1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | 1A | 2A | 3A | 4A | 5A | 6A | 7A | 8A | 9A | 10A | 11A | 12A |
B | 1B | 2B | 3B | 4B | 5B | 6B | 7B | 8B | 9B | 10B | 11B | 12B |
C | 1C | 2C | 3C | 4C | 5C | 6C | 7C | 8C | 9C | 10C | 11C | 12C |
D | 1D | 2D | 3D | 4D | 5D | 6D | 7D | 8D | 9D |
10C | Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SÖÖMINE: | 13:00 - 13.15 6. tund algab ja lõppeb 15 min hiljem | 12:30 - 12:45 Söömine on pärast paaristundi | 13:45 - 14:00 | 12:30 - 12:45 Söömine on pärast paaristundi | 11:30 - 11:45 Söömine on pärast paaristundi | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. 8:00- 8:45 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. 9:00- 9:45 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. 10:00- 10:45 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. 11:00- 11:45 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. 12:00- 12:45 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6. 13:00- 13:45 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. 14:00- 14:45 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8. 15:00- 15:45 |
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9. 15:55- 16:40 |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10. 16:50- 17:35 |
Õppeained | Õpetajad |
---|---|
AJ - ajalugu (Paggi) ANS - Ansambel (Õmblus) AT - arvuteooria (Samoilenko) DÕ - Digiõpe (Hohensee) EKKI - eesti keel ja kirjandus (Käämer, Kauksi, Kaju, Kaldjärv) FIL - sissejuhatus filosoofiasse (Paggi) GDS - graafiline disain (Laur-Paist) HK - hispaania keel (Ontoria-Gonzalez) IK - inglise keel (Soysal, Lingiene) KE - keemia (Kippasto) KEPR - keemia praktikum (Kippasto) KK - kehaline kasvatus (Vahtra, Liivsoo) KLJ - klassijuhatajatund (Hohensee) KM - koorimuusika (Õmblus, Mägi) KRK - Kirjakunst (Meeri) KV 21 - kõne ja väitlus (Käämer) MA - matemaatika (Sõeroja, Pukk, Paat) MJ - majandus (Vodja) MYT - mütoloogia ja kultuurilugu (Meeri) PK - prantsuse keel (Martila) SK - saksa keel (Metsar) TKA - Tallinna keskaegne arhitektuur (Meeri) VK - vene keel (Kuznetsova, Kirillova) | Hohensee - Signe Hohensee (DÕ, KLJ) Kaju - Külliki Kaju (EKKI) Kaldjärv - Merle Kaldjärv (EKKI) Kauksi - Eda Kauksi (EKKI) Kippasto - Lilian Kippasto (KE, KEPR) Kirillova - Alla Kirillova (VK) Kuznetsova - Jelizaveta Kuznetsova (VK) Käämer - Karl-Henri Käämer (EKKI, KV 21) Laur-Paist - Ilmi Laur-Paist (GDS) Liivsoo - Liina Liivsoo (KK) Lingiene - Triin Lingiene (IK) Martila - Polina Martila (PK) Meeri - Tiina Meeri (MYT, TKA, KRK) Metsar - Oliver Metsar (SK) Mägi - Kadri Mägi (KM) Ontoria-Gonzalez - Rubén Ontoria-González (HK) Paat - Valvo Paat (MA) Paggi - Ingrid Paggi (AJ, FIL) Pukk - Alar Pukk (MA) Samoilenko - Natalia Samoilenko (AT) Soysal - Mustafa Soysal (IK) Sõeroja - Kaide Sõeroja (MA) Vahtra - Indrek Vahtra (KK) Vodja - Epp Vodja (MJ) Õmblus - Kristjan Õmblus (ANS, KM) |
0. korrus | 005 006 013 015 |
---|---|
1. korrus | 105 106 107 108 109 113 114 115 116 117 118kp 118kt 118p 118t |
2. korrus | 203 204 206 208 209 210 214 215 216 217 218 |
3. korrus | 305 310 311 312 313 314 318 319 320 321 322 326 327A 328 |
4. korrus | 404 405 407 409 410 412 414 415 416 420 421 422 423 424 425 431 432 433 |
Majaväline | KLNK |
Päevaplaanid | Kogu nädal Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Prindiplaan |
V perioodi tunniplaan: kehtib 29. aprill - 12. juuni 2024 Viimati uuendatud: 22.04.2024 14:23:37. Tunniplaani tarkvara: Untis