Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

Alates 2008. aastast esidab meie kool Eesti Vabariiki ülemaailmses projektis “Koolid – tuleviku partnerid”. 

Porjekt toimub koostöös Goethe-Instituudi ja Saksa Kultuuri-Instituudiga.
Projekti raames toimub iga-aastane teatrifestival Kesk-ja Ida-Euroopa koolidele, ilmub veebipõhine õpilasajaleht “KLICK”, milles rubriik ELU on meie kooli õpilaste toimetada, toimuvad erinevad õpitoad koos sõpruskoolide õpilaste ja õpetajatega.
Liikmeskoolide õpilastele ja aine- ning saksa keele õpetajatele on võimaldatud 3-nädalased keeleõppestipendiumid, osalemaks erinevatel keelt ja kultuuri ning aine õpetamise metoodikat tutvustavatel koolitusel Saksamaal.
Lisaks sellele finantseerib Goethe-Instituut meie kooli 2. – 3.klasside ja 7. klasside saksa keele ringi tegevust, sisustab tehnika ja õppematerjalidega saksa keele kabinette, täiendab kooli tehnikaparki.

Loe lisa projekti ametlikult veebilehel www.pasch-net.de.