Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

17. novembril viibisid meie kooli 12.klasside õpilased töövarjupäeval.
Enim huvi oli abiturientidel tavapäraselt meditsiinivaldkonna (ollakse töövarjudeks Põhja-Eesti Regionaalhaiglas, Tallinna Lastehaiglas, Tartu Ülikooli Kliinikumis, Pelgulinna Sünnitusmajas, Tallinna Hambakliinikus ja Tartu Ülikooli Apteegis)  ning infotehnoloogia (Taxify, Telekom, Norton, Tele 2, Zero Turnaround) vastu.
Töövarjupäeva koostööpartneriteks on lisandunud näiteks Hilton, Eesti Euroopa Liidu Eesistumine, Piret Ilvese Moemaja, NATO Küberkaitsekeskus, LAAM Kinnisvara,  Cafe Boulevard, kondiitritoodete vabrik Kalev, Creative Union, Ernst & Young Baltics AS, advokaadibüroo Sorainen, Nordic Hotell Forum jt

Endiselt on meie õpilasi toetamas Tallinna Tehnikaülikool, Eesti Kunstiakadeemia ja arhitektuuribürood, EAS, Swedbank, LHV pank, Lennuliiklusteenistuse AS, Tallink Grupp, Põhja – Eesti Päästekeskus, fotostuudio Kliff & Klaus, Loomakiirabikliinik, Brand Manual, Politsei- ja Piirivalveamet jt ettevõtted.

Suur-suur tänu kõikidele spetsialistidele, kes meie kooli õpilasi vastu võtsid ja karjäärivalikul abiks olid!