t 109 Tiina Meeri
8. Kirjakunst I rühm 1 1 1 T 9. t 109 Tiina Meeri
Kirjakunst II rühm 1 1 1 N 9. t 109 Tiina Meeri
9. Sissejuhatus filosoofiasse 1 1 1 K 1. t 305 Ingrid Paggi
10. Meedia ja avalikud suhted I rühm 1 1 K 1. t 405 Juta Hirv
Meedia ja avalikud suhted II rühm 1 1 (3) N 1. t 405 Juta Hirv
11. Arvuteooria 1 1 1 K 9. t 311 Natalia Samoilenko
12. Tsivilisatsioonide arenguteooriad 1 1 K 9. t 305 Ingrid Paggi
13. Koorimuusika 1 1 1 N 9. t 203 Kadri Mägi, Kristjan Õmblus
14. IT ja digiõpe 1 1 1 tunniplaan 217 Signe Hohensee
15. Kõne ja väitlus GAG-s (2)
Registreerumine eKooli kaudu: kursused.ekool.eu
1 1 1 II poolaastal GAG Ülle Salumäe
16. Hiina keel GAG-s
Registreerumine eKooli kaudu: kursused.ekool.eu
1 1 1 GAG

(1) I poolaastal
(2) II poolaastal
(3) Välja arvatud 10B saksa keele rühm

  • Hiina keele 1. aasta õpilased T 16.00-17.15 ja N 16.00-17.00 (Xiao Xue) ruumis 103 (algajad)
  • Hiina keele 2. aasta õpilased E 16.00-17.15 ja K 16.00-17.00 (Zhou Dan) ruumis 107 (edasijõudnud)
  • Hiina keele 3. aasta õpilased T 16.00-17.15 ja N 16.00-17.00 (Zhou Dan) ruumis 107 (edasijõudnud)

11. klassid

Jrk Valikkursus 11A 11B 11C Aeg Ruum Õpetaja
1. Fotograafia – vajalik kaamera olemasolu! 1 1 1 E 8. t 208 Jörgen Ivar Sikk
2. Giidiõpetus 1 1 E 8. t 421 Merle Teever
3. Graafilise romaani lugemine (1) 1 1 1 E 8. t 414 Kristi Leibur
4. Kultuuriürituste korraldus (2) 1 1 E 8. t 204 Grete Elmi
5. Õpilasfirmade programm (3) 1 1 1 T 1. t 106 Epp Vodja
6. Rahvuskeskse tsivilisatsiooni areng 1 1 1 T 1. t 305 Tiina Pikamäe
7. Kirjakunst I rühm 1 1 T 9. t 109 Tiina Meeri
Kirjakunst II rühm 1 1 1 N 9. t 109 Tiina Meeri
8. Arvutiriistvara (1) 1 1 1 K 8.-9. t 407 Siim Luha
9. Academic Writing (1) 1 1 K 8.-9. t 405 Darwin Baird
10. Riigikaitse (2)(3) 1 1 1 K 8.-9. t 405 Tanel Pedaru
11. British Studies 1 1 N 1. t 416 Mustafa Soysal
12. Religioon ja kultuurilugu 1 1 1 N 1. t 109 Tiina Meeri
13. Vene ärikeel 1 1 1 N 1. t 117 Irina Kotovitš
14. Keemia praktikum 1 1 1 N 8. t 206 Lilian Kippasto
15. Business English 1 1 N 8. t 420 Darwin Baird
16. Võrrandid ja võrrandisüsteemid 1 1 1 N 8. t 312 Ivar Porn
17. Koorimuusika 1 1 1 N 9. t 203 Kadri Mägi, Kristjan Õmblus
18. Gastronoomia põhialused (2)(4) 1 1 1 R 8.-9. t 006 David Truusa
19. Kõne ja väitlus GAG-s (2)
Registreerumine eKooli kaudu: kursused.ekool.eu
1 1 1 GAG Ülle Salumäe

(1) I poolaastal
(2) II poolaastal
(3) valikaine eest saab 2 kursust.
(4) Praktilise topelttunni toiduainete maksumus on 5 eurot. Praktilisi topelttunde on 8. Õpilastele on kursuse ajaks võimaldatud oma kokanuga.

12. klassid

Jrk Valikkursus 12A 12B 12C Aeg Ruum Õpetaja
1. Fotograafia – vajalik kaamera olemasolu! 1 1 1 E 8. t 208 Jörgen Ivar Sikk 1.-4. periood
2. Integraal- ja diferentsiaalarvutus 1 1 1 E 9. t 312 Ivar Porn 1.-4. periood
3. Kristlus kunstis 1 1 1 E 9. t 109 Tiina Meeri 1.-4. periood
4. Rakendusbioloogia + geenitehniloogia praktikum 1 1 1 T 8. t 209 Riina Otsus 1.-4. periood
5. Kultuuriürituste korraldus 1 1 1 T 8. t 405 Grete Elmi 1.-4. periood
6. Gastronoomia alused (4) 1 1 1 T 8.-9. t 006 David Truusa 1.-2. periood
7. Kirjakunst I rühm 1 1 1 T 9. t 109 Tiina Meeri 1.-4.periood
Kirjakunst II rühm 1 1 1 N 9. t 109 Tiina Meeri 1.-4.periood
8. Vene ärikeel edasijõudnutele 1 1 1 T 9. t 117 Irina Kotovitš 1.-4. periood
9. Programmeerimine 1 1 1 K 1. t 407 Siim Luha 1.-4. periood
10. Critical Thinking 1 1 K 1. t 420 Darwin Baird 1.-4. periood
11. Koorimuusika 1 1 1 N 9. t 203 Kadri Mägi, Kristjan Õmblus 1.-4. periood
12. EV õigussüsteem (+ Reaalkooli õpilased) 1 1 1 R 1.-2. t
NB! Kursus algab 8. septembril!
405 Meelis Eerik 1.-2. periood
13. 20. sajandi kunst 1 1 1 R 1.-2. t 109 Tiina Meeri 1.-2. periood
14. Diskreetne matemaatika 1 1 1 R 1.-2. t 408 Reijo Sepp 1.-2. periood
15. Tänapäeva filosoofilised küsimused 1 1 1 R 1.-2. t 305 Ingrid Paggi 3.-4. periood
16. 20. sajandi arhitektuur 1 1 1 R 1.-2. t 109 Tiina Meeri 3.-4. periood
17. CAE 1 N 8.t ja R 8. t 407 Mustafa Soysal 1.-2. periood
CAE 1 N 7.-8. t 404 Valve Iila 1.-2. periood
CAE 1 E 8. t ja K 8. t 217/405 Valve Iila 1.-2. periood
18. Matemaatika eksamikursus 1 tunniplaanis 313 Alar Pukk 3.-4. periood
Matemaatika eksamikursus 1 tunniplaanis 313 Alar Pukk 3.-4. periood
Matemaatika eksamikursus 1 tunniplaanis 313 Alar Pukk 3.-4. periood
19. Kõne ja väitlus GAG-s (2)
Registreerumine eKooli kaudu: kursused.ekool.eu
1 1 1 II poolaasta GAG-s Ülle Salumäe
20. Filosoofia – Reaalkoolis
Registreerumine eKooli kaudu: kursused.ekool.eu
1 1 1 N 15.45 (1)
T 15.45 (2)
Aive Pevkur 1.-4. periood
21. Elu keemia – Reaalkoolis
Registreerumine eKooli kaudu: kursused.ekool.eu
1 1 1 16.00 Martin Saar jaanuarist 2018

(1) I poolaastal
(2) II poolaastal
(4) 1.-2. perioodil. Praktilise topelttunni toiduainete maksumus on 5 eurot. Praktilisi topelttunde on 8. Õpilastele on kursuse ajaks võimaldatud oma kokanuga.