Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

19. novembril on kõikidel 21. Kooli abiturientidel kümnendat aastat võimalus oma edasisi valikuid ja soove arvestades veeta päev tuntud ja tunnustatud spetsialisti töövarjuna.

Kauaaegsete koostööpartneritena annavad meie õpilastele töövarjuvõimaluse Eesti Vabariigi Välisministeerium, Eesti Kaitsevägi, Politsei- ja Piirivalveamet, Tallinna Linnavalitsus, TTÜ Geenitehnoloogia Instituut, ETV, Ida-Tallinna Keskhaigla, Lennart Meri Talinna Lennujaam, AS Tallink Grupp, AS Merko Ehitus, Swedbank, KOKO Arhitektid, Tallinn Music Week, PowerHouse OÜ jt.

Uuteks koostööpartneriteks on sellel aastal Kuninglik Madalmaade Suursaatkond, Nordecon AS, Baltika AS, LHV Pank, Tele2 Eesti AS, Swiss Property AS, Zero Turnaround OÜ, ansambel Evert & The Two Dragons jt.

Õpilased on sel aastal töövarjudeks 19 erineval erialal 57 erinevas asutuses ja ettevõttes.

Suur tänu Estonian Air pilootidele, kes seitse aastat meie kooli õpilastele töövarjupäeva võimaldasid!

Suur tänu kõikidele koostööpartneritele!

Maarika Paun
töövarjupäeva korraldaja