Supported languages
Follow us
XXI koolist XXI sajandi haridus

XXI koolist XXI sajandi haridus

Eesti Väitlusselts, koolitusettevõte SpeakSmart ja Eesti Noorteühenduste Liit võimaldasid meie koolile kui Vabariigi Presidendi väitlusturniiril edukalt osalenud koolile võimaluse osaleda argumenteerimisoskust õpetaval noorteseminaril “Argument 2017” 3.-5. ja 10.-12. märtsil. Noorteseminaril osalemine on arvestatav 35 akadeemilisest tunnist koosneva valikaine “Argumenteerimine” sooritamisena.

Meie koolist osalesid:

  • Mailis Pajumägi 10A
  • Marie Valdes 10B
  • Merilin Priilinn-Türk 10C
  • Emily Mirelle Vutt 10C
  • Joonas Veskla 10C
  • Rene Ron Vest 10C
  • Mirt Jääger 10C

Väga tublid!
Aitäh suunamise ja motivatsiooni toetamise eest, õpetaja Ingrid Paggi
Seminaril osalemine annab meie koolile võimaluse osaleda sügisel toimuval uuel Vabariigi Presidendi väitlusturniiril.