Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

30. mail Õpetajate Maja saalis toimunud pidulikul Tallinna koolinoorte XXX spordimängude lõpetamisel tunnustati aktiivsemaid ja tublimaid koole.

Põhikoolide arvestuses kogus 2011/2012 õppeaastal kõige enam punkte Tallinna Saksa Gümnaasium – 98 punkti.
II koha saavutas põhikoolide arvestuses 95 punktiga Tallinna Reaalkool (95 p) ja kolmandaks tuli Gustav Adolfi Gümnaasium 92 punktiga. Meie koolile seekord põhikoolide arvestuses 6. – 8. koht 79 punktiga. Sama punktisumma kogusid ka Rocca al Mare Kool ja Lilleküla Gümnaasium.

Gümnaasiumi astmes oli võidukas Gustav Adolfi Gümnaasium 99 punktiga. Teise koha väärilised punktid – 96 punkti, kogus  Tallinna Saksa Gümnaasium ja kolmanda koha saavutas 95 punktiga Tallinna Reaalkool.
Gümnaasiumide arvestuses saavutas meie kool 85 punktiga igati tubli IV koha.

XXX spordimängudel osales kokku 11 350 õpilast 61 Tallinna üldhariduskoolist. Võistlused toimusid traditsiooniliselt 14 spordialal: teatejooksudes, teateujumises, murdmaajooksus, kergejõustikus, korvpallis, võrkpallis, jalgpallis, suusatamises, kabes, males, lauatennises, sulgpallis, orienteerumises ja sõudmises.


Suur tänu meie tublidele sportlastele ja kehalise kasvatuse õpetajatele!