Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

TALLINNA XXI KOOLI
XXXVIII KUNSTI- JA KULTUURINÄDAL
Hispaania
8.-12. jaanuar 2024

T 09.01.2024 kell 17.30–19.00 - kunstiõpetajate koolituur - osaleb 30 kunstiõpetajat Tallinnast ja Harjumaalt.

K 10.01.2024 kell 16.50-18.10 - 21. Kooli õpetajate koolituur. Kogunemine aatriumis.

NB! Kavas võib toimuda muudatusi ja täiendusi!

Üritustele registreerumine vana maja esimese korruse fuajees!

Kunsti- ja kultuurinädala kava klasside kaupa:
1A2A3A4A5A6A7A8A9A10A11A12A
1B2B3B4B5B6B7B8B9B10B11B12B
1C2C3C4C5C6C7C8C9C10C11C12C
1D2D3D4D5D6D7D8D9D

Esmaspäev, 8. jaanuar 2024
    
1.-3. klassid4.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Telesaade Viva España: Hispaania loodus
09.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Ringkäik koolimajas
09.00 - 1B - koguneb fuajeesse
11.00 - 3A - koguneb fuajeesse
15.00 - 1D - koguneb fuajeesse
16.00 - 3C - koguneb fuajeesse
09.00 - 2B - koguneb aatriumisse
11.00 - 1A - koguneb aatriumisse
15.00 - 1C - koguneb aatriumisse
16.00 - 2D - koguneb aatriumisse
09.00 - 3B - koguneb 4. korruse telefoniputka juurde
11.00 - 2A - koguneb 4. korruse telefoniputka juurde
16.00 - 3D - koguneb 4. korruse telefoniputka juurde
Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
10.15-10.30 - 1AB, 2AB, 3AB
Aulas
13.00 - 1CD, 2CD, 3CD
Salvestus kooli kodulehel - Vaata siit!
38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
14.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
Telesaade Viva España: Hispaania loodus
09.00 - 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
09.45 - 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Aulas
Hispaaniast
Tiina Meeri
10.00 - 4ABCD
11.00 - 5ABCD
12.00 - 6ABCD
Auditooriumis
Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
13.00 - 4B - Kammersaalis
12.00 - 4CD, 5B
13.00 - 4A, 5C
Oma klassiruumis
38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
14.00 - 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
Telesaade Viva España: Hispaania loodus
09.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
10.00 - 8B
11.00 - 7CD, 8C
Oma klassiruumis
Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
10.45 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Aulas
Hispaaniast
Tiina Meeri
13.00 - 7ABCD
Auditooriumis
38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
14.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Otseülekanne kooli kodulehel - Vaata siit!
Telesaade Viva España: Hispaania loodus
09.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
10.00 - 12B
Oma klassiruumis
Moedemonstratsioon "Kuulsad ja kummalised hispaanlased"
11.45 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Aulas
38. kunsti- ja kultuurinädala avamine
14.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Aulas
Teisipäev, 9. jaanuar 2024
    
1.-3. klassid4.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
08.50 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD
Aatriumis - Vaata siit!
Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
09.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
09.00-09.45 - 1AB, 2A
10.00-10.45 - 2B, 3AB
12.00-12.45 - 2D, 3CD
13.00-13.45 - 1CD, 2C
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
11.00 - 3B
12.00 - 3A
13.00 - 1D, 2C, 3D
Oma klassiruumis
Ringkäik koolimajas
13.45 - 2C - koguneb 4. korruse telefoniputka juurde
Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
14.00 - 2D, 3CD
Oma klassiruumis
ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
08.50 - 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Aatriumis - Vaata siit!
Lauajalgpalli turniir
09.00-11.30 - 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD - Registreerimise alusel
Väikeses võimlas
Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
09.00 - 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
11.00 - 5AD
Oma klassiruumis
Flamenko õpituba tüdrukutele
12.00 - 4ABC
Aulas
Seelikud kaasa!
ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
08.50 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Aatriumis - Vaata siit!
Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
09.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Carrera de relevos
Karl Andreas Hinrikus ja Jens Kaspar Pihkva 11B
10.00 - 8ABCD
11.00 - 7ABCD
12.00 - 9ABCD
Suures võimlas 118
Vahetusõpilasena Hispaanias
Elisabeth Adler, Saara Katarina Merioja 12B
11.00 - 9ABCD
Auditooriumis
Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
12.00 - 7A, 8AD
13.00 - 7B, 9AC
Oma klassiruumis
Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogramm "Arhitekt - kunstnik või matemaatik?"
12.30-14.00 - 8B - Lahkuvad koolist 11.45
14.15-15.45 - 8A - Lahkuvad koolist 13.45
à 5 €. Ahtri 2 - koos klassijuhatajaga
ÜLLATUS!
Martin Tillemann 9B
08.50 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Aatriumis - Vaata siit!
Telesaade Viva España: Hispaania elu-olu
09.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
10.00 - 11B - Kammersaalis
09.00 - 10ABC
10.00 - 11A
Oma klassiruumis
Vahetusõpilasena Hispaanias
Elisabeth Adler, Saara Katarina Merioja 12B
10.00 - 10ABC
Auditooriumis
Lasteetendus "Uinuv prints ja kolm apelsini"
11C klassi õpilased
10.00-10.45 - 12C
13.00-13.45 - 10C
Aatriumis - Vaata siit!
lavastaja Karolin Suurkivi 11C, kostüümid Tiina Meeri
Hispaania kirjandusest
Mari Laan - tõlkija, Toledo kirjastuse juht
11.00 - 11AB, 12ABC
Aulas
Katoliiklusest
Preester Thomas Materna
13.00-14.30 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Tallinna Peeter-Pauli katedraalis Vene tn 18
25 osalejat reg alusel
Kolmapäev, 10. jaanuar 2024
    
1.-3. klassid4.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Aardejaht koolimajas
Oma klassiõpetaja
08.00 - 1A
09.00 - 1B, 2B
12.00 - 3A
13.00 - 1C, 2A
15.55 - 2C, 3D
Telesaade Viva España: Hispaania kunst
09.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
09.00 - 2B, 3AB - Auditooriumis
Elavad pildid Hispaania ajaloost
10.00 - 1AB, 2AB, 3AB
14.00 - 1CD, 2CD, 3CD
Aulas
Vaata siit!
Hispaaniast
Tiina Meeri
11.00 - 1AB, 2AB, 3AB
15.00 - 1CD, 2CD, 3CD
Auditooriumis
Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
11.00 - 2A
Oma klassiruumis
Elavad pildid Hispaania ajaloost
09.00 - 4ABCD, 5BCD
11.00 - 6ABCD
13.00 - 5A
Aulas
Vaata siit!
Telesaade Viva España: Hispaania kunst
09.00 - 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Lauajalgpalli turniir
10.00-11.30 - 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD - Registreerimise alusel
Väikeses võimlas
Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
12.00 - 6AB - Auditooriumis
10.00 - 4A
12.00 - 6CD
Oma klassiruumis
Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogramm "Millest koosneb linn?"
10.00-11.30 - 5A
12.00-13.30 - 5B
14.00-15.30 - 5C
à 5 €. Ahtri tn 2 - koos klassijuhatajaga
Gaudi keraamikatund
Ilmi Laur-Paist
08.00 - 7B
Kunstiklass 431
Kaasa voolimissavi
Telesaade Viva España: Hispaania kunst
09.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Hispaaniast
Tiina Meeri
10.00 - 8ABCD
Auditooriumis
Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
10.00 - 9BD
Oma klassiruumis
Elavad pildid Hispaania ajaloost
12.00 - 8ABCD, 9ABCD
13.00 - 7ABCD
Aulas
Vaata siit!
Telesaade Viva España: Hispaania kunst
09.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Elavad pildid Hispaania ajaloost
10.00 - 12ABC
11.00 - 11ABC
13.00 - 10ABC
Aulas
Vaata siit!
Neljapäev, 11. jaanuar 2024
    
1.-3. klassid4.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Hispaania keele tund
11C klassi õpilased
08.00 - 1A
09.00 - 3A
10.00 - 2A
13.00 - 1D
14.00 - 3D
15.00 - 2D
Oma klassiruumis
Telesaade Viva España: Hispaania muusika
09.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
10.00 - 1A
15.00 - 2D
Oma klassiruumis
Aardejaht koolimajas
Oma klassiõpetaja
10.00 - 3B
14.00 - 1D, 2D
15.00 - 3C
Kehaline tegevus
11C klassi õpilased
11.00 - 2AB
15.00 - 2D, 3C
15.55 - 2C, 3D
Väikeses võimlas
Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
12.00 - 2A
13.00 - 1C, 2C
14.00 - 1D
Oma klassiruumis
Kunstikonkurss
08.00-10.00 - 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
Flamenko õpituba tüdrukutele
08.00 - 4D, 6B
09.00 - 5AD
10.00 - 6AD
12.00 - 5BC
13.00 - 6C
Väikeses võimlas
Seelikud kaasa!
Hispaania muinasjutud
11C klassi õpilased
09.00 - 4A
10.00 - 4B
11.00 - 4C
12.00 - 4D
Oma klassiruumis
Telesaade Viva España: Hispaania muusika
09.00 - 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Hispaania rätikute valmistamise töötuba
11C klassi õpilased
09.00 - 6A
10.00 - 6B
11.00 - 6C
12.00 - 6D
Oma klassiruumis
Kaasa viltpliiatsid!
Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogramm "Millest koosneb linn?"
10.00-11.30 - 6B
12.00-13.30 - 5D
14.00-15.30 - 6D
à 5 €. Ahtri tn 2 - koos klassijuhatajaga
Kunstikonkurss
08.00-10.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
Flamenko õpituba tüdrukutele
09.00 - 7AB
13.00 - 8CD
14.00 - 7CD
Aulas
Seelikud kaasa!
Telesaade Viva España: Hispaania muusika
09.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Gaudi keraamikatund
Ilmi Laur-Paist
09.00 - 7D
Kunstiklass 431
Kaasa voolimissavi
Cristobal Balenciaga elust ja loomingust
Jonatan Rand ja Oliver Lembra 11C
10.00 - 9ABCD
Auditooriumis
"Barcelona OM 1992"
Intervjuu medalistide Tõnu ja Toomas Tõnistega

Intervjueerib Mattias Leiger 12C
11.00 - 7ABCD, 8ABCD
Aulas - Vaata siit!
Kunstikonkurss
08.00-10.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Auditooriumis
Igast klassist 2 õpilast. Töövahendid kaasa!
Telesaade Viva España: Hispaania muusika
09.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Copa de Futbol
10.00 - 10A, 11A
11.00 - 11BC
11.30 - 10BC
12.45 - 12AC
Suures võimlas
13.00 - 12B - 12B vs teise mängu võitja
Suures võimlas
13.30-14.30 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Eriplaan
Suures võimlas
14.30-14.30 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - Finaal
Suures võimlas
Igast klassist 5 mängijat. Klass vaatab oma klassikaaslaste mängu.
Hispaania elu-olu, kombed ja tavad
Raul Ramiro, Picasso Keskus
12.00 - 10ABC
Aulas - Vaata siit!
Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
14.00 - 12A
Oma klassiruumis
Toit ja tüdrukud. Noppeid 16.-18. sajandi Hispaania kunstist
Liisa-Helena Lumberg vil! - EKA
15.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Aulas - Vaata siit!
Reede, 12. jaanuar 2024
    
1.-3. klassid4.-6. klassid7.-9. klassid10.-12. klassid
Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
08.00 - 1B
10.00 - 1A
Oma klassiruumis
Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
09.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Kehaline tegevus
Kultuurigild
09.00 - 1A
10.00 - 1B
15.00 - 1C
15.55 - 1D
Väikeses võimlas
Hispaania keele tund
11C klassi õpilased
09.00 - 3B
10.00 - 2B
11.00 - 1B
12.00 - 3C
15.00 - 1C, 2C
Oma klassiruumis
Näomaalingud
11C klassi õpilased
11.00-12.00 - 1AB, 2AB, 3AB
14.00-15.00 - 1CD, 2CD, 3CD
à 1 €. Kehtib reegel „kes ees, see mees“, ühele maalingule kuni 5 minutit
Hispaania põlisloomade maskide meisterdamine
Oma klassiõpetaja
11.00 - 1B, 2B
13.00 - 3C
14.00 - 1C
Oma klassiruumis
Stiilipidu
18.00 - 1ABCD, 2ABCD, 3ABCD
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".

Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
Bingo ja loteria
11C klassi õpilased
09.00 - 4A
10.00 - 4B
11.00 - 4C
12.00 - 5A
13.00 - 5B
Oma klassiruumis
Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
09.00 - 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Eesti Arhitektuurimuuseumi haridusprogramm "Millest koosneb linn?"
10.00-11.30 - 6A
12.00-13.30 - 6C
à 5 €. Ahtri tn 2 - koos klassijuhatajaga
Salsa töötuba tervele klassile
11.00 - 5D
12.00 - 4ABCD, 6A
Suures võimlas
Stiilipidu
18.00 - 4ABCD, 5ABCD, 6ABCD
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".

Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
09.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Hispaania keele tund
10.00-11.00 - 9ABCD
Hispaania maja, Tondi 42
12 osalejat reg alusel
Hispaania kodusõjast
Leo Kunnas
11.00 - 9ABCD
Auditooriumis
Stiilipidu
18.00 - 7ABCD, 8ABCD, 9ABCD
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".

Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8
Telesaade Viva España: Hispaania toidukultuur
09.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Kooli kodulehel - Vaata siit!
Hispaania hurdad
10.00 - 11ABC
Auditooriumis
Kunstniku ateljee külastus
August Künnapu vil!
11.00-12.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
15 osalejat reg alusel
Kogunemine kell 10.50 koolimaja ees
Salsa töötuba tervele klassile
11.00 - 12C
Suures võimlas
Hispaania sümbolitest
Liputoimkond
12.00 - 12C
Oma klassiruumis
Mälumäng
Tiina Meeri ja Kahrut Eller
13.00-15.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC - võistlevad igast klassist üks neiu ja üks noormees, ülejäänud õpilased on publikuks
Aulas - Vaata siit!
Stiilipidu
18.00 - 10ABC, 11ABC, 12ABC
Aulas
Stiilipeo kulminatsiooniks on lõpunäidend "Mees La Manchast".

Stiilipeo piletid ja lisainfo kunstinädala Facebookis: https://fb.me/e/1AuHPBaq8

Viimati muudetud: 28.06.2022